TYTONIÓWKI od Go Bears

Tunkx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pn paź 07, 2019 5:04 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

TYTONIÓWKI od Go Bears

Postautor: Tunkx » pt gru 27, 2019 8:31 pm

Marcinczajka pisze:Próbował tego ktoś na meshu (DTL)?


Wersję z jabłkiem na Kylin M.
Bardzo fajnie smakuje, bardziej tak tytoniowo plus lekko słodko orzechowo z lekka nuta suszonych jabłek

Ogólnie bardzo fajny premix, tylko jak kolega pisał wyżej bardzo brudzi grzałkę.
Fajnie by było to na poda zarzucić, ale sądze, że grzałka pójdzie w jeden dzień.
Marcinczajka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: śr maja 22, 2019 11:14 am
Lokalizacja:
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: TYTONIÓWKI od Go Bears

Postautor: Marcinczajka » czw lis 28, 2019 10:14 am

Próbował tego ktoś na meshu (DTL)?
Asmodus Amighty + Wotofo Profile Unity RTA / Profile RDA
GV Aegis Mini + VV Berserker 1.5 Mini
Vaporesso Gen + Blotto RTA
Aegis Boost :czajniczek:
Awatar użytkownika
pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: śr cze 19, 2019 9:41 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 202 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

TYTONIÓWKI od Go Bears

Postautor: pawel999 » ndz paź 20, 2019 6:43 am

Dodam, że w sklepach VPC jest na nie (i inne Go Bears Tobacco) niezła promocja - 40% taniej.
Warto też spróbować tytoniówki od Art Liquids (tobacco-choco-vanilia). Jest całkiem OK (moim zdaniem) i także w promocji.
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: TYTONIÓWKI od Go Bears

Postautor: DooshPastesh » ndz paź 20, 2019 5:48 am

Ostatnio zapragnąłem posmakować czegoś innego. Lata temu odszedłem od smaków tytoniowych na rzecz coraz bardziej rozpychających się na rynku owocowych. Czasami zdarzały mi się skoki w bok, nieudolne próby zmieszania czegoś tytoniowego. Bez sukcesów niestety.
Obecnie jestem na dość długotrwałym wyjeździe, nie mam swojego laboratorium ze sobą i raczę się gotowcami z lokalnego vapeshopu. W tymże vapeshopie sprzedawca zasugerował mi, żeby nie rzucać się na głęboką wodę i spróbować tytoniu z owocami, w postaci Tobacco Apple.
To właśnie był strzał w dziesiątkę. Przypomniały mi się smaki orzechowo karmelowe z dawnych czasów. Do tego delikatnie wyczuwalna nutka suszonych jabłek.
Stanowczo polecam chcącym delikatnie wejść w świat (pseudo)tytoniu.
Niestety jak każdy premix, ciągnie za sobą pewne wady. Z góry ustalony stosunek VPG 70/30 (do ciumkania preferuję 50/50) i straszliwie brudzi grzałkę. Straszliwie. Ale to pewnie wina samego aromatu tytoniowego...
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

TYTONIÓWKI od Go Bears

Postautor: Tomba » śr cze 26, 2019 11:03 am

Jakoż, że samej tribeci nie toleruję na dłuższą metę, a miałem Premix Halo- Tribeca 50ml (https://e-dym.pl/halo/3783-premix-halo- ... -50ml.html), to postanowiłem podrobić w/w Tobacco Apple.
Dodałem 100 ml bazy VPG i 5 ml Green Apple z TPA (https://e-dym.pl/aromaty-tpa/861-aromat ... ablko.html) i powiem Wam, że wyszło całkiem, całkiem.
Kolor się nie zgadza (w podróbce bardziej żółtawy, a w oryginale słomkowy) ale smak jak najbardziej tak.
Jak mi się skończy ten zapasik, to w następnej kolejności spróbuję zrobić podróbkę na bazie aromatu tribeca halo z Vapelabu (https://vapelab.pl/index.php?id_product ... er=product).
Też powinno wyjść.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

TYTONIÓWKI od Go Bears

Postautor: Tomba » pt cze 07, 2019 7:42 pm

Obrazek
Właśnie się zastanawiałem co mi to przypomina, bo doawno nie używałem tytoniówek i faktycznie:
Haze pisze: coś pomiędzy klasyczną Virginią a Tribekopodobnymi

Haze ma rację, że to tribekopodobne, a ten z dodatkiem jabłka.
Całkiem przyjemny jak ktoś toleruje tribekę. Dzięki jabłku jest taki bardziej odświeżający.
Jak ktoś chce spróbować, to jeszcze jutro (08.06) jest promocja i te 3 tytonówki, które mają w ofercie są po 29 zeta. Potem po 45.
Tylko trzeba wyrobić sobie w sklepie kartę ;)
Obrazek
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
bizon203
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: śr wrz 12, 2018 6:22 pm
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

TYTONIÓWKI od Go Bears

Postautor: bizon203 » czw cze 06, 2019 6:56 pm

Mam Apple Tobacco, oraz Classic. Ten z jabłkiem mega sztos ! Polecam każdemu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

TYTONIÓWKI od Go Bears

Postautor: Haze » czw cze 06, 2019 6:48 pm

Go Bearsi wydali trio premixów tytoniowych. Klasyczny to:

gobears_tobac.jpg

Piszą, że niby "net blend" i może nawet faktycznie mają coś wspólnego z NETami bo efekt jest całkiem zjadliwy - coś pomiędzy klasyczną Virginią a Tribekopodobnymi, praktycznie bez śladu pyrazyny. Wapuje się bardzo przyjemnie (w MTLu). W ofercie jest jeszcze mix klasyki z jabłkiem i tytoń+custard *shock*, na początku z definicji odpuściłem (tytoń to tytoń i koniec) ale po spróbowaniu Classica chyba dam im szansę...

PS. W KOŃCU, gdy ktoś zapyta o premix tytoniowy dostępny w naszych sklepach można mu z czystym sumieniem (w miarę :mrgreen: ) coś polecić.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Wróć do „Liquidy firmowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 4 gości