Tytoniówki od MA

Salonowa sofa firmy MA
wodz11
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: śr paź 19, 2016 2:16 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Tytoniówki od MA

Postautor: wodz11 » sob paź 09, 2021 8:53 pm

Vlad pisze:Tytonie połączone z deserami OK, ale z owocami są jeszcze lepsze. Czyli delikatna nuta truskawki, czy jakiegoś słodkiego owocu daje zwykle mistrzowskie kompozycje. A chyba z dwa lata temu kupiłem RY 4 Asian z TPA. Oczywiście nie było pomysłu co z tym zrobić. Prosty przepis, 4% RY 4 Asian i 12% Moreli też z TPA. Przez rok nie mogłem się od tego oderwać. Nawet 70cio letni wujek chwalił, że piękny zapach się unosi. Aż do czasu kiedy znikło TPA z powierzchni Polski. Teraz próbuję z Inawery, też bardzo dobry, tylko 4% Classic Oriental jest deko za mocny. Dziś namieszałem z 3% i się okaże.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka


Wydaje mi się, że dawne TPA, to dzisiejszy Atomic Taste. ;) :rockers:
Dark Hulk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 23, 2019 9:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

Tytoniówki od MA

Postautor: Dark Hulk » pt wrz 10, 2021 6:49 pm

W takim razie będę musiał ponownie kupić bo wszystko zostawiłem mojemu bratu jak byłem w odwiedzinach na Śląsku. I znów czekać 5 tyg. :( :(
Widziałem że wskoczył nowy aromat Bobas. Myślę, że się skuszę na niego. Wiem że Kylin M jest pod owocowe aromaty, jednakże lecę na nim deserówki i smakują mi. Myślałem, że z tytoniówkami będzie podobnie zwłaszcza jak to nie sam tytoń tylko z dodatkami. Najwyraźniej się myliłem.
@
Awatar użytkownika
iron64
no za dużego wyboru nie mam. Doom Mesh, Doom X Mesh RTA, Serpente Elevate i Zeus X Mesh. Reszta to same Kylin M właśnie, a dokładnie 5 szt. No i ten Siegfried.
A jak wypada Bobas? Ktoś już miał okazję wypróbować, bo wiem że to nowość, a i swoje musi poleżakować.
Mam nadzieję, że nie zaśmieciłem zbytnio wątku.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Tytoniówki od MA

Postautor: iron64 » pt wrz 10, 2021 6:20 pm

Zygfryd moim zdaniem lubi się ze średnio słodkimi tytoniowymi smakami. No, tylko powstaje pytanie co to średnio słodkie, bo dla każdego znaczy co innego. ;)
Przyznam szczerze, że nie sprawdzałem nigdy Kylina M na Tytkach. Może sprawdź inny atomizer jednak, na wszelki wypadek.
Obrazek
Dark Hulk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 23, 2019 9:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

Tytoniówki od MA

Postautor: Dark Hulk » pt wrz 10, 2021 6:13 pm

@
Awatar użytkownika
DooshPastesh
na Kylin M.
Wiem, że zapewnie to nie najlepszy parownik do tytoniówek, ale to mój ulubiony i tak w sumie na każdym sprzęcie mam właśnie jego.
@
Awatar użytkownika
iron64
nie ma co dawać, bo jak widzisz jadę Kylina.
@Miodu rozumiem. Dzięki.

Pozostaje mi jeszcze Doom X Mesh RTA i czekam na Siegfried.
Mogę jeszcze odkurzyć Serpente Elevate. Na nim mi się w miarę dobrze chmurzyło.

eD
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Tytoniówki od MA

Postautor: Krasnal45 » pt wrz 10, 2021 5:11 pm

Dark Hulk pisze: Stężenie jakie zrobiłem to 5% nawet dla Cyfry trzy. Zrobić od razu 10%? Boję się, że jak dam 7%, to nadal będzie jałowe.

Wbrew pozorom, większym stężeniem smaku nie poprawisz. Wręcz przeciwnie, zepsujesz go. Staną się ulepowato syropowe i chemiczne. Ja wszystkie tytki MA jadę na dolnym zakresie dozowania, czasem nawet poniżej i jest dobrze. Na żadnym jeszcze nie przekroczyłem 4 %.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tytoniówki od MA

Postautor: iron64 » pt wrz 10, 2021 4:54 pm

Daj fotkę setupu, bo raczej wątpię aby nie trafiły w Twoje gusta te smaki.
Obrazek
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Tytoniówki od MA

Postautor: DooshPastesh » pt wrz 10, 2021 4:51 pm

Może to nie problem ze smakiem, a z setupem? Raczej mało jest osób w gronie Salonowiczów, którzy zawiedli się na MA. Na czym to chmurzysz?
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Dark Hulk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 23, 2019 9:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

Tytoniówki od MA

Postautor: Dark Hulk » pt wrz 10, 2021 4:48 pm

Witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu coś mnie wzięło na tytoń, bo tak to tylko same owocówki i deserówki i jakoś nic dobrego nie potrafiłem znaleźć. Po przeczytaniu tego wątku, postanowiłem wypróbować wyroby MA. Dłuższa analiza menu i kupiłem na próbę: Stary Toby, Goblin, Troll, Gnome i Cyfry trzy. Po otwarciu aromatów w 7 niebie się znalazłem. O jak to pięknie pachniało. Czekałem 5 tyg. Dni dłużyły się okropnie, co chwilę wąchałem i tylko utwierdzało mnie to w przekonaniu że "No to jest to!" W końcu nadszedł ten czas, by wypróbować i co? I normalnie nie wiem, czy coś jest ze mną nie tak, ale to co mi pięknie pachniało, no nie czułem tego przy wapowaniu. :( Jakiś stłumiony każdy aromat. Nie wierzę, że coś, co tak zajebiście mi pachniało tak smakuje. Chcę zrobić drugi podejście. Stężenie jakie zrobiłem to 5% nawet dla Cyfry trzy. Zrobić od razu 10%? Boję się, że jak dam 7%, to nadal będzie jałowe. A może będzie akurat w sam raz. Co radzicie?

eD
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

Tytoniówki od MA

Postautor: Vlad » wt sie 10, 2021 1:14 pm

Superlux pisze:@Vlad


Morela od TPA, najlepsza na polskiej ziemi... Dzisiaj rzadkość, już dawno nie widziałem jej w Łodzi... a trzeba było kupić z 50 butelek i finito. :facepalm:
Szczeciniaki mają farta bo jest tam sieć sklepów z dość dużą ofertą tych aromatów - https://epapierosek.com/pages/asortymen ... pa-146.php.
Myślisz że się boją wysyłek? O tak, mądry Polak po szkodzie. Jak bym wiedział że tak będzie, to bym zamówił 50 szt. jak była promka w E-dymie po 3.5_zł/szt.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

eD
Awatar użytkownika
Zwyczajny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: czw lip 15, 2021 8:22 pm
Lokalizacja: Wwa
Podziękował: 46 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Tytoniówki od MA

Postautor: Zwyczajny » wt sie 10, 2021 8:31 am

Dziś znów mam w parowniku Bushcrafter i przyszło mi skojarzenie z aromatem tabaki Gawith Apricot w tle, do tego mocno wędzona śliwka? Bushcrafter jest bardzo ciężki tytoniowy i mroczny. Wędzonka w stylu tabaki Bernard Altbayerischer.
Sam aromat potrafi zakręcić w głowie, muszę w tym miksie zmniejszyc ilość nikotyny.

Wróć do „MaiArt w Salonie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości