NETy od Stixx Mixx czyli niezły KIT!

Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

NETy od Stixx Mixx czyli niezły KIT!

Postautor: Haze » śr paź 18, 2017 11:06 am

Jeśli o mnie chodzi to niektóre tytoniówki spokojnie przyswajam w DTL-u. Np. Bosmana, oczywiście po odpowiednim zmniejszeniu mocy samogonu. Amfora nie sprawdza mi się natomiast w DTL wyłącznie ze względu na dziwny posmak, który dochodzi w tym trybie wapowania.
Obrazek
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: NETy od Stixx Mixx czyli niezły KIT!

Postautor: Master_PiT » śr paź 18, 2017 10:56 am

Dobrze gada, polać jej!

Próbowałem kilka razy dopłucnie... No nie da się
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

NETy od Stixx Mixx czyli niezły KIT!

Postautor: dorota » śr paź 18, 2017 10:22 am

Chłopcy, moim zdaniem to tytoniówki nadają się tylko do MTL, a w szczególności jeśli są to aromaty na bazie ekstraktu. Ja lubię tytoniówki ale tak do 25 W! Powyżej jak dla mnie to masakra!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: NETy od Stixx Mixx czyli niezły KIT!

Postautor: slaviop » śr paź 18, 2017 8:06 am

Haze pisze:A Amforę MA próbowałeś? Jest całkiem OK, ale uwaga, tylko w MTL, przy DTL łapie jakiś "apteczny" posmak...
Haze ja MA znam lepiej niż kot mleko... To główne skladniki w moim kociołku Panoramixa. Amphore mają wyborną...

Pisane mobilnie...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

NETy od Stixx Mixx czyli niezły KIT!

Postautor: Tommy Black » śr paź 18, 2017 7:57 am

Haze pisze:A Amforę MA próbowałeś? Jest całkiem OK, ale uwaga, tylko w MTL, przy DTL łapie jakiś "apteczny" posmak...


Och, ta Amfora...mniam, mniam...ale dopóki chmurzyłem MTL. Potem nie tyle aptecznie co szpitalnie robiła mi tracheotomię... ;)
No to przeszedlem na Mahorkę, ostrzej ale już bliżej prawdziwych tytoni. Tyle że takich mocnych raczej dlugo nie tolerowałem.
Ale to przynajmniej prawdziwy tytoń, coś jak Choctaw Perique.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: NETy od Stixx Mixx czyli niezły KIT!

Postautor: Haze » śr paź 18, 2017 7:50 am

A Amforę MA próbowałeś? Jest całkiem OK, ale uwaga, tylko w MTL, przy DTL łapie jakiś "apteczny" posmak...
Obrazek
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: NETy od Stixx Mixx czyli niezły KIT!

Postautor: slaviop » śr paź 18, 2017 7:44 am

Tommy Black pisze:Adam, jeśli czytam taki tekst przy opisie aromatu:

Light but bold taste. A real chocolaty addition.


To wiem że producent sam nie wie co napisać i wstawia marketingowy bełkot. Lekki i śmiały to może być czołg albo moździerz samobieżny. :-P

Pozostalych opisów nie będę cytował bo muszę rozmasować mięśnie brzucha. Śmiech czasem boli... [emoji38]
Nigdy nie przepadałem za tytoniówkami. Aż do momentu aż sam znalazłem własne receptury. Jedyna dobra to Amphora z Kinga. Szkoda ż już nie do zdobycia. Ostatni mój nabytek to Amphora od braci Rosjan. Jestem w trakcie testowania. Haze. Jak dobrze pójdzie to przetestujesz...

Pisane mobilnie...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

NETy od Stixx Mixx czyli niezły KIT!

Postautor: Tommy Black » wt paź 17, 2017 12:44 pm

Adam, jeśli czytam taki tekst przy opisie aromatu:

Light but bold taste. A real chocolaty addition.


To wiem że producent sam nie wie co napisać i wstawia marketingowy bełkot. Lekki i śmiały to może być czołg albo moździerz samobieżny. :-P

Pozostalych opisów nie będę cytował bo muszę rozmasować mięśnie brzucha. Śmiech czasem boli... :lol:
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

NETy od Stixx Mixx czyli niezły KIT!

Postautor: Haze » wt paź 17, 2017 11:31 am

W sumie to już prawie wyleczyłem się z poszukiwań smaków tytoniowych, głównie za sprawą tego co można znaleźć (czyli NIC), oraz dlatego że właściwie to po co zasmradzać się jakimiś tytoniami skoro tyle jest innych fajnych smaków. Niemniej jednak raz na jakiś czas ochota przychodzi, zwłaszcza przy cięższych trunkach typu syrop na kaszel. No więc od czasu do czasu rzucę okiem co tam słychać w temacie tytoniówek. Tym razem padło na ekstrakty od Stixx Mixx - wybrałem kilka sztuk:

Obrazek

No i zacznę nietypowo bo od opisu ze strony sklepu:

Obrazek

BULL SHIT !!!

Jakoś tak od razu przyszedł mi do głowy taki komentarz, oraz obrazek jak 2 pacjentów siedzi w garażu przy kadzi z liquidem z chochlą w ręku i jeden pyta drugiego: "to co dzisiaj rozlewamy?" - "a jakie mamy naklejki?" :twisted: :twisted:

Dałem tym ekstraktom 3 szanse - po tygodniu, dwóch i trzech od umieszania. 3 razy szorowałem i moczyłem drippery żeby wyeliminować posmaki i 3 razy żadnych zdecydowanych różnic nie zauważyłem. Chociaż nie, jeden z nich (A+) prawie WCALE nie ma smaku, działa jak wzmacniacz mocy bazy ale bez efektu smakowego, żeby COŚ poczuć trzeba dowalić minimum 15%. A reszta? No coż, jest dość NET-owa: mokry karton, wilgotne drewno, generalnie taka stęchlizna, akceptowalna ale bez entuzjazmu. Całą nadzieję żywię w tym, że @
Awatar użytkownika
slaviop
sprzedał mi patent na uszlachetnianie smaków tytoniowych i nie zawaham się go użyć :mrgreen: zobaczymy.

A poza tym radzę trzymać się z daleka - to już Bosman czy Tabakiera od MA dostarczą ciekawszych wrażeń (zwłaszcza Tabakiera ;) ).
Obrazek

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 10 gości