Aromaty z vapelab.pl

arturbig
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pt mar 17, 2017 9:01 pm
Lokalizacja: Chrzanow
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: arturbig » śr cze 26, 2019 9:03 am

Panie Piotrze, ja bym reflektował na ten aromat Cherry Cheroot, gdyby robił pan zamówienie.
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » wt cze 25, 2019 11:31 am

@
Awatar użytkownika
Waldip
- Ogólnie rzecz biorąc godzinę po tym jak napisałeś wczoraj dostałem najnowszy katalog od DV :lol: Tak więc możesz dostać miano "naczelnego psychofana DV", gdyż wyprzedziłeś mnie z informacjami :cool:
Faktycznie DV powiększa zasób tytoniówek, kompletna lista na ten rok jest w tej broszurze (link do mojego dysku google, więc bez obaw):
Decadent Vapours 2019
Awatar użytkownika
Waldip
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: sob sie 11, 2018 8:45 am
Lokalizacja:
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 8 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Waldip » pt cze 21, 2019 10:51 am

Panie Piotrze, a posiada Pan wiedzę na temat tego aromatu? :

Obrazek

Ostatnio mam bzika na punkcie DV... :D
*girl_f* Zasilania: Dani Extreme V2+, SX Mini ML Class, Lost Vape Mirage, Sigelei Fuchai 213 (Vortex).
Parowniki: Merlin, Hussar RTA/The End, Rose v3, Skyline RTA, Kayfun 5/mini.
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » pt cze 21, 2019 10:35 am

@
Awatar użytkownika
krisIs
- Nie musisz się przypominać, ja pamiętam, chociaż lepiej to zawsze zrobić ;) Wezmę Ci przy kolejnym zamówieniu już ale z hurtowni, ze względu na to, że nie mam minimalnej ilości przypisanej. Ogólnie miałem brać tydzień temu, ale wiem, że daty ważności im się kończyły więc po prostu chciałem przeczekać, żeby udało się dorwać świeże :twisted: Zresztą mam w promo wrzuconą jedną sztukę jeszcze Rhubarb Custardu, który postanowił zakończyć życie 27/06. To są właśnie te niedobitki o których mówię ;) Myślę, że na początku samym lipca powinny się pojawić.
Awatar użytkownika
krisIs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: śr lip 19, 2017 3:05 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 64 razy
Otrzymał podzięk.: 218 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: krisIs » czw cze 20, 2019 7:16 am

@VapeLab to ja się jeszcze raz przypomnę z ice menthol :)
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » czw cze 06, 2019 12:49 am

Jeszcze zostały 2 duże Bathildy ale jakby zeszły to i tak raz jeszcze będę zamawiał w tym miesiącu, więc bez obaw. Teraz już mam stały kontakt z 814 i mam prywatny bacik w postaci numeru telefonu jakby się ociągali za bardzo *bicz*
@
Awatar użytkownika
DamianGR
Patrząc na godzinę przewiduję, że za jakieś 7 godzin paczka będzie czekać w miejscu przeznaczenia :mrgreen: Ale tylko Ty tak obserwując statystykę jesteś prawdziwym ultrasem spod znaku Sigeberta :cool:

A jak już tutaj krążę, to powiem tylko, że na początku przyszłego tygodnia Atmos przylatuje z Grecji. Niestety daty nie znam dokładnej bo DHL coś skopał i dostałem coś, czego nie umiem nazwać, bo są tylko greckie krzaki :(
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: DamianGR » śr cze 05, 2019 7:42 pm

814 - Bathilde w wersji 50ml nadal dostępne. Ja tylko wykupiłem wszystkie 50ml Siegbert'y jako psychofan tego aromatu. :P Dzięki @VapeLab za sprowadzenie.
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » pn cze 03, 2019 12:57 am

@
Awatar użytkownika
salto
- Dobra wygrałeś :lol: To oznacza tylko tyle, że muszę sobie wymieszać Red Sancho, obok Virginie z Ouzo i rumem a na końcu polać szklankę Jagera *mrgreen*
W sumie ta cała Twoja koncepcja przypomina mi pewien aromat, który żył sobie w sklepie jeszcze rok temu, lecz owa firma nie za bardzo była zainteresowana dalszą współpracą,
co było taką moją swoistą porażką i nawet przykro mi było z tego powodu (ale życie toczy się dalej, więc cóż). Mówię tutaj o tym wynalazku:
Obrazek
Ktoś może z Was pamięta je?
Dla zainteresowanych link do producenta i tego aromatu -> Ukryte terapie Czajkowskiego
Może kiedyś przyjdzie jeszcze czas i wrócą? Chciałbym szczerze mówiąc a tymczasem pozostaje mi tylko patrzeć na nie przez ekran monitora...

No to mamy poniedziałek, udanego rozpoczęcia tygodnia i klasycznie - byle do weekendu :smile:
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: salto » ndz cze 02, 2019 3:08 am

VapeLab pisze:Red Sancho to tytoń moczony w rumie?

Wychodzi na to, że tak :), przy czym zupełnie przypadkiem udało mi się go zidentyfikować. Otóż, jakiś czas temu rozdałem wszystkie aromaty z czasów bimbrownictwa a miałem ochotę spróbować domieszać coś do tytka, których nigdy nie mieszałem. Chyba ciągnie wilka do lasu. I znienacka, w odchłani szafki, znalazłem dwie niemal puste buteleczki z resztkami Rumu i Ouzo. Zmieszałem 20-tkę Virginii 11% z Rumem (FA, 2%) oraz Ouzo (AL, 0.7 + ?) dla ziołowego posmaku, gdzieś w tle. Ogrzałem do ~60°C i zostawiłem. Co ciekawe, jakiś czas później, po dodaniu drugiej niewielkiej porcji Ouzo, kończąc tym samym buteleczkę, liquid zaczął przypominać tytoń moczony w ...
Obrazek


:beer:
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » sob cze 01, 2019 11:28 pm

@
Awatar użytkownika
salto
Red Sancho to tytoń moczony w rumie? A mi on zawsze przypominał prawdziwą, fajkową latakię, taką wędzoną nad wielbłądzim łajnem, kadzidło rodem z monastyru :mrgreen:
Jak to dobrze, że każdy czuje smaki inaczej, bo inaczej nie byłoby tematu do posprzeczania się!

@
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Ja zawsze wychodziłem z założenia, że nie każdy aromat dobrze smakuje na bazie z przewagą gliceryny i vice versa :) Zazwyczaj staram się podglądać producentów na czym oni pędzą swoje gotowe liquidy, co by mieć odniesienie do wersji skoncentrowanej. I tak - Nuagesy bym mieszał na bazie VPG, SWAG jako Malezyjczyk lubi już glicerynę więc tutaj bym lał 70VG i więcej a Big Mouthy - tutaj odnoszę wrażenie, że baza VPG to jednak nie to a opcja z 70VG ciut za bardzo rozmywa smak, więc postawiłbym na 60VG. Ech, niestety często okazuje się być to bardzo mylące. Np. eCig Hellasy najbardziej lubię mocno glicerynowe choć większość osób robi je "na glikolowo". To jest raczej poszukiwanie własnych ustawień smaku, więc dobrej rady nigdy nie będzie, jedni lubią pizzę hawajską a drudzy... :mrgreen:

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: S.Z.arak i 5 gości