Recenzja Ossem Juice– Summer Series - Malibu by BaMa Vapers

Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Recenzja Ossem Juice– Summer Series - Malibu by BaMa Vapers

Postautor: iron64 » czw mar 05, 2020 9:34 am

Mnie przekonać nie jest łatwo, to takie rany wojenne w zalewie nachalnej reklamy, propagandy czy innego przekupstwa. Staracie się i już nie traktuje Waszych recenzji jak reklamowej papki, a to plus. Jednakowoż do wyroczni jeszcze daleka droga, choć trzeba to przyznać - staracie się. To ważne. W kontekście zdjęć po xx ml to byłby duży krok do przodu z Waszej strony.
Odnośnie pytania czy za często opisujecie. Nie to miałem na myśli. Chodziło mi o to, że dla mnie wartościowsza jest opinia dobrze przemyślana od szybkiej. Tyle, interpretacja tego dowolna. ;)
To wszystko wyżej to jedynie moje zdanie. Może głupie, może nie, ale takie mam.
Obrazek
Awatar użytkownika
kaper
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 141
Rejestracja: wt sty 22, 2019 5:41 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 150 razy
Otrzymał podzięk.: 72 razy
Płeć: Mężczyzna

Recenzja Ossem Juice– Summer Series - Malibu by BaMa Vapers

Postautor: kaper » czw mar 05, 2020 7:57 am

BaMa Vapers pisze: Ogólne po tym premixie grzałka dość szybko zbierała na sobie nagar a kolor płynu zbierającego się przy ustniku robił się już powoli pomarańczowy. Było użyte może z 8 ml płynu.

Każda taka informacja jest cenna i tutaj faktycznie moglibyście się wyróżnić. Może wymiana grzałki i bawełny nie stanowi dla mnie/nas większego problemu, ale są i też tacy co chmurzą sobie na swoich "smoczyskach czy innych ajdżastach" a tam jednak grzałki trzeba sobie kupować osobno.
Może być to dla niektórych problematyczne, jak po tych przykładowych 8 ml grzałka będzie nadawała się na szrot.
Pomyślcie o tym a będziecie mieli mój miecz. :konik:
BaMa Vapers
Płeć: nieokreślona

Recenzja Ossem Juice– Summer Series - Malibu by BaMa Vapers

Postautor: BaMa Vapers » czw mar 05, 2020 7:32 am

iron64 pisze:No i dlatego z punktu użytkownika taka fotorelacja byłaby bezcennym skarbem.
A co do opinii co 2 dni, hmm, ja podkreślam, nie zwracam praktycznie wcale uwagi na bełkot recenzentów czy materiały propagandowe. Dla mnie wartość ma opinia użytkownika, a jeśli tego użytkownika znam to taka opinia jest niemal wykładnią. Ale to moje zdanie rzecz jasna. Choć fotki po xx ml premixu widziałbym bardzo chętnie. Bardzo.


Widzę, że jeszcze trochę czasu musi upłynąć żebyś uwierzył, że piszemy tylko i wyłącznie nasze odczucia. ^^ Staramy się jak możemy, żeby przerzucić odczucia na tekst i nie raz zdarzy się siedzieć po 2 godziny i wąchać, smakować i chmurzyć żeby oddać to jak najdokładniej i nikogo w błąd nie wprowadzić. Trochę wiary. ^^ Jak będzie taka możliwość, żeby pokazać Wam grzałki po jakimś czasie to na pewno to zrobimy. W tym momencie mamy za mały przepał. Dopiero zaczynamy. :)

Uważasz, że za często piszemy recenzje?
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Recenzja Ossem Juice– Summer Series - Malibu by BaMa Vapers

Postautor: iron64 » czw mar 05, 2020 6:57 am

No i dlatego z punktu użytkownika taka fotorelacja byłaby bezcennym skarbem.
A co do opinii co 2 dni, hmm, ja podkreślam, nie zwracam praktycznie wcale uwagi na bełkot recenzentów czy materiały propagandowe. Dla mnie wartość ma opinia użytkownika, a jeśli tego użytkownika znam to taka opinia jest niemal wykładnią. Ale to moje zdanie rzecz jasna. Choć fotki po xx ml premixu widziałbym bardzo chętnie. Bardzo.
Obrazek
BaMa Vapers
Płeć: nieokreślona

Recenzja Ossem Juice– Summer Series - Malibu by BaMa Vapers

Postautor: BaMa Vapers » czw mar 05, 2020 6:10 am

bulit73 pisze:
eSCe pisze:Po jakim czasie grzałka do wymiany: 3-4 dni?

kaper pisze:Może po ilu ml. :lol1:


To raczej nie ich wina, że do premixów pakują tyle słodzika. ;)


Myśleliśmy nad tym ale z drugiej strony blokowało by to nas na dość długi okres a staramy się aby co 1-3 dni była nowa recenzja. Ogólne po tym premixie grzałka dość szybko zbierała na sobie nagar a kolor płynu zbierającego się przy ustniku robił się już powoli pomarańczowy. Było użyte może z 8 ml płynu.

MA pisze:
iron64 pisze:Jasne, że nie ich wina. Ale z drugiej strony gdyby było zdjęcie grzałki i bawełny po zużyciu powiedzmy 20ml premixu to @BaMa Vapers byliby najlepszymi recenzentami w tej chwili. Może pomyślcie nad tym, to bardzo dobry pomysł.

Chyba "najgorszymi" i zdecydowanie "bez przyszłości w branży", gdyż żadna firma nie będzie chciała dawać im do recenzji swoich cudownych produktów ze znaczkiem "shake and vape". :lol1:


Tu się zgodzę :D, bardzo rzadko zdarza się premix gdzie grzałka zachowuje biel na dłuższy okres.
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Recenzja Ossem Juice– Summer Series - Malibu by BaMa Vapers

Postautor: Alchemik » czw mar 05, 2020 5:54 am

iron64 pisze:Jasne, że nie ich wina. Ale z drugiej strony gdyby było zdjęcie grzałki i bawełny po zużyciu powiedzmy 20ml premixu to @BaMa Vapers byliby najlepszymi recenzentami w tej chwili. Może pomyślcie nad tym, to bardzo dobry pomysł.

Chyba "najgorszymi" i zdecydowanie "bez przyszłości w branży", gdyż żadna firma nie będzie chciała dawać im do recenzji swoich cudownych produktów ze znaczkiem "shake and vape". :lol1:
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Recenzja Ossem Juice– Summer Series - Malibu by BaMa Vapers

Postautor: iron64 » czw mar 05, 2020 3:47 am

Jasne, że nie ich wina. Ale z drugiej strony gdyby było zdjęcie grzałki i bawełny po zużyciu powiedzmy 20ml premixu to @BaMa Vapers byliby najlepszymi recenzentami w tej chwili. Może pomyślcie nad tym, to bardzo dobry pomysł.
Obrazek
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7875 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Recenzja Ossem Juice– Summer Series - Malibu by BaMa Vapers

Postautor: bulit73 » śr mar 04, 2020 10:23 pm

eSCe pisze:Po jakim czasie grzałka do wymiany: 3-4 dni?

kaper pisze:Może po ilu ml. :lol1:


To raczej nie ich wina, że do premixów pakują tyle słodzika. ;)
Obrazek
BaMa Vapers
Płeć: nieokreślona

Recenzja Ossem Juice– Summer Series - Malibu by BaMa Vapers

Postautor: BaMa Vapers » śr mar 04, 2020 9:53 pm

MA pisze:Skoro już pomagamy naszym młodym adeptom (konstruktywnego) "krytykanctwa", to może i ja pozwolę sobie dorzucić swoje trzy grosze z obszaru poprawności językowej. :blush:

BaMa Vapers pisze:Proporcje płynu to 70VG/30PG, płyn gęsty.


Jeżeli chcecie być odbierani jako profesjonaliści, to nie piszcie o "gęstości płynu", gdyż gęstość (inaczej masa właściwa) to stosunek masy pewnej ilości substancji do zajmowanej przez nią objętości i jest wyrażana w kg/m3. Prawidłową nazwą omawianego przez Was parametru opisującego właściwości cieczy jest jest lepkość.

Wybaczcie staremu chemikowi gderliwość i ponadprzeciętną dbałość o poprawność językową, ale ponad 20 lat pracy na uczelni pozostawia ślady w psychice... :blush:

PS
Pisanie dobrych recenzji to praca ciężka i niewdzięczna, ale macie potencjał i szczere chęci. :ok: Powodzenia!


Dziękujęmy za pomoc i wskazówkę. :) W następnej recenzji użyjemy już poprawnego sformułowania jakim jest lepkość. Za wszelakie wskazówki będziemy bardzo wdzięczni. Pozdrawiamy. :)
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Recenzja Ossem Juice– Summer Series - Malibu by BaMa Vapers

Postautor: Alchemik » śr mar 04, 2020 9:20 pm

Skoro już pomagamy naszym młodym adeptom (konstruktywnego) "krytykanctwa", to może i ja pozwolę sobie dorzucić swoje trzy grosze z obszaru poprawności językowej. :blush:

BaMa Vapers pisze:Proporcje płynu to 70VG/30PG, płyn gęsty.


Jeżeli chcecie być odbierani jako profesjonaliści, to nie piszcie o "gęstości płynu", gdyż gęstość (inaczej masa właściwa) to stosunek masy pewnej ilości substancji do zajmowanej przez nią objętości i jest wyrażana w kg/m3. Prawidłową nazwą omawianego przez Was parametru opisującego właściwości cieczy jest jest lepkość.

Wybaczcie staremu chemikowi gderliwość i ponadprzeciętną dbałość o poprawność językową, ale ponad 20 lat pracy na uczelni pozostawia ślady w psychice... :blush:

PS
Pisanie dobrych recenzji to praca ciężka i niewdzięczna, ale macie potencjał i szczere chęci. :ok: Powodzenia!
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:

Wróć do „Liquidy firmowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości