Aromaty z vapelab.pl

wschodni9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob mar 30, 2019 7:58 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: wschodni9 » ndz mar 31, 2019 2:57 pm

Wielkie dzięki za odpowiedź. Na pewno zamówię ze 2 smaki na próbę.
A napiszecie mi jeszcze proszę, jak się odnosi smak do leżakowania? Aktualnie mam Full Moon - Silver i niestety dopiero po około 2 tygodniach zaczyna smakować przyzwoicie. Wymieszane na bazie 50/50 Dirty Neutral.

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
mario132
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: pt lut 01, 2019 7:54 am
Lokalizacja:
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: mario132 » ndz mar 31, 2019 1:16 pm

814 w tym Bathilde miesza się wg producenta na 15-20%. Ja na bazie 60/40, 60 gliceryna daje 10 % Bathilde i jest bardzo dobry. To daje 100ml gotowego płynu z jednej buteleczki aromatu. Nie są to aromaty tanie jeżeli weźmiemy pod uwagę ich wydajność. Są na rynku aromaty o połowę tańsze i 3 razy bardziej wydajne, lecz z drugiej strony taka 814 wychodzi taniej niż najtańszy premix a jakość jest nieporównywalna. To są aromaty premium. Tam nie ma chemi, smaki są poukladane, nic nie męczą na dłuższą metę. Warto.
Zasilania: Paranormal Dna 250C,Istick Pico 75w
Parowniki: Kayfun 5, Skyline, Merlin, Asmodus C4
wschodni9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob mar 30, 2019 7:58 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: wschodni9 » ndz mar 31, 2019 12:08 pm

To jaki tam jest % stężenia, że wychodzi aż pół litra?
Czy 814 też mają ten chłodzik w składzie? Czy trzeba osobno dodawać?

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: salto » sob mar 30, 2019 9:03 pm

Wszystkie 814-tki owocówki są świetne. Akurat wychodzi pół litra. Mam przed sobą Merovée, Clodomir, Bathilde, Sichilde oraz Brunehaut i z zamkniętymi oczyma wybiorę następną, którą zatankuję squonker.
Obrazek
SuwMar
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: SuwMar » sob mar 30, 2019 8:49 pm

Zobacz ten smakuje nieziemsko.
814 - Bathilde

Obrazek

Przejrzyj temat a coś na pewno wybierzesz.
*wino*
wschodni9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob mar 30, 2019 7:58 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: wschodni9 » sob mar 30, 2019 8:05 pm

[*] Witam wszystkich serdecznie.

Jestem nowy, tak że kłaniam się nisko ;)

A teraz pytanko, moglibyście polecić jakiś aromat podobny w smaku do premixu Dinner Lady, seria Summer?
Zarówno truskawkowy i liczi zrobiły na mnie mega wrażenie, tylko cena trochę zabija.
A sam bym chętnie coś wymieszał.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: salto » sob mar 30, 2019 5:38 pm

Haze pisze:[..] tudzież reset smaku Heisenbergiem :smile:

Reset kubków po aplikacji Heisenberga jest z niezerowym prawdopodbnieństwem dość wysublimowaną reakcją obronną rdzenia przedłużonego. Wykryłem, swoimi sensorami, że trzy firmy Vampire Vape, Decandent Vapours oraz Inawera są w jakiś sposób ze sobą powiązane, albo mają wspólnego dostawcę. Decadent Vapours mają też swojego Heisenberga, Crystal Blue, tyle że dali zdecydowanie mniej chłodzika i czuć pełen "bukiet". Zupełnie nie dziwi mnie, że rdzeń przeduzony reaguje na to. Dobry trick.

Dzieki za cynk o produkcjach MA.

:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Haze » sob mar 30, 2019 1:02 pm

salto pisze:[...] mokrego tytoniu fajkowego z soczystą wiśnią...

To w następnej kolejności spróbuj sobie Amfory MA (tylko i wyłącznie od nich), w tym aromacie czuć dotknięcie geniuszu Twórcy, właściwie kolejny must have. Tym bardziej, że MA mają parę innych niezłych tytoniówek.

salto pisze:Dodatkowo zauważyłem, że rozrabiając setkę Kinga i setkę 4X, z Kinga ubyło 1/3 a z 4X 2/3, co wskazuje wyraźnie, który mi bardziej podchodzi. A dziś ten 4X dodatkowo zmienił profil smaku, "poleżakował".

Tak, a za tydzień proporcje się zamienią :mrgreen: W moim przypadku dosyć szybko przyzwyczaiłem się do 4x i po jakichś 100-150 ml praktycznie przestałem go czuć :(( Pomógł dopiero przeskok na jakiś czas na Kinga, tudzież reset smaku Heisenbergiem :smile:
Obrazek
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: salto » sob mar 30, 2019 10:17 am

Haze pisze:O właśnie, Virginie to też MUST HAVE.

Zapewne wiesz, skąd i ja już to wiem :kawa2:

Haze pisze:Puro Cubano to jak dla mnie cygaretka czereśniowa, ale z bardzo przymuloną tą czereśnią, generalnie trudno nazwać ten aromat tytoniowym (tak, wiem jaki jest jego opis na stronie :smile:). Jeśli szukasz takich klimatów to lepiej (nieco) i 3x taniej wyszło to MA (El Comandante, Tobacco Cherry).

Akurat nie tego szukałem (za co wielkie dzięki!). Natomiast to, co "znalazłem", miało być tak jakby kolejnym celem poszukiwań, tyle że w wersji mokrego tytoniu fajkowego z soczystą wiśnią...

Haze pisze:Harmana nie próbowałem, no chyba że Kardona, ale to jakby inna bajka :lol:

W takim razie nawet się dobrze skałda, bo go spróbuję i spróbuję ocenić niewprawnym kubkiem; być może się na coś przyadm. A Kardona próbowałem pośrednio, ale nie kupiłem. Pomagają oni Tajwańczykom ostatnio gonić laptopy.

PS To steżenie od którego sugerowałeś mi zaczać próbować 4X, to na nim też skończyłem. Każdy ruch pogarszał smak. Doatkowo zauważyłem, że rozrabijąc setkę Kinga i setkę 4X, z Kinga ubyło 1/3 a z 4X 2/3, co wskazuje wyraźnie, który mi bardziej podchodzi. A dziś ten 4X dodatkowo zmienił profil smaku, "poleżakował".
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Haze » pt mar 29, 2019 7:31 pm

O właśnie, Virginie to też MUST HAVE. Puro Cubano to jak dla mnie cygaretka czereśniowa, ale z bardzo przymuloną tą czereśnią, generalnie trudno nazwać ten aromat tytoniowym (tak, wiem jaki jest jego opis na stronie :smile:). Jeśli szukasz takich klimatów to lepiej (nieco) i 3x taniej wyszło to MA (El Comandante, Tobacco Cherry).
Harmana nie próbowałem, no chyba że Kardona, ale to jakby inna bajka :lol:
Obrazek

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości