Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Awatar użytkownika
Zombisztajn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 194
Rejestracja: śr cze 17, 2020 7:32 am
Lokalizacja: Droga krajowa nr. 15
Podziękował: 38 razy
Otrzymał podzięk.: 158 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Postautor: Zombisztajn » śr gru 27, 2023 1:51 pm

Wiśnia v2
12%, leżakowana 9 dni.
Mega dobra wiśnia. Dodałem ciut słodzika więc jest kwaśna i delikatnie słodka. Czyli to czego oczekujemy od wiśni. Butelka 100ml szybko się skończy pewnie.
Xmar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: wt kwie 11, 2023 2:50 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: nieokreślona

Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Postautor: Xmar » czw gru 14, 2023 8:29 am

@
Awatar użytkownika
sebaxini
Pan Piotr mi odpisał i tak:
- Wszystkie aromaty by Capella najlepiej robić w stężeniu 13%. Nie schodzić poniżej 10%.
- Aromat Tropical najlepiej smakuje przy stężeniu 7-8%. Gdy jest więcej może wyjść mydlany smak.
Obrazek
sebaxini
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: czw cze 01, 2023 8:56 am
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: nieokreślona

Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Postautor: sebaxini » czw gru 14, 2023 7:31 am

@
Awatar użytkownika
Bodzio19
mi najbardziej pasuje aromat Redmix - nieco słodki lekki chłód i pyszne owoce leśne. Warto poczytać też temat i zobaczyć co polecają inni. Oprócz Redmixa smakuje mi też Fornax, chociaż to bardziej wytrawny smak. Mohito też jest spoko, choć dosyć mocno słodzone - nie polecam robić na najwyższym stężeniu. :D

@
Awatar użytkownika
Xmar
na stronie w zakładkach "szczegóły" poszczególnych aromatów, wypisane jest sugerowane stężenie. Dodatkowo pan Piotr dołącza do przesyłki karteczkę ze stężeniami.
Xmar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: wt kwie 11, 2023 2:50 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: nieokreślona

Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Postautor: Xmar » śr gru 13, 2023 2:18 pm

W jakim stężeniu robicie aromaty "by Capella"?
Obrazek
Bodzio19
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 87
Rejestracja: sob cze 05, 2021 9:04 pm
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Postautor: Bodzio19 » pt wrz 15, 2023 7:01 am

Witam
Polecicie dobre owocówki?

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Broda
Patronauta
Patronauta
Posty: 208
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podzięk.: 203 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Postautor: Broda » pt wrz 15, 2023 6:39 am

Classic Brun rozrobiony na 5%.
Lekki, ale jednocześnie przyjemny i nawet wyraźny tytoń, doprawiony ciemnym karmelem, idącym w bakalie. Sam tytoń może nie zrobiłby roboty, ale przełamanie słodyczą fajnie tu zagrało. Całość średnio intensywna, ale dość wyrazista. Nawet jak się nudzi po x dniach używania, to degeneruje się do całkiem przyjemnej, słodkiej tytoniówki. Dla mnie 3,2/5, pozytywnie mnie zaskoczył.
Awatar użytkownika
CCSA
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: wt wrz 20, 2022 7:35 pm
Lokalizacja: Zamość
Podziękował: 205 razy
Otrzymał podzięk.: 222 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Postautor: CCSA » czw paź 20, 2022 7:37 am

Fornax - czas leżakowania około 30 dni - smak jest bardzo wyrazisty, na wdechu wyczuwalny słodki anyż, na wydechu słodkie owoce. Bardzo fajna mieszanka. Mi osobiście ten aromat przypomina cukierki Kopalnioki czarne. :D

Fraise Framboise - czas leżakowania około 30 dni - aromat sam w sobie bardzo ciekawy. Bardzo mocno wyczuwały menthol i w tle ale to bardzo w tle posmak jakichś owoców.
Osobiście dla mnie zbyt mało smaku owocowego.

/MGdy
Obrazek
Awatar użytkownika
CCSA
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: wt wrz 20, 2022 7:35 pm
Lokalizacja: Zamość
Podziękował: 205 razy
Otrzymał podzięk.: 222 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Postautor: CCSA » śr wrz 21, 2022 9:05 am

Czy ktoś może robił klon Bathilde z aromatów Aromatyczny.pl i jest w stanie podzielić się opinią? :)

/MGdy
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Postautor: Raz2trzy » ndz maja 15, 2022 9:04 am

Ja tylko przypominam, że Piotrek dalej wymiata jeśli chodzi o jakość dostarczanych przez niego produktów.

Concord Grape + Stevia - Wspaniałe, pyszne, wyśmienite. Aksamitne, słodkie, ciemne winogrono, brak dziwnych posmaków, wspaniałe. akurat tym aromatem jestem wyjątkowo zachwycony.

Tarta Cytrynowa - Smak tarty, czyli jest maślanie, jest deserowo, o dziwo nie jest to ciężkie, nie jest zasłodzone, gdzieś w tle przemyka cytryna, ale dam mu jeszcze trochę poleżeć, żeby wszystko się wyklarowało. Wstępnie jestem zadowolony.

Pinkcream - tutaj trochę nie trafiłem, spodziewałem się czegoś w stylu mlecznego shake-a, jest bardziej deserowo, ciężko. Niechaj leży, bo może dojrzeje.

The Royal - bardzo dobra herbata, cierpka, ogólnie bardziej wytrwany napój niż jakiś Lipton z butelki. Nuty owocowe gdzieś tam majaczą w tle, ja dolałem jeszcze trochę aromatu cytryny i dla mnie fajnie wyszło, ogólnie polecam jak ktoś lubi herbatę.

Bubblegum - Typowa guma balonowa. Bardzo wydajny aromat, mocny i intensywny. Brak obcych posmaków, czysta słodycz i rozpusta, jest bardzo dobrze.

Lychee - tutaj tak nie jestem do końca przekonany, smak mi odpowiada ale nie jest to normalne liczi, jakie znam.
D0M1N
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: ndz mar 24, 2019 4:48 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: nieokreślona

Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Postautor: D0M1N » sob kwie 16, 2022 7:35 am

Jako iż kupiłem po raz kolejny aromaty od tego Pana, to co nieco się wypowiem.
Mad Mango - ogólnie super sprawa, ale mam wrażenie, że jest tam trochę ananasa i czuć Pinacolade.
Redmix - jak dla mnie najlepszy, super takie czerwone owoce z grupy tych słodszych, ale po rozrobieniu (daje 1 ml na 10_ml) nie jest jakoś super turbo słodki, co jest na plus.
Cola - mi nie siadła, wydaje mi się, że jest bardzo chemiczna.
Blueberry Pomegranate - również mi nie podpasował, mało słodki, mam wrażenie, że czuć delikatna gorycz, ale nie mam pojęcia z której strony, że tak to ujmę.
Exotic Mix - fajne połączenie banana z mango? Nie mam pojęcia co to jest dokładnie, ale mogę polecić na spróbowanie, bo ciekawy smaczek.
Poire - czyli gruszka, fajna, delikatnie słodka taka, jak powinna być gruszka. Mi naprawdę zasmakowała, muszę wymyślić jakieś połączenie dla niej.
Pink Cream - shake truskawkowy, nie zasmakował mi, ale moja kobieta lubi.

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości