Recenzja Be My Juice - Endless Summer - Fresh Orange by BaMa Vapers

kangaroo
Płeć: nieokreślona

Recenzja Be My Juice - Endless Summer - Fresh Orange by BaMa Vapers

Postautor: kangaroo » pn mar 02, 2020 10:07 am

Asmodus C4.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Recenzja Be My Juice - Endless Summer - Fresh Orange by BaMa Vapers

Postautor: iron64 » pn mar 02, 2020 10:06 am

Mesh Pro RDA, Horus RTA, Doom RTA to kilka parowników DTL, które wpadły mi do głowy a każdy inny tak na prawdę. O MTL się nie wypowiem, ale inni coś dorzucą jeszcze, bo Kylin M faktycznie jest jedynie średni.
Obrazek
BaMa Vapers
Płeć: nieokreślona

Recenzja Be My Juice - Endless Summer - Fresh Orange by BaMa Vapers

Postautor: BaMa Vapers » pn mar 02, 2020 9:59 am

Wymieńcie kilka parowników, które najlepiej odwzorują smak. My sobie o nich poczytamy i coś wybierzemy. Zawsze będzie to zmiana na plus. :)
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Recenzja Be My Juice - Endless Summer - Fresh Orange by BaMa Vapers

Postautor: ErNOL » pn mar 02, 2020 9:40 am

Parownik ciężko polecić jeden konkretny, bo nie ma najlepszego parownika. :)
Owszem, kilka powiedzmy, przoduje, jeśli chodzi o smak i to każdy z Nas wie.
Ważne moim zdaniem jest to, że jeśli już bawicie się w recenzowanie liquidów, to robić to na jednym, dwóch parownikach. Zawsze tych samych.
Ogólnie temat macie mało wdzięczny, bo co smakuje Wam, niekoniecznie musi smakować innym - zresztą prawie zawsze tak jest...

Powodzenia. :)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
pioter994
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 15, 2019 7:06 pm
Lokalizacja: szczecin
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podzięk.: 29 razy
Płeć: Mężczyzna

Recenzja Be My Juice - Endless Summer - Fresh Orange by BaMa Vapers

Postautor: pioter994 » pn mar 02, 2020 9:39 am

BaMa Vapers pisze:
Jaki polecasz parownik, który odwzorowałby smak tak aby nadawał się do recenzji?

Z tym jest ciężko każdy parownik jest inny dla każdego co innego pasuje. Jeden lubi mesh drugi lubi zwykły grzałki, jeden lubi Górny nawiew drugi lubi Dolny nawiew. To jest osobiste odczucie.
Obrazek
BaMa Vapers
Płeć: nieokreślona

Recenzja Be My Juice - Endless Summer - Fresh Orange by BaMa Vapers

Postautor: BaMa Vapers » pn mar 02, 2020 9:32 am

Weźmiemy wszystko pod uwagę, sezon jest naszym wymysłem. W zależności od ilości koolady, efektu orzeźwienia, mięty, słodkości, tego czy premix muli i jaki ma smak dobieramy według nas najlepszy sezon do jego użytkowania.

Baterie wyrzucimy.

Jaki polecasz parownik, który odwzorowałby smak tak aby nadawał się do recenzji?
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Recenzja Be My Juice - Endless Summer - Fresh Orange by BaMa Vapers

Postautor: Tomba » pn mar 02, 2020 8:57 am

Ja mam takie spostrzeżenia.
BaMa Vapers pisze:SEZON: lato, wiosna, jesień

Myślicie, że to ma jakiś sens określać sezonowość liquidów / premiksów? Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.
Test niniejszego premiksu robiliście zimą i oceniliście go bardzo wysoko, więc jak ta ocena ma się do proponowanej sezonowości?

BaMa Vapers pisze:SPRZĘT DO TESTÓW:
- BATERIE: Samsung 25R 18650

Moim zdaniem zastosowany akumulator nie ma żadnego wpływu na ocenę liquidów / premiksów, więc jest to zbędna informacja.

BaMa Vapers pisze:SPRZĘT DO TESTÓW:
- PAROWNIK: Vandy Vape Kylin M RTA

Rozważcie zmianę parownika, gdyż ten, choć dość dobry, to mistrzem oddawania smaków nie jest i przez to Wasze opinie mogą być nie do końca wiarygodne.

Co do FB, to się nie wypowiem, bo nienawidzę tego ścierwa i nawet tam nie zaglądam.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Recenzja Be My Juice - Endless Summer - Fresh Orange by BaMa Vapers

Postautor: Tommy Black » pn mar 02, 2020 8:45 am

BaMa Vapers pisze:Tak szczerze to nie wiedziałem, że macie taki ostry stosunek z FB.


Jeszcze szczerzej, mamy ostre stosunki ale delikatną grę wstępną. Tyle że na pewno nie z FB. Jakoś seks zbiorowy się u nas, chwilowo chyba, nie przyjął.
Kwestie FB omówiliśmy przy okazji rozmowy o Waszej sygnaturce via PW. I na tym wątek FB zakończmy tu. Tym bardziej że @
Awatar użytkownika
iron64
i @timi wcześniej już go w zasadzie wyczerpali.
BaMa Vapers
Płeć: nieokreślona

Recenzja Be My Juice - Endless Summer - Fresh Orange by BaMa Vapers

Postautor: BaMa Vapers » pn mar 02, 2020 8:34 am

timi pisze:
BaMa Vapers pisze:
Powiedz nam proszę, o co chodzi?


O robienie z ostatniej ostoi normalności waperskiej niewybrednego cyrku jaki ostatnimi czasy zrobiono z trawnika.
Gimbaza atakuje stylem, poziomem wypowiedzi, łaszeniem się o lajki i średnim rozeznaniem w kwestii recenzowanych towarów.
Wiem, że macie pomysł na biznes i już widzicie oczami wyobraźni setki kurierów zasypujących Was towarami do recenzowania, którym towarzyszą koperty z gratyfikacjami za przychylność. Jednak w tym miejscu i w tej społeczności to po prostu nie przejdzie.


Tak szczerze to nie wiedziałem, że macie taki ostry stosunek z FB. Zakładając naszą stronę nie myśleliśmy o tysiącach kurierów. Robimy to dla siebie a jak ktoś jest zainteresowany naszymi wypocinami to nas to poprostu cieszy... Wybaczcie za linki do fb. Poprawię recenzje i w przyszłości nie będzie takich rzeczy.
timi
Płeć: nieokreślona

Recenzja Be My Juice - Endless Summer - Fresh Orange by BaMa Vapers

Postautor: timi » pn mar 02, 2020 8:22 am

BaMa Vapers pisze:
Powiedz nam proszę, o co chodzi?


O robienie z ostatniej ostoi normalności waperskiej niewybrednego cyrku jaki ostatnimi czasy zrobiono z trawnika.
Gimbaza atakuje stylem, poziomem wypowiedzi, łaszeniem się o lajki i średnim rozeznaniem w kwestii recenzowanych towarów.
Wiem, że macie pomysł na biznes i już widzicie oczami wyobraźni setki kurierów zasypujących Was towarami do recenzowania, którym towarzyszą koperty z gratyfikacjami za przychylność. Jednak w tym miejscu i w tej społeczności to po prostu nie przejdzie.

Wróć do „Liquidy firmowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości