Aromaty z vapelab.pl

jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: jaaano » sob maja 11, 2019 8:17 pm

Aroma Sense - King Tobacco i Revolute - 4X dawałem i daje na 10% i jest super :ok:
Awatar użytkownika
jeffrey
Patronauta
Patronauta
Posty: 303
Rejestracja: czw lip 12, 2018 6:20 am
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękował: 410 razy
Otrzymał podzięk.: 233 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: jeffrey » sob maja 11, 2019 8:15 pm

Hej tu znowu ja, ale kto pyta ten nie błądzi :smile: . Zamówiłem parę aromatów z VapeLab, ale wiadomo że sporo aromatów ma zawyżone dawkowanie i chciałem Was prosić o pomoc, jak dawkować poszczególne aromaty przy gotowym już liquidzie VG50PG50 lub VG60Pg40. Nie ukrywam że jak widzę dawkowanie 15% to mi trochę smutno :( .

Aroma Sense - King Tobacco
814 - Brunehaut
Bubble Island - Peach Lychee
Nuages des Iles - Warp Zone
Nuages des Iles - Fruit Blast
Nova Liquides - Boba's sugerując się recenzją Haze to dawkował będę jakoś 11-12%
Revolute - 4X tu jestem w miare spokojny, podane dawkowanie na stronie to 18-20 kropel czyli wyjdzie coś koło 3-3,5% jak się nie mylę. Z góry wszystkim dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » śr maja 08, 2019 11:59 pm

Psss poszukiwacze 814 i pojemności 50 ml, wpadnijcie tutaj na dyskusję -> 814 - dyskusja :cool:
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: jaaano » śr maja 01, 2019 8:52 pm

I przyszedł czas by ocenić propozycję Piotra czyli Empire State od Nova - oj dobre to, dobre !
To jest to co misie lubią najbardziej tytoniówka z czymś słodkim, najbliżej mi to przypomina tą słodycz z piw miodowych ;) ale na czym pszczółki zbierały pyłek na ten miodzik to nie mam pojęcia. Dopisuję do stałego repertuaru.
Szczerze polecam :ok:
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » ndz kwie 28, 2019 10:52 pm

salto pisze:Które z Hellasów, oprócz Lacky Straike, mają w składzie absolut? Na stronie @VapeLab oraz e-cig.gr są SDSy starego typu. Albo - sam nie wierzę, że to piszę - które mają czaszkę?


Nie ma to jak szukać czaszek po nocach :brawo:
@
Awatar użytkownika
salto
- specjalnie dla Ciebie:
- New Harbor
- Old Harbor
- Platinum Virginia
- USA Mix
- Red Sancho
- Lacky Strike
- Ace No.1
- Winzton

Brakuje mi na stanie: Virginia, Latakia, Kentuky, tak więc tutaj nie wiem, ale mi się zdaje, że z tych 3 tylko Virginia miała.
W maju będę domawiał to na pewno poproszę ich o nowe SDSy, bo czaszka czaszce nierówna i przy okazji wezmę poszukiwany Desert od Joyetecha
(czyli coś dla fanów Desert Shipa od Casablanci / Dillingera ze starych dziejów, bo też się skończył szybciej niż pojawił).

A tymczasem spokojnej nocki, ja jeszcze popracuję i idę spać kolejny dzień na podłodze, bo to jedyne miejsce, które mi zostało wolne podczas domowej pandemii :twisted:
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » sob kwie 27, 2019 9:33 pm

@
Awatar użytkownika
salto
- Jak opanuję domową epidemię (bo ja to wiadomo, że już od ponad tygodnia się kuruję ale w gratisie doszła jeszcze córka i żona...) to obadam co tam widnieje na opakowaniach :) Postaram się jutro wieczorem dać znać, bo z moimi zatokami teraz to nawet się schylić nie mogę :(
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: salto » pt kwie 26, 2019 5:09 pm

Które z Hellasów, oprócz Lacky Straike, mają w składzie absolut? Na stronie @VapeLab oraz e-cig.gr są SDSy starego typu. Albo - sam nie wierzę, że to piszę - które mają czaszkę?
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » czw kwie 25, 2019 9:37 pm

@
Awatar użytkownika
Tenmen
- póki nie zaleźli mi za skórę trzymam język między zębami :lol: Ale nie ukrywam, że zdarzyło mi się użyć gdzieś tam na zachodzie argumentu, że u nas jeszcze po ulicach biegają łosie a z nowości to wprowadzają elektryfikację. O dziwo pomogło ale jednak zachowam dla siebie kogo tak urobiłem :ed:

@
Awatar użytkownika
bertoVapes
Dziękuję za słowa uznania :ok:
bertoVapes
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: ndz gru 23, 2018 10:36 am
Lokalizacja:
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: bertoVapes » czw kwie 25, 2019 6:32 pm

@
Awatar użytkownika
Haze

Tylko dwa z nich próbowałem i to była kiszka ale Cigarillos i Puros mi smakowały z tego co pamiętam. :)

@VapeLab
Ci dam księżniczka dziadu jeden! :lol:
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Tenmen » czw kwie 25, 2019 12:00 pm

Mogłeś tak odpowiedzieć Grekom, minimalny zarobek u nich wynosi ok. 680 euro brutto miesięcznie.....

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: S.Z.arak i 5 gości