Aromaty od Vampire Vape

Awatar użytkownika
s7odyn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: pn wrz 12, 2022 12:24 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 49 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty od Vampire Vape

Postautor: s7odyn » śr mar 15, 2023 11:51 am

Końcową ilość płynu (w mililitrach) mnożysz przez stężenie jakie chcesz osiągnąć (w procentach). Postu raczej o tym nie znajdziesz, ponieważ to prosta matematyka.
Przykład:
Chcę zrobić 120 ml płynu o stężeniu aromatu 7%
120 x 7% = 8.4 ml
Więc biorę butelkę 120ml, wlewamy do niej 8.4 i uzupełniamy bazą, tak żeby finalnie wyszło 120ml gotowego płynu.
Zasilania: Lost Vape Paranormal DNA250C, Dovpo Topside Dual, Lost Vape Grus 100w.
Atomizery: Taifun GT III, THC Blaze Solo RDA, Wotofo Profile RDTA, Augvape Templar RDA.

Obrazek
Undisputed98
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 15, 2023 9:14 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Aromaty od Vampire Vape

Postautor: Undisputed98 » śr mar 15, 2023 11:39 am

Rozumiem tylko nie mogłem znaleźć postu o stężeniu jak się liczy na mililitry. Tutaj jest moja największa bolączka.
Głupia sprawa, choć wapuję już parę ładnych lat, tak przeważnie używałem aromatów, które wlewa się 10 ml do 100-110 ml bazy.

eD
Awatar użytkownika
s7odyn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: pn wrz 12, 2022 12:24 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 49 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty od Vampire Vape

Postautor: s7odyn » śr mar 15, 2023 11:37 am

Podałem Ci widełki sugerowane przez producenta. Na dobrą sprawę odpowiednie stężenie musisz dobrać dla siebie. Pinkman i Blood Sukka mi osobiście nie smakują, więc na ich temat się nie wypowiem. Heisenberg za to na 10% dla mnie (podkreślam - dla mnie) jest idealny.

eD
Zasilania: Lost Vape Paranormal DNA250C, Dovpo Topside Dual, Lost Vape Grus 100w.
Atomizery: Taifun GT III, THC Blaze Solo RDA, Wotofo Profile RDTA, Augvape Templar RDA.

Obrazek
Undisputed98
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 15, 2023 9:14 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Aromaty od Vampire Vape

Postautor: Undisputed98 » śr mar 15, 2023 11:20 am

Czyli wlewać po 12 ml, tak?

K45
Awatar użytkownika
s7odyn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: pn wrz 12, 2022 12:24 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 49 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty od Vampire Vape

Postautor: s7odyn » śr mar 15, 2023 10:45 am

@
Awatar użytkownika
Undisputed98


10 ml shota 18mg da moc 1.5mg, jeśli Ci taka odpowiada to wystarczy.
Sugerowane przez producenta dozowanie tych aromatów to kolejno:
Pinkman 8-10% czyli 9,6 - 12ml,
Heisenberg 5-10% czyli 6 - 12ml,
Blood Sukka również 5-10%.
Oczywiście są to stężenia sugerowane, od których polecam zacząć i ewentualnie według osobistych odczuć dostosować w przyszłości.
Zasilania: Lost Vape Paranormal DNA250C, Dovpo Topside Dual, Lost Vape Grus 100w.
Atomizery: Taifun GT III, THC Blaze Solo RDA, Wotofo Profile RDTA, Augvape Templar RDA.

Obrazek
Undisputed98
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 15, 2023 9:14 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Aromaty od Vampire Vape

Postautor: Undisputed98 » śr mar 15, 2023 10:06 am

Siema,

Jestem nowy, więc proszę o wyrozumiałość.
Chciałbym kupić koncentraty od Vampira szczególnie Pinkman, Haisenberg oraz Blood Sukka w butelkach 30ml.
Mam butelki gorilla 120 ml, czy 10 ml koncentratu, 10 shota i 100 bazy pozwoli mi uzyskać dobry efekt??
Robiłem niby kiedyś bazy ale z Selecta, tu natomiast nie bardzo wiem jak to zrobić.

eD
Redmarie21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: czw lis 04, 2021 8:50 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 47 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty od Vampire Vape

Postautor: Redmarie21 » wt gru 06, 2022 6:24 pm

W jakim stężeniu robicie Bubblegum?
Jashin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pt sie 26, 2022 9:01 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Aromaty od Vampire Vape

Postautor: Jashin » pt sie 26, 2022 10:06 pm

Wspominaliście o tych brytyjskich stronkach? Wie ktoś jak w obecnych realiach i Brytfanią poza EU wygląda zamawianie z wysp? Paczki dalej docierają czy są problemy na ,,granicy"? Również jestem zainteresowany szerszą ofertą vv więc pytam!
Awatar użytkownika
Zombisztajn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 194
Rejestracja: śr cze 17, 2020 7:32 am
Lokalizacja: Droga krajowa nr. 15
Podziękował: 38 razy
Otrzymał podzięk.: 158 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty od Vampire Vape

Postautor: Zombisztajn » ndz sie 21, 2022 6:29 pm

No właśnie chce poczekać jeszcze kilka dni i go rozrobię z większą ilością bazy. Ten winogronowy też pomyślałem że można by w większej ilości bazy rozrobić ale mam skumulowane szczęście. A same butelki mają 14ml płynu, patrząc na inne longfille to dosyć dużo.
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty od Vampire Vape

Postautor: Marcin Gdynia » ndz sie 21, 2022 6:24 pm

KuneGunda97 pisze:VV - Strawberry Cheesecake


Lata temu miałem ten serniczek od nich w postaci premixu. Była to najlepsza deserówka jaką wapowałem w życiu. Nigdy już nie udało mi się go kupić a produkty konkurencji mnie zraziły, więc całkowicie odszedłem od deserów. Kilka dni temu zakupiłem właśnie ten sernik w postaci aromatu. Pachnie identycznie. Rozrobiłem go, uzyskując 120 ml liquidu o stężeniu 12.5%. Nawet nie myślę aby spróbować prędzej niż tydzień po rozrobieniu - niech dojrzewa. Berries z kolei spróbowałem dziś po dobie i jest to przyjemna, dość kwaśna porzeczka - będzie OK.
To tyle z Twojej listy.

Zombisztajn pisze:Blood Sukka - wiśnia, owoce leśne, "nuty" anyżu i eukaliptusa. Te nuty anyżu są zabójcze, tylko to czuć i dla mnie to okropieństwo.
Chociaż dam im trochę czasu bo oba próbowane odrazu po zmieszaniu, mam nadzieję że ta Blood Sukka się zmieni na lepsze. :D


Słyszałem, że firma Vampire Vape premixy produkuje na wysokich stężeniach aromatów (15%). Jeśli tak jest to w mojej ocenie na Blood Suka to dużo za dużo. Rozrabiam go zawsze na 10% i jest dość intensywny. Anyż jest na pierwszym planie, ale w tle czuć bardzo ciekawy smak wiśni. Bardzo go lubię. Okres dojrzewania to około 3 dni.

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kubaziom73 i 0 gości