Aromat kokosa i wszystko co z nim związane

Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7872 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromat kokosa i wszystko co z nim związane

Postautor: bulit73 » pn lip 13, 2020 5:09 pm

The9Green pisze:Polecam truskawka, arbuz i kokos, czyli Tiger's Blood,


Coconut ekstra TPA 1,5%
Strawberry TPA 12%
Watermelon TPA 6%
Obrazek
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromat kokosa i wszystko co z nim związane

Postautor: Vlad » pn lip 13, 2020 12:32 am

Wapczyłem długo dwie tytoniówki w których kokos był wiodącym smakiem.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromat kokosa i wszystko co z nim związane

Postautor: Raz2trzy » ndz lip 12, 2020 9:42 pm

Kurde no, mi to się właśnie wydaje że kokos jest bardzo wdzięcznym aromatem a waperska brać nie jest jeszcze gotowa na taki eksces. :-D :lol: Trzeba czasu i chęci żeby z nim wykombinować, ale przecież w deserze ma potencjał, w owocach też a i nawet ośmielę się pomyśleć że w jakiej tytoniówce by się zdał. Dzięki chłopaki, bardzo inspirujące rzeczy tutaj napisaliście, i nieśmiało przyznam, że czekam aż Mr.@MA też może będzie łaskaw dodać coś od siebie, bo zapewne równie pouczające i inspirujące to będzie.
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromat kokosa i wszystko co z nim związane

Postautor: Wampir z Pniew » ndz lip 12, 2020 9:28 pm

Ooo @
Awatar użytkownika
Raz2trzy
, obadaj sobie opcję @
Awatar użytkownika
The9Green
, o tym zapomniałem, jak widać arbuz zostaje, reszta to kombinowanie. :-D
Ale faktycznie, jeżeli prześledzę statystykę to kokos jest gdzieś w czarnej pupie jeśli chodzi o słupki sprzedażowe.
Mi się wydaje, że nie ma na niego chętnych z tego względu, że należy go traktować raczej jako dodatek aniżeli pełnoprawny
liquid. Wiesz, tu parę kropel, tu coś tam... No i uzyskanie idealnego kokosa często wymaga jednak posłodzenia go czymkolwiek,
bo samotny bywa mdły. Może kolega @MA znajdzie chwilę czasu, żeby opowiedzieć o swoich kokosach, jak już został wspomniany. :ok:
The9Green
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: pt lip 26, 2019 4:36 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podzięk.: 52 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Aromat kokosa i wszystko co z nim związane

Postautor: The9Green » ndz lip 12, 2020 4:10 am

Polecam truskawka, arbuz i kokos, czyli Tiger's Blood, długi czas używałem takiej mieszanki gotowej jak i samogonu z tych aromatów.
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromat kokosa i wszystko co z nim związane

Postautor: Raz2trzy » sob lip 11, 2020 10:43 pm

@Vapelab Pioter jakby tak się zastanowić, to z potencjałem taka mikstura. Tylko arbuza by trzeba dobrać odpowiedniego, no i brzoskiwnke ale mam wrażenie że z tym nieco łatwiej. Wziąłem sobie jeszcze dwa Kokosy z edymowskiej oferty - od Inawery i TPA, więc będzie z czym kombinować. Na tego Flavoraha jeszcze biorę poprawkę, bo mam wrażenie że musi się skurczybyk przegryźć z dwa tygodnie żebym mogł go rozgryść w czystej formie, a dopiero kilka dni mineło jakżem go zmiąchał, jednak wydaje się On taki bardziej likierowy/alkoholowy jak dla mnie i może postradałem zmysły, ale wrzuciłbym go trochę do Gontrana od 814, ale obawiam się że tylko schrzanię dobrą już kompozycje. :D Jest jeszcze parę kokosów które wiem że są do wypróbowania ( na pewno MA, może jeszcze odważę się wziąć od firmy Aroma,bo kojarzę że coś tam takiego ma) i pewnie jeszcze wiele o których istnieniu nie mam pojęcia, albo z dostępem ciężko w tym pięknym kraju. Co mnie dziwi, to kwestia że kokos to nie jest jakiś chętnie wybierany przez waperów aromat.
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromat kokosa i wszystko co z nim związane

Postautor: Wampir z Pniew » sob lip 11, 2020 9:40 pm

Raz2trzy pisze:[bla bla bla] ... z czym go mieszacie, jest słynna Pinacolada, ale wiemy, że kokos potrafi dogadać się nie tylko z rumem i ananasem.


Swego czasu dość hitowym połączeniem, z okresu mojej stacjonarnej tyry, był miks kokosa z arbuzem i brzoskwinią.
Pytanie, czy sprawdziłoby się to po latach. :ok:
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromat kokosa i wszystko co z nim związane

Postautor: Raz2trzy » sob lip 11, 2020 6:12 pm

Witam Was, cześć. Ostatnimi czasy złapałem bakcyla na kokosowe smaki w płynie zdatnym do waperki. Bez zbędnej zwłoki zakupiłem sobie dwa obiecujące aromaty z pewnego źródła dobrodziejstw - Halo Pinacolada i Sweet Coconut od Flavorah. Obydwa pachną i smakują naprawdę niemalże tak obłędnie, że mógłbym sobie już odpuścić dalsze poszukiwana, lecz czym byłaby istota mnie jako wapera, gdyby nie ta wieczna gonitwa ku nowym i być może lepszym doznaniom? Ja nie wiem, dlatego chcę kupić wszystko co z kokosem i co kokosowe, ale nie jak głupiec na ślepo. Temu też założyłem ten temat. Chciałbym prosić o poradę, może nawet jakieś opinie o używanych przez Was, ale też informację z czym kokos Wam pasuję, z czym go mieszacie, jest słynna Pinacolada, ale wiemy, że kokos potrafi dogadać się nie tylko z rumem i ananasem.

M.

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 3 gości