Aromaty marki Aroma

Dark Hulk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 23, 2019 9:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty marki Aroma

Postautor: Dark Hulk » pt gru 10, 2021 4:50 pm

@
Awatar użytkownika
Bodzio19
tak. Daję 15 ml aromatu na 120 ml.
Bodzio19
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: sob cze 05, 2021 9:04 pm
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty marki Aroma

Postautor: Bodzio19 » czw gru 09, 2021 4:01 pm

Dark Hulk pisze:@fistaszek
Dokładnie lubię mocniejsze wrażenia.
10 ml stosowałem z rok czasu i któregoś dnia postanowiłem dać 15 ml i uznałem że lepiej mi to smakuje. Od tego czasu wszystkie aromaty aromy robię własnie w ten sposób. Nie tylko smakuje mi to lepiej ale i znaczenie łatwiej wlać całe 15 ml do butelki niż bawić się strzykawką i odmierzać 10 ml. Pod warunkiem oczywiście że nie mieszam różnych aromatów.
Z Tytoniem drwala łączyłem jeszcze: masło orzechowe, snikers, rafaello, kokos, kokosanki i póki co mi osobiście tylko tytoń hipstera dobrze smakował z drwalem. No teraz jak już pisałem gryzie się z samym tytoniem, zobaczę za kilka tyg. jak to wyjdzie.

eD
Na 120 ml dajesz to 15 ml?

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
adirave
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 2:18 pm
Lokalizacja: Sztutowo
Płeć: Mężczyzna

Aromaty marki Aroma

Postautor: adirave » śr wrz 15, 2021 7:00 pm

Szczerze polecam, już innych nie kupuję. Banofie dymie chmurzę jako daily... No nie może mi się znudzić... Co drugi raz "Boka". Zero nagaru na grzałkach... Możecie wierzyć lub nie, ale używam dwóch Profile'i jednocześnie i grzała wytrzymuje miesiąc spokojnie. Ciekawe czy już uzupełnili magazyn po tym jak wyczyścilem go z Banofie...



 ! Wiadomość od: Selene
Witaj @
Awatar użytkownika
adirave
.

Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.


Bardzo proszę używać polskich znaków i dbać o poprawną pisownię. :)
Awatar użytkownika
fikus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: pn paź 26, 2020 9:10 pm
Lokalizacja: Chełm
Podziękował: 366 razy
Otrzymał podzięk.: 208 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty marki Aroma

Postautor: fikus » sob wrz 11, 2021 2:36 pm

Czy ktoś używa Caffe Latte lub Cappucino? Jaki kolor mają te aromaty i czy mocno brudzą grzałkę?
Obrazek :czajniczek:
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty marki Aroma

Postautor: Marcin Gdynia » sob wrz 11, 2021 11:39 am

Mi ostatnio podeszły: Hanysek, Sweet 16 i Fioletowa Guma. Wszystkie mają stężenie 11 procent. Są świetne.
Pierwszy raz zdarzyło mi się wylać cały płyn na bazie aromatu Aroma do zlewu, a był to Czerwony Byk (bycze połączenie maliny z żurawiną polane słodką grenadyną). To jedyny przypadek na około 20 smaków.
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: pt lut 19, 2021 9:40 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty marki Aroma

Postautor: fistaszek » sob wrz 11, 2021 11:20 am

@
Awatar użytkownika
Dark Hulk


Bilbo Boggins i Boka mogą być hiciorami. Boka mi coś przypomina, ale tyle tych aromatów przerobiłem, że nie mam pewności. Tak na oko wydaje mi się, że to taka luźna wersja Heisenberga, ale mogę się mylić.


d1
Dark Hulk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 23, 2019 9:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty marki Aroma

Postautor: Dark Hulk » wt wrz 07, 2021 2:07 pm

@
Awatar użytkownika
fistaszek
źle mnie zrozumiałeś. Nadal używam samego Drwala. Rok czasu leciałem 10 ml o to mi chodziło. Teraz też mam go zrobionego i dokładnie jest tak jak piszesz, brakuje tu tytoniu. Dla mnie to bardziej deserówka i z tytoniem nie ma nic poza nazwą wspólnego. Mi po prostu smakuje jako deserówka właśnie. Dlatego też mieszałem z innymi aromatami ciekaw co to z tego wyjdzie. Tylko nie kupuj tytoń hipstera. Dla mnie nie da się tego pojedynczo wapować . Za to po dodaniu do Drwala wychodzi całkiem fajny smak. Oczywiście to, że mi takie połączenie smakuje nie oznacza, że i Tobie podejdzie. Myślę że dodanie samego tytoniu będzie dobrym rozwiązaniem. I nasuwa się kolejne pytanie. Jaki tytoń? Mam nadzieję że ten, co się teraz się gryzie będzie OK, zobaczę. Od siebie dodam jeszcze, że tytoniówki z Apeshop bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. I chyba wezmę kolejny raz, jeśli Drwal nie wyjdzie.

eD
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: pt lut 19, 2021 9:40 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty marki Aroma

Postautor: fistaszek » wt wrz 07, 2021 11:43 am

@
Awatar użytkownika
Dark Hulk


Szkoda, że Twoja przygoda z Drwalem była rok temu, mam już aromat, pierwsze rozrobienie z bazą i zapach typowo ciasteczkowo-karmelowy. Spodziewałem się po ciosanym drwalu uderzenia tytoniu a tu nic. Chciałem podpytać czy też miałeś takie wrażenia, ale chyba nie będziesz tego pamiętać. W każdym razie dzięki za pomoc. Za Twoim przykładem, jak coś będzie nie tak, dodam trochę tytoniu zbliżonego do popielniczkowego i oblukam, ale to za jakieś 3-4 tygodnie, niech się to najpierw przegryzie.
Dark Hulk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 23, 2019 9:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty marki Aroma

Postautor: Dark Hulk » wt wrz 07, 2021 10:55 am

@
Awatar użytkownika
fistaszek

Dokładnie lubię mocniejsze wrażenia.
10 ml stosowałem z rok czasu i któregoś dnia postanowiłem dać 15 ml i uznałem że lepiej mi to smakuje. Od tego czasu wszystkie aromaty aromy robię własnie w ten sposób. Nie tylko smakuje mi to lepiej ale i znaczenie łatwiej wlać całe 15 ml do butelki niż bawić się strzykawką i odmierzać 10 ml. Pod warunkiem oczywiście że nie mieszam różnych aromatów.
Z Tytoniem drwala łączyłem jeszcze: masło orzechowe, snikers, rafaello, kokos, kokosanki i póki co mi osobiście tylko tytoń hipstera dobrze smakował z drwalem. No teraz jak już pisałem gryzie się z samym tytoniem, zobaczę za kilka tyg. jak to wyjdzie.

eD
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: pt lut 19, 2021 9:40 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty marki Aroma

Postautor: fistaszek » pn wrz 06, 2021 4:57 pm

@
Awatar użytkownika
Dark Hulk


A możesz napisać co spowodowało zmianę stężenia z 10 na 15 ml? Czy brak wyrazistości, czy po prostu lubisz mocniejsze wrażenia?

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 5 gości