Aromaty z vapelab.pl

Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » sob mar 23, 2019 11:32 pm

Dzień dobry w ten sobotni wieczór :lol:
Ach ten Bathilde... To teraz parę słów ode mnie :-P
Moim skromnym zdaniem Bathilde jest jednym z najlepszych owocowych aromatów w ofercie. Jest zupełnie niepozorny, nie ma efektownej butelki ani etykiety, ale w smaku jest niepokonany jak Gołota na ringu :twisted:
W kwestii butelek 50 ml dałem znać jeśli chodzi o Bathilde. W przypadku Siegberta nieco bym się obawiał bo nie jest jakiś turbopopularny, ale w razie czego przy okazji "na zamówienie" nie widziałbym problemu. Na razie muszą rozwiązać inny problem. Jak widzieliście może parę postów wcześniej - Pepin le Bref przyszedł cały przeterminowany, stąd całość od razu ściągnąłem ze stanu (data ważności 12/2018) [aha, i tak sobie rozrobiłem bo jestem ciekaw czy jest dobry czy jednak nie będzie szału; ze względu na datę zrobiłem od razu na 20%, bo pewnie coś tam mogło zwietrzeć itd.; na razie leży i się kisi, jak już dojdzie do siebie dam znać czy będą z tego ludzie, czy jednak wziąć tylko taką ilość, co by inni fanatycy mogli sami ocenić].
Tak żeby było śmieszniej, zgadnijcie jaką datę ważności miały Alienory... badam badam tssss 12 ale 2017 *shock* Tylko jedna jedyna sztuka jest z dobrą datą. Na szczęście reszta rzeczy doszła ok. Tak więc jak żyć Panie Premierze, jak żyć (albo rzyć)?

@
Awatar użytkownika
DamianGR
Oj też bym czasem chciał przysiąść nad czymś z 0,5 litrową butlą (liquidu oczywiście), ale chyba bym całkowicie się zakopał i wypadłbym z obiegu co jest co :(
@
Awatar użytkownika
Sixtysix
W poniedziałek będę znał ofertę nowego producenta butelek (hurra?), może jednak w kwietniu uda się przywrócić sample. Tak więc jeśli dzisiaj konsumujesz płyny alkoholowe, to przechyl jeden kielich za to by się udało :whisky:

I na sam koniec jeszcze drobne ogłoszenie parafialne, otóż:
Jutro, w sumie już dzisiaj, rozpoczynam drobny remont, który będzie się ciągnął za mną przez tydzień. Oznacza to życie na kartonach, gdyż cały magazynek idzie do przeróbki, bo niestety pomieszczenie jest nieustawne (jedna jarzeniówka dla pokoju o wymiarach 2x10 metrów, tak więc pakując w nocy muszę ganiać dodatkowo z latarką czołową, bo półki zasłaniają światło prosektoryjnej lampki itd.). Pomijam już tutaj inne bzdury, które będę musiał po nocach robić, żeby się wyrobić i jakoś żeby wszystko zawsze wychodziło na czas :) Tak też najbliższe dni mogą być trochę ciche z mojej strony ale postaram się wpadać chociaż raz dziennie. Trzymajcie zatem kciuki, żebym nie zapomniał o bhp pracy, bo różnie to może się skończyć z moimi dwiema lewymi rękami do majsterkowania :twisted:
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: DamianGR » sob mar 23, 2019 5:57 pm

Sixtysix pisze:Aż tak dobry jest ten liq Bathilde od 814 ? Żeby go na litry robić ? :brawo:

Bardzo dobry :) Inna sprawa, ża ja z lenistwa :oops: nie lubię całego majdanu co tydzień wystawiać na stół .
Robię po 500ml ulubionych smaków (3 do 4) i spokój na kilka miesięcy.
Plus jest taki, że smaki mają też czas aby się przegryźć, a przy mieszaniu nie trzeba tak uważać z dokładnym odmierzaniem proporcji.
Nawet 1 lub 2 ml różnicy w aromatach nie robi wtedy wielkiej różnicy.

@VapeLab dzięki za pozytywną reakcję :ok: :bender:
814 - SIGEBERT również mi przypadł do gustu. 50ml opcja również była by mile widziana. Ale to tylko taka luźna sugestia bez spinania się.
Jak to nie problem to masz stałego klienta :)
kangaroo
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: kangaroo » pt mar 22, 2019 2:08 pm

Sixtysix pisze:Aż tak dobry jest ten liq Bathilde od 814 ? Żeby go na litry robić ? :brawo:

Jest przepyszny *yes*
Awatar użytkownika
Sixtysix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: czw gru 27, 2018 4:30 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Sixtysix » pt mar 22, 2019 1:50 pm

Aż tak dobry jest ten liq Bathilde od 814 ? Żeby go na litry robić ? :brawo:
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » pt mar 22, 2019 11:25 am

UWAGA! Pepin le Bref od 814 tymczasowo usuwam z oferty, gdyż przyszły po terminie ważności.
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » czw mar 21, 2019 9:56 pm

@
Awatar użytkownika
DamianGR
- to nie jest problem, ale upolowanie Bathilde 50 ml żeby był to na prawdę jak wygrana 6-tki w totka. Zresztą co ja tam będę gadał, zaraz napiszę gdzie trzeba i zobaczę czy dałoby się dla mnie przetrzymać czy cokolwiek. Szczerze mówiąc Bathilde to mógłbym już chyba tylko na 50-tki przemianować :)
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: DamianGR » czw mar 21, 2019 7:01 pm

@VapeLab A jest jakiś plan aby sprowadzać aromaty w większych pojemnościach? Osobiście mnie nie bawi kręcenie liquidu w ilościach 100ml . Jak już polubię jakiś smak to rozrabiam od razu 500-1000 ml. Oczywiście mogę zakupić kilka 10ml buteleczek ale patrząc na ceny z zachodu pojemności 50ml są o te kilkanaście(siąt) złotych tańsze .
Przykład :
814 Bathilde 10ml 6,50 € x5 = 32,5 €
814 Bathilde 50ml = 25 €
Co daje 32 zł oszczędności na 50 ml. To sporo.
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » śr mar 20, 2019 10:27 pm

@
Awatar użytkownika
Sixtysix
- cenna uwaga milordzie, ale dopiero po północy wychodzę na żer i ruszam na łowy 0:-)

No i teraz mała ciekawostka, gdzie są te butelki o których wspominałem (i dlaczego dział sample nadal leży i kwiczy).
Tak jak pisałem, udało mi się trafić na ofertę, całkiem słuszną, bardzo profesjonalnie przygotowaną.
Nie mogąc przepuścić tak fantastycznej okazji podjąłem wyzwanie. Niestety wczoraj w nocy na spokojnie przeanalizowałem całość...
Padłem prawie ofiarą fikcyjnej firmy a pieniądze poszłyby na słupa. Czyżby nie podobna historia jaka odbywa się z pewnym sklepem aktualnie?
Z tego co widzę, to sprawy nie są powiązane. Na szczęście dość mocno weryfikuję takie sprawy i udało się uniknąć solidnej wpadki,
ale cały miesiąc mam stracony, bo miałem nadzieję, że w końcu udało się dopiąć to na ostatni guzik :( Tak więc przestroga dla każdego, znana chyba już wszystkim, sprawdzajcie kontrahentów!

No i znów bez butelek... fantastycznie :ble:
Szukam dalej :?
Awatar użytkownika
Sixtysix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: czw gru 27, 2018 4:30 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Sixtysix » wt mar 19, 2019 11:24 pm

@VapeLab Polecam odrobine snu :lol: czasem pomaga to ogarnąć rzeczywistość :P
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » wt mar 19, 2019 10:39 pm

Przepraszam Szanowne Grono Administracyjno-Moderatorskie za post pod postem, ale póki nie mam swojego śmietniska to ciężko mi zapanować nad sytuację :budda:

Garść informacji kiedy sklep przestanie wyglądać niczym rzeźnik z poprzedniej epoki:
@SuwMar - czy ja dobrze pamiętam o Pepinie le Bref? Jak tak to na piątek liczę, że przybędzie ze swoją świtą :wow:
I tak 814 przy okazji wróci na półki, prócz Faramonda, gdyż 2 tygodnie temu mieli takie ze zbliżającą się datą i przeczekam ten okres, bo mam wrażenie czasami, że Polskę traktują jako miejsce gdzie można posyłać to co pozostało :( @SuwMar - przekonaliśmy się o tym sami ostatnio, na szczęście sytuacja została opanowana :cool:

Dla fanów Big Mouth (wiem, że tutaj obóz jest podzielony na frakcję, kto lubi a kto nienawidzi) - w końcu spłynął na mnie ten splendor i łaska. Po półtora tygodnia jutro ponoć w końcu wyślą paczkę... Hurra? :o

Na piątek również przewiduję uzupełnienie aromatów od Nova Liquides (czyli Nova, Mr Butter, Bubble Island, Candy Pop) :smile:

Na piątek jak kurier doczłapie się również kontrowersyjne, w sumie już coraz mniej - Full Moony / Maori plus te nowe z azteckimi obrazkami :roll:

Coś zapewne jeszcze miałem dopisać, ale już wszystko mi się w głowie miesza...

Aaa za tydzień domawiam Monkey Island od Solany, bo ubył a dramatyczne apele o przywrócenie nadal trwają - na pewno nie likwiduję go ze sklepu, bez obaw, to tylko chwilowy brak ;)

@
Awatar użytkownika
Azgar
- piątek mam nadzieję również na powrót 4X'a od Revolute.

Ok, chyba już dość tej chaotycznej wypowiedzi, bo piszę z kilkoma osobami na raz i nie ogarniam rzeczywistości :ed:

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], siara1985 i 4 gości