Aromaty z vapelab.pl

rearus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: pt cze 15, 2018 11:39 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 33 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: rearus » pn lut 18, 2019 2:03 pm

Obrazek

To zdjęcie miało się znaleźć tutaj 13.02, jednak PP postanowiła potrzymać sobie 5 dni paczkę w WER. Serdecznie nie pozdrawiam ;).

Większość Big Mouthow kupiona poza vapelabem, ale przyznałem się Panu Piotrowi, który wybaczył mi zdradę konsumencką i jednocześnie złożył obietnicę, że zawita u nas na salonie. Dzisiaj potwierdził, że napisał do któregoś z administratorów w celu założenia konta, także panie i panowie, udało się :D.

Jako, że część BM przyszła faktycznie 13.02 mógłbym coś o nich skrobnąć wcześniej bo samogony już chwilę się kiszą, ale (jeżeli społeczność salonu jest w ogóle zainteresowana moimi wypocinami) nie wiem jak byście woleli ;).

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
SuwMar
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: SuwMar » pt lut 15, 2019 7:56 pm

Wczoraj w południe zamówione, dzisiaj dostarczone. :D Obsługa na najwyższym poziomie.
"814" rozmieszane po 10ml w dwóch opcjach po 10ml:
-50VG/50PG - 15% stężenia
-40VG/60PG - 19% stężenia
Vampire Vape - Pinkman 10ml 50VG/50PG -12%

Za 7-10 dni napiszę co z tego wyszło ;)
Obrazek
rearus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: pt cze 15, 2018 11:39 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 33 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: rearus » ndz lut 03, 2019 1:40 pm

@
Awatar użytkownika
Haze
znam full moony widziałem też Twój post już dawno :). Jakoś strasznie mnie nie porwały, ale pamiętam, że był jeden - próbowany od kolegi, który po rozrobieniu miał taki zielonkawo-niebieski kolor i był dosyć spoko :P.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Haze » ndz lut 03, 2019 12:23 pm

rearus pisze:Jesteście w stanie polecić jakieś owocowe/owocowo-kooladowe pewniaki, które jest warto wziąć z vapelabu :)?

TUTAJ opisałem kilka, może coś wybierzesz...
Obrazek
kangaroo
Płeć: nieokreślona

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: kangaroo » ndz lut 03, 2019 12:08 pm

814 - Brunehaut
814 - Bathilde
Pyszności :D
rearus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: pt cze 15, 2018 11:39 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 33 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: rearus » ndz lut 03, 2019 11:44 am

Jesteście w stanie polecić jakieś owocowe/owocowo-kooladowe pewniaki, które jest warto wziąć z vapelabu :)?
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Haze » pn sty 28, 2019 9:16 pm

Również ja dostałem z vapelab.pl Woodsy Blend na spróbowanie, dzięki :beer: . Po powąchaniu również natychmiastowo skojarzył mi się z Prime 15, a ponieważ miałem go jeszcze w zapasach to stwierdziłem, że sobie porównam:

Obrazek

Dwa takie same parowniki, takie same konfigi i jazda. NA SZCZĘŚCIE okazało się, że jest sporo delikatniejszy od Prime - nie daje tak stęchlizną, przez co bardziej wybijają się delikatne orzeszki i muśnięcie tej słodyczy. Stęchlizna, jak dla mnie, dalej jest wyczuwalna, ale zdecydowanie w tle, czyli w granicach mojej akceptowalności, w zasadzie jest na poziomie, hmmm, intrygującym :smile:.

UWAGA - Woodsy MOCNO zyskuje w DTLu. W MTLu był jakiś taki bezpłciowy, w stylu "spróbuj i zapomnij", dopiero solidny przeciąg dodaje mu soczystości i aromatu.

Niestety muszę też potwierdzić słowa @
Awatar użytkownika
bertoVapes
, że jak wszystkie mieszanki Prime-podobne Woodsy wywołuje reakcje typu "co tu tak ... dziwnie pachnie" (w najlepszym razie).
Obrazek
bertoVapes
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: ndz gru 23, 2018 10:36 am
Lokalizacja:
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: bertoVapes » ndz sty 27, 2019 1:24 pm

Aktualizacja do poprzedniego posta:
Zapach raczej nieprzyjazny dla otoczenia. Dzisiaj usłyszałem pytanie, co tu tak śmierdzi?!? :lol:
bertoVapes
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: ndz gru 23, 2018 10:36 am
Lokalizacja:
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: bertoVapes » sob sty 26, 2019 7:23 pm

Royal Seven - Woodsy Blend

Dzięki życzliwości Piotrka z vapelabu :poklon: otrzymałem możliwość wypróbowania jednego z aromatów nowej serii Royal Seven od Halo. Woodsy Blend bo o nim mowa przyjechał do mnie wczoraj w postaci premixu 50ml (wraz z szotem infusion 20mg oczywiście :)). Raczę się nim od południa i nie mogę przestać. I nie, nie jest to żadna reklama. :mrgreen: Jeśli chodzi o smak to według mnie jest to coś w stylu Prime15 ale nieco inny. Jest ziemistość, są orzechy ale bardziej włoskie, tak jakby ta ich skórka ale bez odczucia goryczy, jest też bardzo delikatna słodycz. Oj podszedł mi ten smaczek, myślę że warto spróbować.

A tak prezentuje się butelka. Wreszcie producent pomyślał i zrobił wyciągany dziubek, bardzo wygodne rozwiązanie. Nie trzeba się już tak siłować jak to miało miejsce chociażby w przypadku premixów Tribeca, Prime...itd. Tamte butelki to o mały włos nie poleciały za okno. :lol:
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Master_PiT » ndz lis 18, 2018 10:32 am

Azgar pisze:Dla niektórych liquidów warto zmieniać grzałkę nawet co 2-3 dni. :mrgreen:

Ogólnie ja zmieniam grzałki niemal zawsze co 2-3dni, ale niektore tytoniowe po 2ml niszczą grzałki....
Zaryzykuję tego kinga ;)

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], siara1985 i 5 gości