Aromatyczna nowość w sklepie E-dym - Ladigue

Bezimienny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pt lis 29, 2019 6:17 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 226 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromatyczna nowość w sklepie E-dym - Ladigue

Postautor: Bezimienny » pt lut 05, 2021 3:09 pm

@
Awatar użytkownika
ToYz
, tak jak napisałem wyżej - albo to TPA, Capella, albo TFA. Stawiam jednak na Capelle ze względu na to, że czuć słodycz, a Capella zawsze była "słodsza". Chociaż mogę się mylić, Edym może sam dosładzać.

Jednak chciałbym też podkreślić, żebyście nie traktowali mojej wypowiedzi jako wiążącą ocenę. Wapowałem to tylko dlatego, że mój kolega, pracownik Edymu, dostał je do testu i dał mi spróbować. Być może finalna wersja aromat trochę się różni.

Edit:
Czytając trochę opisy na stronie (szczególnie dozowanie) coraz bardziej skłaniam się ku temu, że jest to prawdziwa Capella.

 ! Wiadomość od: DooshPastesh
Scalono posty.


Nie mam możliwości edycji posta powyżej, więc zmuszony jestem napisać nowego.

Po kilku tygodniach testów potwierdzam, że La Digue to przebrandowana Capella. "Wychowałem" się na Capelli jeżeli chodzi o samogony. Jednak zaznaczam, że chodzi mi o koncentraty Capelli, które były dostępne w buteleczkach 13 ml, a nie aromatach 10 ml dostępnych wcześniej w E-dymie. I właśnie te koncentraty są w buteleczkach La Digue.
Awatar użytkownika
ToYz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: wt maja 05, 2020 10:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 83 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromatyczna nowość w sklepie E-dym - Ladigue

Postautor: ToYz » pt lut 05, 2021 1:09 pm

Napiszcie po zakupie czy są bardzo słodkie czy może to tylko aromat i kto to produkuje.
pampalini
Płeć: nieokreślona

Aromatyczna nowość w sklepie E-dym - Ladigue

Postautor: pampalini » pt lut 05, 2021 12:43 pm

Powiem tak, producenci aromatów chyba dostali czkawki i nie kombinują już ze smakami. Prawdopodobnie wypuszczają kompilacje "bezpiecznych" obeznanych i popularnych smaków, które znajdą swoich odbiorców.
Bezimienny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pt lis 29, 2019 6:17 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 226 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromatyczna nowość w sklepie E-dym - Ladigue

Postautor: Bezimienny » pt lut 05, 2021 12:41 pm

Liczi i czarna herbata są całkiem niezłe. Tylko ich próbowałem, płyn leżakowany około tygodnia. Generalnie to nie są nowe aromaty- nowe jest opakowanie i nazwa. Nie mogę rozgryźć tylko co to dokładnie jest - TPA, TFA czy Capella.
MlodyChemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: sob lut 01, 2020 4:23 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromatyczna nowość w sklepie na E - Ladigue.

Postautor: MlodyChemik » pt lut 05, 2021 12:34 pm

pampalini pisze:@MlodyChemik
A tak poważnie, jaka może być opinia na coś kompletnie nowego. Trzeba raczej potraktować link jak przedstawienie produktu i tylko tyle.


To tłumaczy, czemu nie byłem w stanie ich wygooglać.

Przejrzałem i powiem, że miałem chyba nadzieję na coś innego, takie bardzo podstawowe te smaki (nie jest to coś złego, ale jak masz 100+ aromatów to szukasz, albo genialnie oddanych smaków bazowych, albo zaskakujących nowych połączeń, co do pierwszego jeszcze się nie wypowiem, drugiego tu nie ma). Na plus na pewno niskie dawkowanie.
Pewnie któryś z czasem (jak będę kiedyś przejeżdżał koło sklepu) chwycę na testy, najprawdopodobniej borówkę, ale nie wiąże z nimi wielkich oczekiwań.
pampalini
Płeć: nieokreślona

Aromatyczna nowość w sklepie na E - Ladigue.

Postautor: pampalini » pt lut 05, 2021 10:41 am

@
Awatar użytkownika
MlodyChemik


Popraw tą nitkę na opinie. Bo coś nie działa, oglądam monitor z każdej strony od dłuższej chwili i ni cholery, nie wystaje mi żadna nitka. >:
A tak poważnie, jaka może być opinia na coś kompletnie nowego. Trzeba raczej potraktować link jak przedstawienie produktu i tylko tyle.
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromatyczna nowość w sklepie na E - Ladigue.

Postautor: Sobear » pt lut 05, 2021 10:26 am

Nikt nie zna tej firmy, bo to podobno robione dla nich.
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.
MlodyChemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: sob lut 01, 2020 4:23 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromatyczna nowość w sklepie E-dym - Ladigue

Postautor: MlodyChemik » pt lut 05, 2021 10:18 am

Powinny się pojawić już za godzinę, więc otwieram temat z opiniami o tych aromatach, ktoś może zna już tę firmę i chciałby się wypowiedzieć?
Planujecie je kupić?
Link do zdjęcia i zapowiedzi:

TB

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 6 gości