Premixy VAPETECHPOLAND Dark Line

Awatar użytkownika
obione
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 7:07 am
Lokalizacja: Gargantua
Podziękował: 643 razy
Otrzymał podzięk.: 63 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy VAPETECHPOLAND Dark Line

Postautor: obione » sob paź 07, 2023 9:56 am

Dark Line longfill ICE Forest fruits.
Ekipie, co robi linie ICE, smak po Covid nie wrócił.
Krzty lodu tam nie czuć, leśne owoce hm ja tam czuję kwiat bzu i słodycz.
Według mnie kolejna klapa.
:ganja: ***** *** :ganja:
Awatar użytkownika
obione
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 7:07 am
Lokalizacja: Gargantua
Podziękował: 643 razy
Otrzymał podzięk.: 63 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy VAPETECHPOLAND Dark Line

Postautor: obione » ndz lut 26, 2023 10:28 am

DarkLine Longfill DOUBLE DARK LINE - LEMON EUCALYPTUS x HONEY.
Według mnie to jedyny udany smak.
A szkoda bo w każdym polskim vapeshopie mają zawalone półki tymi gniotami.
Jednym słowem nie polecam.

K45
:ganja: ***** *** :ganja:
Zahnschmerzen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: śr mar 23, 2022 11:35 pm
Lokalizacja: Lubartów
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy VAPETECHPOLAND Dark Line

Postautor: Zahnschmerzen » czw lut 16, 2023 3:18 pm

Od siebie dodam, że "Black currant x menthol" jest mega przesłodzone, a mentol ledwie wyczuwalny. Nie polecam.
Awatar użytkownika
bottle
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: śr lut 15, 2023 11:01 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy VAPETECHPOLAND Dark Line

Postautor: bottle » czw lut 16, 2023 2:18 pm

Próbowałem jakiś dwóch gotowców 10 ml, bo mi brakło mojego na wyjeździe. Takie typowe polskie liquidy. Na plus markowe butelki Gorilla.
Awaryjnie można brać, trochę lepsze niż te z Żabki.

K45
Awatar użytkownika
BloodCat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: ndz cze 12, 2022 9:50 am
Lokalizacja:
Podziękował: 161 razy
Otrzymał podzięk.: 399 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy VAPETECHPOLAND Dark Line

Postautor: BloodCat » wt sty 10, 2023 10:08 pm

@
Awatar użytkownika
Goomowiec
ja jestem pewien, że to nie marka best of the best, także jestem pewien, że nie próbowałem jeszcze najlepszych aromatów. Ale też nie próbowałem wielu premixów. Postawiłem tą tezę, po zaledwie kilku miesiącach wapowania i kilkunastu (a raczej wielu więcej) wysmakowanych samogonach. Swoich i od różnych, w większości zaprawionych w boju waperów. Równam do może 7 premixów, które miałem w tanku i to takich w granicach 30 zł.. w tym jeden może wyższych lotów. Przyznaję, że większa część, była słodka. Także 2 były ulepami nie do chmurzenia (mimo akceptowalnego smaku) . Jednak ta nie słodka część była wyraźnie smaczniejsza, mocniejsza i ciekawsza niż prawie każdy próbowany przeze mnie samogon i daleko też było im do ulepów. Dlatego mnie to zastanowiło i stąd pytanie o zmienną, która może na to wpływać.
Co do bimbru, nie przesadzaj. Perełki są, jednak to margines. :pijaki: . W moim przypadku premixów, sytuacja wydaje MI się odwrotna.
"Jestem odpowiedzialny za to, co napisałem - nie za to, co zrozumiałeś."
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 622 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy VAPETECHPOLAND Dark Line

Postautor: Goomowiec » wt sty 10, 2023 7:11 pm

BloodCat pisze:No i poza tematem, czy to zawsze będzie tak, że Premix będzie lepszy od samogonou? Jak zazwyczaj kupna wódka od bimbru?


Premixy są zazwyczaj przesłodzonymi ulepami. Wapowałem kilka smaków od nich, wszystkie były bez szału. To totalnie przeciętne smaki, bez jakichkolwiek szans na bycie "best of best". I nie, premixy nie będą lepsze od samogonów, nie będą też gorsze. Każdy ma inny smak, więc każdy powinien wapować to co lubi. I jeśli uważasz, że monopol>bimber - to znak, że nigdy nie piłeś dobrego samogonu. :facepalm1:
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
Awatar użytkownika
BloodCat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: ndz cze 12, 2022 9:50 am
Lokalizacja:
Podziękował: 161 razy
Otrzymał podzięk.: 399 razy
Płeć: Mężczyzna

Premixy VAPETECHPOLAND Dark Line

Postautor: BloodCat » wt sty 10, 2023 7:06 pm

Odkopuję...
Ze smutkiem muszę stwierdzić, że DarkLine Longfill DOUBLE DARK LINE - LEMON EUCALYPTUS x HONEY. To jeden z ciekawszych płynów, które dotychczas chmurzyłem :( .
Bardzo wyraźny i intensywny smak. Trzy opisane składniki czuć osobno i równo. Mocno zbliżony do dropsów Halls - cytryna i miód. Delikatnie słodki.
W składzie wyczytałem olejek miętowy i olejek eukaliptusowy. Nie śmiem gdybać czy naturalne, ale jakby tak, to czy wyleczą mi gardło?! ;)

Dlaczego ze smutkiem? (Trochę poza tematem.) Bo kolejny raz, kiedy kosztuję Premixa. A przeważnie chmurzyłem je od kogoś, to smak robi mega robotę. Pojęcia dokładnie nie mam, dlaczego? Cukier? Tu aż tak go nie czuję. Może większe stężenie? Lepszy koncentrat? Chyba już pytałem tu, ale ktoś kiedyś przegonił intensywnością smaku premixa?
Ten kupiłem sam, w oczekiwaniu na samogony. Jest to w pip... nieekonomiczne, tym bardziej, że lubię duże chmury, a mój parownik ssie liquid jak cielak mleko mamy krowy. Za wydany szmal miałbym dobre 3x tyle samogonu.

Reasumując, mimo że wcześniej z małymi liquidami DarkLine byłem na bakier. Wyżej opisany smak w longfill'u polecam.
No i poza tematem, czy to zawsze będzie tak, że Premix będzie lepszy od samogonou? Jak zazwyczaj kupna wódka od bimbru? :offtop:

k87
"Jestem odpowiedzialny za to, co napisałem - nie za to, co zrozumiałeś."
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Premixy VAPETECHPOLAND Dark Line

Postautor: Selene » sob paź 10, 2020 4:09 pm

DarO007 pisze:
Niestety nie mogę polecić Coli jest jakaś agresywna i zniszczyla mi 2 zbiorniki w Smok PozzX całe spękały pierwsze nie wiedzialem ze to może byc wina premixa zalalem ponownie i szlag trafił drugi. :cry:

Takie długie zdanie, bez żadnej przerwy, bez żadnego przecinka? Gościu, przecież tego się nie da przeczytać jednym tchem, powietrza brakuje. Chcesz nas zabić? :ojej:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
DarO007
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob paź 10, 2020 3:51 pm
Lokalizacja: BB
Płeć: Mężczyzna

Premixy VAPETECHPOLAND Dark Line

Postautor: DarO007 » sob paź 10, 2020 4:02 pm

GeciKowy pisze:Miałem jedynie Kolę. Smak jak na moje kupki smakowe idealnie jak znane żelki o smaku koli oczywiście. Szału nie ma ale na tyle znośny premix, że warto kupić jedną buteleczkę i przekonać się na sobie. Nie jest to jednak coś do czego wrócę, bo jeśli chodzi o ten smak, to wolę akurat kupić sobie żelki. :)



Niestety nie mogę polecić Coli jest jakaś agresywna i zniszczyla mi 2 zbiorniki w Smok PozzX całe spękały pierwsze nie wiedzialem ze to może byc wina premixa zalalem ponownie i szlag trafił drugi. :cry:



 ! Wiadomość od: Madzia
Witaj @
Awatar użytkownika
DarO007
.
Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
Możesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.Obrazek
PoProstuDawid
Płeć: nieokreślona

Re: Premixy VAPETECHPOLAND Dark Line

Postautor: PoProstuDawid » śr lis 27, 2019 12:45 pm

@
Awatar użytkownika
Tunkx
no jeśli to sklep i naprawdę prowadzi sprzedaż na alledrogo, bo to ok. Myślałem że kupiłeś w super promocji od kogoś "no name".

Wróć do „Liquidy firmowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości