Aromaty marki Aroma

Dark Hulk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 23, 2019 9:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty marki Aroma

Postautor: Dark Hulk » pn wrz 06, 2021 4:12 pm

@
Awatar użytkownika
fistaszek
tytoń drwala to jeden z moich ulubionych aromatów.
Jak już pisałem sporo ich przetestowałem i do chwili obecnej nadal ich używam. Tytoń drwala najlepiej mi smakuje 15 ml na butelkę 120 ml. Wcześniej dawałem 10 ml jednak zmieniłem na 15 ml i tak mi osobiście to odpowiada. Robiłem również połączenia z innymi aromatami. I tak dla przykładu: tytoń drwala + 5 ml tytoń hipstera, tytoń drwala+ sam tytoń. Ogólnie z tytoniówkami trudno jest mi coś dobrego znaleźć. Spróbowałem z kilku firm i żadna oprócz ostatniego odkrycia z Apeshop mi nie podeszła. Teraz gryzie się jeszcze Bilbo Baggins + tytoń. Za 4 tyg zobaczę co z tego wyszło .
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: pt lut 19, 2021 9:40 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty marki Aroma

Postautor: fistaszek » pn wrz 06, 2021 3:16 pm

Superlux pisze:Tytoń Drwala smakował mi najbardziej, ale to jednak nie ta liga, co podobne kompozycje od MA.


Problem z MA polega na tym, że przy opisach aromatów znalezionych w czeluściach netu czytam o wyczuwalnych tytoniach, karmelu, czekoladzie czy nugacie, a w opisie Bosmana na stronie to jakaś wanilia i nuty owocowe, w Comandante jakiś zapach kadzidła. Rozumiem, że każdy czuje co innego, ale żeby takie rozbieżności? Miałem zamawiać, ale ostatecznie zwątpiłem w zakup i zrezygnowałem z czegoś co nie do końca odpowiada rzeczywistości. Jeśli chodzi o tytonie, to od pewnego czasu mam wrażenie, że informacje i próbki przekazywane są drogą pantoflową nielicznym, a reszta musi się domyślać co te aromaty zawierają i jaki jest ich skład.

@
Awatar użytkownika
Alchemik


Nie myśl, że mam o coś pretensje. Po prostu jeśli opis produktu jest niezgodny z opisem Twojej strony, to myślę, że należy takie rzeczy prostować by nie wprowadzało to zamętu.
sally
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: sob maja 29, 2021 11:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty marki Aroma

Postautor: sally » pn wrz 06, 2021 2:25 pm

Mam jakieś 10 różnych smaków od nich, lepsze, gorsze ale ogólna średnia wypada dobrze (owocowe i deserowe, tytoniowych unikam). Natomiast przez przypadek odkryłem absolutną perełkę. BØKA jak ktoś lubi owocowo deserowe smaki to polecam. Na wdechu mocna kwaśna porzeczka, a przy wydechu czuć pozostałe deserowe dodatki, co daje ogólny smak, który bym porównał do ciasta porzeczkowego z kruszonką, z tym, że kruszonka jest pysznie słodka i przesiąknięta porzeczką. Niebo w gębie jak dla mnie.

eD
Awatar użytkownika
adique
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: sob maja 09, 2020 8:41 pm
Lokalizacja: Pl
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 36 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Aromaty marki Aroma

Postautor: adique » pn wrz 06, 2021 7:37 am

Z tych co miałem (a miałem około 20 smaków) to polecam Owoce Skandynawskie, Różowa lemoniada, Afryka, 4 pory roku. Reszta to taka średnia mocno. A i oczywiście seria Premium jest dużo lepsza od pojedynczych czy podwójnych smaków.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty marki Aroma

Postautor: Superlux » pn wrz 06, 2021 3:30 am

@
Awatar użytkownika
fistaszek
Q


Miałem - 50 PG / 50 VG, a w tym 10 % aromatu. Dobrze go wspominam, takie z pogranicza RY4, 555, plus dodatkowo - jeszcze więcej słodyczy ale umiarkowanie, odrobina ciasteczek, toffi... odrobina. Jednak te dodatki w żadnym razie nie tłumią trochę wytrawnego, tytkowego posmaku tak jak to jest w Gnomie, w Crazy, itp., itd... w których te słodkości są dominujące.
Z tyteksów od Aromy Tytoń Drwala smakował mi najbardziej, ale to jednak nie ta liga, co podobne kompozycje od MA. Oczywiście to tylko moja opinia, a nie jakiś ostateczny sąd... nieznoszący sprzeciwu. ;)




:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: pt lut 19, 2021 9:40 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty marki Aroma

Postautor: fistaszek » ndz wrz 05, 2021 6:47 pm

A miał ktoś i używał Tytoń drwala?
Jakoś nie potrafię przetrawić stężenia 7-10%. Jest tak, czy nie?

d1
Mariusz87
Patronauta
Patronauta
Posty: 280
Rejestracja: śr maja 13, 2020 11:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1105 razy
Otrzymał podzięk.: 276 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty marki Aroma

Postautor: Mariusz87 » sob sie 28, 2021 9:29 pm

@passenger44

Najwyraźniej tak musi być. :)
Zasilanie: Lost Vape Thelema Solo.
Atomizer: Yacht Vape Eclise RTA, Taifun GTR.
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Aromaty marki Aroma

Postautor: DooshPastesh » wt lip 27, 2021 2:41 pm

Słodzik i kooladę polecam od A-Sense. Bardzo fajne stężenie, starcza na długo i daje właściwy efekt. Co do spłaszczania smaku, to słodzik (sukraloza) niestety będzie miał ten efekt, a do tego będzie smakować trochę watą cukrową przy większych ilościach. Nie wspominając o brudzeniu grzałki. Jeżeli chcesz coś co mniej inwazyjnego to polecam etylomaltol z MA.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Bodzio19
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: sob cze 05, 2021 9:04 pm
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty marki Aroma

Postautor: Bodzio19 » wt lip 27, 2021 2:39 pm

Też 10 kropli chłodziku na 60 ml dałem i lipa.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
fistaszek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: pt lut 19, 2021 9:40 pm
Lokalizacja: Zgierz
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty marki Aroma

Postautor: fistaszek » wt lip 27, 2021 2:32 pm

Niestety koolada i słodzik to wielkie g**. Ten drugi jeszcze w fazie testów.
Chłodzik przy dodaniu raptem 8-9 kropli na 50 liquidu, nie daje chłodu, ma jakiś delikatnie wyczuwalny, acz dziwny posmak, a do tego bardzo, ale to bardzo spłaszcza smak owocu (w moim przypadku miałem 2-letni pyszny liquid o smaku jabłka). Już nie mam, teraz tylko wiem, że wapuję jabłko. Słodzika nie czuję, dałem 10 kropli dla testu na 50 ml liquidu. A podobno od razu powinienem poczuć efekt. Jeśli firma zagląda na forum, niech albo to wycofają, albo do poprawki
Słodzik dalej testuję, koolada w zlew i odradzam każdemu zakupu.

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 2 gości