Aromaty spożywcze Funky Flavors i LorAnn + dyskusja o szkodliwości składników

Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

Aromaty spożywcze Funky Flavors i LorAnn + dyskusja o szkodliwości składników

Postautor: lijden » wt lip 25, 2017 6:37 pm

TooCruel pisze:Mój excel liczy obecnie ponad 2500 różnych mikstur(zebranych dokładnie od 2013-04-21)... Wiele razy naciąłem się na aromatach spożywczych, ale jeszcze więcej razy na tych dedykowanych do EIN.


Toż to bezcenne..
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty spożywcze Funky Flavors i LorAnn + dyskusja o szkodliwości składników

Postautor: robert » wt lip 25, 2017 6:36 pm

Niech każdy chmurzy co chce.Nie interesują mnie aromaty .Napisałem tylko swoje zdanie , to forum wiec chyba można.
Dziękuję za informacje.
Awatar użytkownika
TooCruel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 211
Rejestracja: sob mar 04, 2017 2:29 pm
Lokalizacja: Polska / Niemcy
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 289 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty spożywcze Funky Flavors i LorAnn + dyskusja o szkodliwości składników

Postautor: TooCruel » wt lip 25, 2017 6:32 pm

robert pisze:Jeśli miałbym używać aromatów ,wolałbym te dedykowane EIN , jakiejś sprawdzonej firmy.

Coś takiego jak aromat dedykowany do EIN nie istnieje... (łyknąłeś papkę informacji gdzieś w niewłaściwym miejscu/ sklepie/ forum?)...

Praktycznie wszystko co jest nazywane "aromatami dedykowanymi do EIN", to nic innego jak spożywczaki(lepsze/ gorsze). Nie mam zielonego pojęcia co czyni dany aromat tzw aromatem dedykowanym do EIN, ale mam kilka przypuszczeń:
1. Marża: 2-3-10x w stosunku do oryginalnego produktu?
2. Zmniejszenie stężenia danego aromatu, żeby nabić jak najwięcej kasy na kliencie? (przykład Capelli ze sklepu na E- 10% stężenia, vs oryginalna Capella - rzyganie tęczą już przy 1,5-3% stężeniach). Co również odbija się na portfelu. I w tym punkcie, chociażby wcześniej poruszona Inawera zasługuję na pochwałę, bo nie praktykuje takich zabaw.
3. Zarzucanie FB/ IG/ for papką marketingową(dobry klient to dobrze ustawiony klient).

I nie rozumiem, czemu dalej drążysz, że jeżeli nie słyszałeś 2 nazw firm to są nie sprawdzone? I tak w koło Macieju... Firmy, które opierają swoje liquidy na bazie Funky Flavors / LorAnn:
- KILO,
- Milkman,
- Cosmig Fog,
- Halo?,
- Steam Factory... i mogę tak jeszcze długo...
+/- Ile ludu może dzień w dzień testować takie liquidy/ aromaty na własnej skórze? (są to dość duże marki, setki tysiecy / miliony testerów "niesprawdzonych aromatów")

Jak już rozgryzamy papkę i coraz głębiej w niej mielimy to pożyczam zdjęcie. Tzw aromaty dedykowane do EIN(przynajmniej tak określane są w PL) - czyli przepyszne TPA( @
Awatar użytkownika
miblah
może podać czas pracy na grzałce / nie pamiętam):
Obrazek
Kontra rasowy/ nie znany / nie sprawdzony spożywczak(RAW) praca 30czerwca - 25 lipca / ciągle bez wymiany nośnika(również nie sprawdzony/ nie znany nośnik EcgWow):
Obrazek

Nie wchodząc w równania chemiczne rozkładu węgli/ utleniania(bo komu to potrzebne)... Jak myślisz która mieszanina pod wpływem wysokiej temp zostawi nam więcej syfu w płucach?

Może nie warto negować nie znanego(podejście misiowe "mi się wydaje / wydaje mi się"), tylko lepiej poświęcić troszkę pary na wymuszenie od producentów tych aromatów "dedykowanych do EIN", żeby przestali nas podtruwać niepotrzebnymi dodatkami chemicznymi / hektolitrami słodzików i przynajmniej o krok zbliżyli się do jakości "niesprawdzonych spożywczaków".

PS Jeżeli chcecie, żebym przynajmniej w minimalnym stopniu pomógł wam wyprowadzić się z ciemnogrodu... ...przynajmniej powstrzymajcie się CZASEM od herezji, bo to nie 1 wpis na danym forum, zawierający konkretne(sprawdzone) informacje buduje daną opinię, ale 1, 2, 100 x powtórzona herezja...
:bry: :bry: :bry:
Edit:
Mój excel liczy obecnie ponad 2500 różnych mikstur(zebranych dokładnie od 2013-04-21)... Wiele razy naciąłem się na aromatach spożywczych, ale jeszcze więcej razy na tych dedykowanych do EIN.
Garaż(topka):
Mody: VT133, NX75, IPV5, Spartans, RX200
W terenie: EHpro Morph x2, TFV8(RBA-16), Merlin
Stacjonarnie: Temple 30mm, Velocity RDA, TF-RTA, Griffin 25+dziesiątki innych...
W planach: VT133 -> VT167
Brak pomysłów na setupy?: Instagram
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty spożywcze Funky Flavors i LorAnn + dyskusja o szkodliwości składników

Postautor: robert » wt lip 25, 2017 6:04 pm

Rozumiem naprawdę.Ja tylko napisałem swoje zdanie. :) Nie przekonacie mnie , ja nie przekonam Was ,więc niech tak zostanie.Salon jest duży,pomieści nas wszystkich.
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

Re: Aromaty spożywcze Funky Flavors i LorAnn + dyskusja o szkodliwości składników

Postautor: lijden » wt lip 25, 2017 5:52 pm

Flavor West ma np sukralozę jako słodzik i teraz nie wiem czy np w aromacie który mam też ona jest czy jednak jej nie ma. A firma dość znana itd. Wiem natomiast że więcej nie użyję bo mieszanka z tym aromatem zasyfiła grzałkę w pół dnia tak że nie dało się wapować. Więc wcale niekoniecznie duże znane firmy dbają o każdy szczegół...
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty spożywcze Funky Flavors i LorAnn + dyskusja o szkodliwości składników

Postautor: miblah » wt lip 25, 2017 5:46 pm

@
Awatar użytkownika
robert
- ja doskonale rozumiem Twoje obiekcje związane ze szkodliwością EIN. Nie jest to w sumie odkrywcze, że EIN też jest szkodliwe. Stosowanie aromatów jest z pewnością bardziej szkodliwe, niż chmurzenie czystej bazy.
Ale ci, którzy poszukują alternatyw nie chcą gorzej, a wręcz przeciwnie - lepiej. Ja się zastanawiam głośno, czy w ogóle jest jakakolwiek różnica, pomiędzy aromatami produkowanymi, przez tak zwanych producentów aromatów EIN, a pozostałymi firmami. Na pierwszy rzut oka, jest - ano taka, że aromat skierowany do przemysłu spożywczego ma podany skład, a ten skierowany dla rynku EIN nie ma podanego składu, bo przepisy nie zmuszają... Za aromaty dedykowane EIN płacimy drożej, a czy są w nich węglowodany w dużych ilościach dowiadujemy się po zasyfionej grzałce. Reszta składników aromatycznych nie odbiega z pewnością od "spożywczych", bo te aromaty nie zostały stworzone w pierwszej kolejności do e-papierosów przecież...
Obrazek
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty spożywcze Funky Flavors i LorAnn + dyskusja o szkodliwości składników

Postautor: robert » wt lip 25, 2017 5:36 pm

Nie wiem,naprawdę nie wiem .Nie używam.Dyskusja zaczęła się o aromatów spożywczych tak? I do nich się odniosłem.Jeśli miałbym używać aromatów ,wolałbym te dedykowane EIN , jakiejś sprawdzonej firmy .Kiedyś używałem aromatów z AtomsLab ,nie wiem czy dobre czy złe.
Każdy jest dorosły niech chmurzy co chce i na czym chce. Ja swojego stosunku do Ein nie ukrywam ,nie jest tak optymistyczny jak większości z Was.
Awatar użytkownika
TooCruel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 211
Rejestracja: sob mar 04, 2017 2:29 pm
Lokalizacja: Polska / Niemcy
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 289 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty spożywcze Funky Flavors i LorAnn + dyskusja o szkodliwości składników

Postautor: TooCruel » wt lip 25, 2017 5:23 pm

robert pisze:Re: Aromaty spożywcze Funky Flavors i LorAnn + dyskusja o szkodliwości składników
lijden nie syfią grzałki ,fajnie.Miejmy nadzieję że nie syfią też płuc .

A możesz podać przykłady takich sprawdzonych / dobrych / ew nawet lepszych aromatów(wystarczą same marki)?
Garaż(topka):
Mody: VT133, NX75, IPV5, Spartans, RX200
W terenie: EHpro Morph x2, TFV8(RBA-16), Merlin
Stacjonarnie: Temple 30mm, Velocity RDA, TF-RTA, Griffin 25+dziesiątki innych...
W planach: VT133 -> VT167
Brak pomysłów na setupy?: Instagram
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty spożywcze Funky Flavors i LorAnn + dyskusja o szkodliwości składników

Postautor: robert » wt lip 25, 2017 5:08 pm

TooCruel oczywiście że nie mam pojęcia.Ja tylko napisałem co o tym myślę. :)
Co do tych marek o których piszesz ,nie znam ich ,nie używam i używał nie będę.Do wszelkich aromatów jestem sceptycznie nastawiony ,zresztą do EIN również.

Added in 2 minutes 27 seconds:
Re: Aromaty spożywcze Funky Flavors i LorAnn + dyskusja o szkodliwości składników
lijden nie syfią grzałki ,fajnie.Miejmy nadzieję że nie syfią też płuc .
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

Aromaty spożywcze Funky Flavors i LorAnn + dyskusja o szkodliwości składników

Postautor: lijden » wt lip 25, 2017 3:59 pm

Madzia pisze:
robert pisze:Czy to aby na pewno bezpieczne? Jest tylu producentów aromatów dedykowanych EIN.I naprawdę trzeba szukać wśród produktów mających inne przeznaczenie?
Nie używam aromatów,no raz na tydzień zbiornik czegoś nikotynowego,więc się nie znam.Jednak nie wierzę że naprawdę w dzisiejszych czasach nikt nie produkuje dobrych aromatów.Powiedzcie czego szukacie? Nowych smaków,dobrej ceny? Przecież to co wlejemy do atomizera wprowadzamy do płuc.

Szukają zdrowszej alternatywy ;)



Jeśli mogę wybrać tańszy aromat który nie syfi mi grzałki (czyli ma mniej substancji dodatkowych plus odpada ciągłe czyszczenie czy wymienianie grzałek lub waty) to czemu nie? Capella np to aromaty spożywcze właśnie :)

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości