Liquid vs reszta świata - opinie o firmowych liquidach

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquid vs reszta świata - opinie o firmowych liquidach

Postautor: Tommy Black » śr kwie 22, 2020 5:09 am

VapeLab pisze:Są perełki ale trzeba niestety przewalić masę kiblowylewaczy, jak ze wszystkim w życiu.


Nie lubię tego @VapeLaba. Nie mogę nic mądrego napisać bo ciągle się z nim muszę zgadzać.Ale skoro twierdzi że są perełki to są. Jest na co polować i o to chodzi w życiu wapera.
Waper musi polować.
Nie odniosę się do meritum, nie chcę zmasakrować fajnego tematu już na początku. Pójdę boczną dróżką. Nawet gdyby część sprzedawanych obecnie premixów, bo nie wiem czy zauważyliście, liquidów się już nie sprzedaje, była perełkami to i tak ich nie kupię. Ze względu na etykiety i nazwy. Nie jestem w stanie ani na to patrzeć ani tego czytać. Ostatnio zaatakował mnie jakiś "nosacz" rodem z Facebooka i koszmarnych rysunkowych żartów czy memów, nawet nie wiem jak to nazwać.
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Liquid vs reszta świata - opinie o firmowych liquidach

Postautor: Wampir z Pniew » wt kwie 21, 2020 9:52 pm

Po tylu latach spędzonych z EIN powiem krótko. :P

Czy sponsorowane opinie mogą iść w parze z jakością czy tylko z zyskiem?
Ja zawsze wychodziłem z założenia, że jeśli coś jest nadmiernie promowane to znaczy, że jest to po prostu dziadostwo. W swojej karierze e-palacza stwierdzić mogę, że
mali producenci, którzy wiedzieli co chcą osiągnąć robili to o wiele lepiej niż duże firmy dla których liczyły się słupki sprzedaży. Mogę tutaj rozpisać elaborat cały,
ale po co. :)

Sporo jest tego na rynku i zdaję sobie sprawę, że najlepszy to własny, wypracowany, ale może jednak?
Są perełki ale trzeba niestety przewalić masę kiblowylewaczy, jak ze wszystkim w życiu. Z istniejących firm na rynku od zawsze ceniłem sobie Liqua. Dawno temu
współpracowali z Flavor Artem (stąd ta włoska flaga a bardzo stare opakowania miały dodatkowo logo FA), później przenieśli produkcję bodajże do Chin a ostatecznie współpracują
z Atmos Labem. Świetne były też liquidy od Vincent dans Les Vapes (środkowy palec dla Was, że nie chcecie współpracować ze mną) w proporcjach 80PG/20VG. No ale pytałeś bardziej o krajowe firmy... No cóż... Były takowe, ale lata temu. VILTa kupiłem jakieś pół roku temu bo zapomniałem z domu w trasę wziąć cokolwiek i przyznam szczerze, że dawno tak podłego Camela nie miałem. :lol:
Awatar użytkownika
jimbo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: wt wrz 24, 2019 7:06 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Liquid vs reszta świata - opinie o firmowych liquidach

Postautor: jimbo » wt kwie 21, 2020 9:10 pm

Dobry wszystkim.

Temat troszkę ogólny jak na "gotowce". Ale mam pytanie odnośnie gotowych liquidów. Czy ktoś używa VILT, PINKY VAPE, CLOUD&BASE, P1 itp.? Może się wypowiedzieć subiektywnie na temat firmówek? Czy sponsorowane opinie mogą iść w parze z jakością czy tylko z zyskiem? Sporo jest tego na rynku i zdaję sobie sprawę, że najlepszy to własny, wypracowany, ale może jednak?

/Mtll/
Vaporesso SWAG II + Ehpro True MTL
Aegis Solo + Kylin M

Wróć do „Liquidy firmowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 1 gość