Tytoniówki od MA

Salonowa sofa firmy MA
Awatar użytkownika
marjo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: śr kwie 04, 2018 5:19 am
Lokalizacja: Kielce
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Tytoniówki od MA

Postautor: marjo » czw kwie 26, 2018 3:29 pm

Mam i ja: CYFRY TRZY
Szukałem dobrej tytoniówki bo w Kielcach to tylko owoce i ciastka chmurzą :) i tak trafiłem na ten wątek. A że właściwie wszyscy mniej lub więcej chwalą to zamówiłem Cyfry Trzy.
Po otwarciu buteleczki i powąchaniu: upss nie tego się spodziewałem. Czuć jakieś zioło (trochę jakby syrop).
Rozrobiłem na bazie 75/25, 4% aromatu. Ponieważ do cierpliwych nie należę oraz z racji tego że od tygodnia chmurzyłem jakieś pączki to już po godzinie spróbowałem.
Smak mocno ziołowy, z nutką tytoniu, kwaśny. Potrzebowałem parę baniaków aby się przyzwyczaić. Z upływem czasu (po około 4-5 dniach) smak stał się delikatnieszy, subtelniejszy, słodszy.
Mijają dwa tygodnie i kończy się pierwsze rozrobione 100 ml *czajniczek* . Cyfry Trzy zostają ze mną na stałe- polecam.
Wkrótce kolejne zakupy od MA planuję spróbować amfory i tobacco vanilla.
Mój setup: Smoke TFV12 Prince, grzałka X6 na 70W.
3znaki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: czw mar 08, 2018 7:50 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 74 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tytoniówki od MA

Postautor: 3znaki » wt kwie 24, 2018 5:25 am

Kiedy firma MA wchodziła na rynek kupiłem kilka gotowych liquidów ,po roku odkopałem zapomniany apfelstrudel i wiecie co przez pięć lat jak wapuje nie chmurzyłem czegoś tak dobrego .

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
''Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia.''
skaecik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: ndz kwie 15, 2018 9:46 am
Lokalizacja: Tychy
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 66 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tytoniówki od MA

Postautor: skaecik » wt kwie 24, 2018 4:52 am

Jak ktoś ma tak stare mieszanki, niech odpali ponad dwumiesięczne cyfry trzy. Znowu całkiem co innego. Wg mnie coś lepszego ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tytoniówki od MA

Postautor: Master_PiT » pt mar 23, 2018 10:53 pm

Jak najbardziej jestem za.
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tytoniówki od MA

Postautor: Alchemik » pt mar 23, 2018 9:59 pm

Coś czuję, że chyba jeszcze troszkę poeksperymentuję w obszarze deserowo-tytoniowym ;)
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tytoniówki od MA

Postautor: Master_PiT » czw mar 22, 2018 6:46 pm

A ja mam właśnie zalaną nową machorkę.
Już dobrze przegryziona po 40dniach.

Blisko jej do cyfer 3, ale nie ma tu żadnego owocu. Dosyć wytrawny aromat z delikatną słodkością (zapewne glicerynie to zawdzięczam), orzeszków brak, za to chrupiący tost już tak :)
Dobre to...
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tytoniówki od MA

Postautor: Azgar » czw mar 22, 2018 6:17 pm

Ostatnio wpadł mi w ręce tytoń fajkowy, już wiem co zamówię razem z cyframi trzema :)
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20802 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Tytoniówki od MA

Postautor: Selene » czw mar 22, 2018 6:06 pm

Cyfry Trzy...
Dostałam 2 ml na spróbowanie, więc nie poszalałam za bardzo... zrobiłam z tego eliksiru Obrazek 50 ml liquidu, więc wystarczająco aby opisać smak.. a raczej smaki, bo jest ich tam duuużo ;)
Pierwsze podejście po tygodniu leżakowania, było zaskoczeniem... już sam zapach przyprawiał o zawroty głowy. Polne kwiaty.. łąka.. trawa.. słońce.. deszczyk.. tak właśnie pachniało Obrazek
Smak boski, jeszcze lepszy niż zapach.. nazwałabym go raczej tytoniowo-deserowym ;) lekko słodki otulony tytoniem z nutką półwytrawną. Ta słodkość przypomniała mi prażone migdały, lecz sama chmurka pachnie jakimś owocem, może pomarańczą?
Po kilku tygodniach smak i zapach wzbogacił się o dodatkowe nutki.. lukrecja, delikatny anyż taki jakby likier anyżowy w bardzo subtelnym połączeniu z tytoniem, prawie niewyczuwalny, tak na końcu języczka ;) "Niebo w gębie" 0:-)
Zostawiłam sobie kilka ml .. i po dwóch miesiącach, mogę powiedzieć, że jest to mistrzowska mieszanka. Przeszła tyle fajnych doznań, a na końcu pokazała co naprawdę potrafi! Wyraźny smak tytoniu, lekko kwiatowego.. typu Virginia, delikatnie słodkawy.. przyprawiony smacznymi dodatkami, ale w tak subtelny sposób aby można było delektować się podstawowym smakiem jakim jest tytoń.
Idealny do szklaneczki whisky Obrazek
Na pewno wrócę do tego smaku po małej tęsknocie. Dziękuję @MA :smile:


Testowane na dwóch nośnikach.. Evan oraz FF. Nie wyczułam prawie żadnej różnicy.
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
.:Jack:.
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob wrz 16, 2017 6:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 127 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Tytoniówki od MA

Postautor: .:Jack:. » pn mar 05, 2018 7:11 pm

@MA :bry: Właśnie to zrobiłem,miałem leżakującą Amphorę,Bosmana,Tabakierę i Złoty liść.Do wszystkich dodałem bezsmakową bazę już z dodatkiem nikotyny,żeby moc pozostała bez zmian.Przed chwilą zamówiłem "Cyfry Trzy",bo jeszcze nie próbowałem.Czyli potraktowałem dojrzewające tytoniówki jak premixy :lol: .Naprawdę trzeba uważać z dawkowaniem,ale i tak jak dla mnie jesteście w czołówce tytoniówek *friends*
K-4,K-5,TGTII,TGTIII,TGT4,GEM,Intake,Blotto,Kylin Mini V2
Hussar Coppervape,SJMY,Skyline,Merlin RTA,Aromamizer RDTA,Ammit 25 single,OBS Crius+,Pharaoh,Dvarw DL,MTL
Pico75W,Pico25, Espion 200W,ProVari Mini2.5,IPV D4,Tesla Wye85W,Swag2,Warwolf

18mg>>2,8mg/ml
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Tytoniówki od MA

Postautor: Alchemik » pn mar 05, 2018 6:11 pm

Jeżeli produkt wydaje się za mdły, to raczej sugerowałbym podjęcie próby delikatnego zbicia intensywności aromatu przez rozcieńczenie czystą bazą, gdyż dodawanie kolejnych składników może tylko pogorszyć. Amphore nie toleruje przedawkowania i nawet niewielkie powoduje zamianę produktu w syrop na kaszel. Proponuję przeprowadzić mały test - odlać do małej buteleczki np. 9 ml gotowego produktu i dodać 1 ml bazy...

PS
Oczywiście mówimy o produkcie odpowiednio długo leżakującym, gdyż Amphore potrzebuje minimum miesiąca.
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:

Wróć do „MaiArt w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość