Premiksy Mr Wicks

Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premiksy Mr Wicks

Postautor: 666mAh » pt wrz 06, 2019 3:17 am

Orange & Lime Fizz - jak dla mnie kostka do kibla. nalałem baniak, po dosłownie kilku buchach odciągnąłem strzykawą z powrotem do butli i odwiozłem w czynie społecznym do lokalnego sklepu na półkę "do degustacji".
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Premiksy Mr Wicks

Postautor: Raz2trzy » pt maja 31, 2019 1:06 am

*no_2* Syf, syf i jeszcze raz syf. Pierw był rabarbar, smakował mi zapachem szpitala (?tak bym to opisał). Później grape soda - dziwne, niby czuć winogrono, ale ogólnie to ble, jakieś tłuste, stoi i czeka na czarną godzine, bądź prędzej wylanie. Z popcornu była ciśnięta beka w e-*czajniczek* , sprzedawca powiedział mi, że '' masz, dam Ci za darmo, weź sobie '' :lol: szyderczo śmiejąc się ku ucieszę swojej i lokalnej, stale przesiadującej gawiedzi. Osobiście odradzam.
krogoth
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: wt lut 26, 2019 10:20 am
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premiksy Mr Wicks

Postautor: krogoth » pn mar 25, 2019 8:17 pm

Czytałem dużo dobrego o Grape Soda, ale własne obserwacje mam niestety podobne do kolegi wyżej.

Owocu niemal nie czuć a wszystko jest przykryte watą cukrową. Nawet shoot PG Inavery nie pomaga.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
kuchi14
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: pt lut 15, 2019 1:57 pm
Lokalizacja: Włoszczowa
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Premiksy Mr Wicks

Postautor: kuchi14 » sob mar 09, 2019 2:05 pm

Orange & Lime Fizz - bardzo fajna orzeźwiająca mieszanka. Zdecydowana dominanta limonki jak dla mnie na plus, idealny na lato z racji, że jest bardzo orzeźwiający, no ale przecież jest już coraz cieplej :D
Grape Soda - bardzo dziwny, bardziej mi smakuje jak jakaś guma balonowa niż winogron.
Bart
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw sty 24, 2019 2:32 am
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Premiksy Mr Wicks

Postautor: Bart » sob lut 23, 2019 2:29 pm

Orange & Lime Fizz - słyszałem dużo pozytywnych opinii, niestety moim zdaniem jest mocno mdły i męczący. Czeka na półce i powoli zbieram się żeby go wylać.
rearus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: pt cze 15, 2018 11:39 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 33 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premiksy Mr Wicks

Postautor: rearus » sob sty 26, 2019 10:07 pm

Dobrze, że nie próbowałem tej gruszki, a ostatnio mnie korciło, mimo, że nie jestem fanem ani gruszki ani maliny ;).
Rabarbar - pierwsza butelka bardzo mi się podobała, chociaż z zapachu wydawało mi się to bardzo rabarbarowe, a w efekcie to dużo bardziej custard, drugą butelkę meczę już z miesiąc, jak nie lepiej ;)
Passion Chiller - jeden z moich faworytów, też czuję tutaj brzoskwinkę, bardzo soczystą i bardzo przyjemną, trochę chłodzika, a co zabawne, według opisu to nie brzoskwinka tylko smoczy owoc (za którym raczej nie przepadam) z guavą i cytryną :mrgreen:
Mango & Blackcurrant - czarnej porzeczki tam za bardzo nie czułem, do połowy butelki mi się nawet podobał, ale im dalej w las tym rzadziej po niego sięgałem, z tym, że nie jestem wielkim fanem mango ;)
Twisted Pop - jeżeli kolega wyżej uważa, że Rabarbar robi masakrę na grzałce, to nie polecam, osobiście jeden z moich ulubionych, ciężko go jakkolwiek opisać, jest po prostu bardzo słodki i jak dla mnie bardzo smaczny, znajomy za to stwierdził, że czuje spalone opony :P
Grape Soda - jedno z lepszych winogron jakie było mi dane próbować, generalnie coś co mi dosyć dobrze wchodzi, po prostu bardzo, bardzo ok
Toffee Popcorn - na pierwszy niuch orzeszki i to takie baaaardzo fajne orzeszki, ale po zalaniu już tak fajnie nie było - maślano, słodkie, nie wiadomo co, chociaż mam wrażenie, że to jeden z tych liquidów, które lubią trochę odstać, tak jak tytoniówki, bo jak raz na kilka dni zaleję pół baniaczka na próbę wydaje mi się coraz lepsze ;)
Orange & Limefizz - najlepsze na koniec - na zapach jest ziołowo-cytrusowe i przyznam, że jak powąchałem, to miałem wrażenie, że zaraz skończy w rurach ściekowych, ale po zalaniu okazało się, że bardzo świeże, chłodne, soczyste i genialne cytrusy, nie są przesłodzone jak reszta, dla mnie to jest bomba na daily
Kasztanek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 20, 2019 10:27 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Premiksy Mr Wicks

Postautor: Kasztanek » sob sty 26, 2019 9:47 pm

Dołożę od siebie.
Gruszka z malinami dla mnie również niesmacznie, wręcz nawet nie nadaje się jako zalewacz w przypadku gdy inne się pokończą. Wapowalny ale przyjemność na minus.
Rabarbar strasznie słodki, właśnie wapuję, lekko kwaskowaty jak to rabarbar, jednak najwięcej cukru. Mi osobiście bardzo również spasował
Passion chiller, jak dla mnie brzoskwinka, ale żona krzyczy żebym przestał to palić bo śmierdzi jej skwaszonym winem. Ja tam dwie butelki chętnie tego zrobiłem.
Volish Alpha -> iJust 3 Ello Duro 6,5ml -> VooPoo Drag + Ello Duro
Skowron49
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: sob gru 29, 2018 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Premiksy Mr Wicks

Postautor: Skowron49 » czw sty 24, 2019 4:32 pm

O Mr.Wicks mogę się wypowiedzieć. Zacznę od tych lepszych. Grape Soda jest bardzo dobry, taki soczysty. Lemon Tarta też fajny, ale mniej wyraźny. Rabarbar taki 6/10, ale to co robi z grzałką to masakra, po kilku godzinach wapowania czuć sam cukier. Mango nawet przyjemne, ale nie kupiłbym drugi raz. No i najgorszy płyn, jaki znalazł się w moim parowniku - Gruszka. Tragedia, po pierwszym zaciągnięciu, aż mnie zemdloło, także nie polecam. Może to być kwestia kubków smakowych, bo np. zachwalany przepis na mother milk jest dla mnie obrzydliwy.

Wróć do „Liquidy firmowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości