Aromaty z vapelab.pl

Awatar użytkownika
Janekbossko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: sob sie 10, 2019 5:34 am
Lokalizacja: Szczecin
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Janekbossko » wt wrz 10, 2019 12:20 pm

Decadent Vapours - Earl Grey Tea 10%
Bardzo dobra herbata Earl Grey. Bałem się że to za małe stężenie ale wyszło naprawdę pysznie.
Polecam :)

Pinkman 10%
Chyba jednak za mało armatura. Następnym razem spróbuję 15%.

Big Mouth Lemon Maringue 10%
Pachnie jak syrop na kaszel z dzieciństwa. Na razie po 7 dniach ciasta cytrynowego to nie przypomina...
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » wt wrz 10, 2019 11:23 am

@
Awatar użytkownika
lesstro
Tak jest Towarzyszu, nacjonalizacja tych aromatów przebiegnie pomyślnie zaraz jak ładunek zostanie przechwycony :mrgreen:
Ech tylko szkoda, że podnieśli te ceny, nie wiem, czy łatają straty spowodowane kryzysem, czy ot tak, dla czystego zysku, no chyba, że udało im się
to wszystko jeszcze bardziej skoncentrować, ale w to wątpię :lol:

A produkcję alkoholu proponuję przenieść do lasu i co jakiś czas doglądać beczki z bimbrem, będzie taniej i smaczniej :ok:
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: lesstro » wt wrz 10, 2019 10:14 am

VapeLab pisze:ale o całe 3 złote

Trudno, wypiję kilka piw mniej, a i tak sezon się kończy, a pogoda nie zachęca do konsumpcji tegoż trunku.
VapeLab pisze:Na razie to tyle złych wieści, ale za to wzbogacimy kolekcję o te:
- Maxx Blend
- Prince
- Downhill
- Borum Breef
- Arabian
- Divino Cigar
- Tile Mild

Wszystkie obiekty rezerwuję (rekwiruję) na pniu *yes*
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » wt wrz 10, 2019 8:24 am

Eudesowcy ja nadal czekam na ten splendor, który spłynie na mnie z Francji w postaci odpowiedzi na mejla, bo u nich wszystkie aromaty jak leci dawkuje się tak samo a tutaj po raz pierwszy trafiamy na przeszkodę :(

Jakby tego było mało... Niech no ja wywołam najbardziej zainteresowanych - @
Awatar użytkownika
elb
@
Awatar użytkownika
lesstro
- eCig Hellas to .... (tu można sobie wstawić odpowiednie słowa). Wchodzę dzisiaj rano, co by zrobić sobie już symulację koszyka od Hellasów i w przyszłym tygodniu przeprowadzić desant zaraz po weekendzie a tu niespodzianka - podnieśli ceny :x I to nie o jakieś 50 groszy czy złotówkę, ale o całe 3 złote :evil: Nie ma nic piękniejszego od źle zaczętego dnia a to dopiero początek... Tak więc niestety, chcąc czy nie chcąc, cena ulegnie zmianie. Plusem i tak nadal pozostaje to, że jest to koncentrat (chyba, że coś tu znów postanowili pozmieniać ale nie wygląda na to na chwilę obecną). Na razie to tyle złych wieści, ale za to wzbogacimy kolekcję o te:
- Maxx Blend
- Prince
- Downhill
- Borum Breef
- Arabian
- Divino Cigar
- Tile Mild
Gajos1000
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: śr mar 20, 2019 6:05 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 52 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Gajos1000 » pn wrz 09, 2019 4:00 pm

eferzet pisze:@8A5HUD4 W takim razie jeszcze go rozrobię i o wynikach poinformuję za tydzień [emoji2]
Ja w sobotę po spróbowaniu rozcieńczyłem do 10%, i być może że jeszcze za szybko ale ciągle czuję mydło.
Mniej intensywne, ale mydło.
Zobaczymy za jakiś czas.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Podpisz petycję

http://chng.it/DNQykYmh
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: DooshPastesh » pn wrz 09, 2019 2:10 pm

Miałem ciekawą przyjemność obcować z aromatem firmy Dampflion Checkmate, White Queen. Jest to aromat mango z dodatkami oraz chłodzikiem. Nie nastawiałem się na niego jakoś specjalnie, bo mango nie jest moim ulubionym aromatem, wziąłem z ciekawości jako dodatek do aromatów które z reguły kupuję. Jakież było moje zaskoczenie!
Nietypowa dystrybucja. 10ml butelka z aromatem wewnątrz 120ml gorilli. MIeszamy jak chcemy, gratis ładne oryginalne opakowanie.
Smak? Hmm, niczego sobie, wyczuwalne mango, granat i coś jeszcze w tle. Jak wspomniałem, nie jestem fanem mango, ale ten aromat wyszedł zaskakująco dobry. Co ciekawe, początkowo dość mocno drapał w gardło (zmieszane 70/30), później trochę zelżało, choć nadal odczuwalnie. daję mocne 7/10, można wapować na okrągło, nie dusi, nie mdli, nie jest słodkie.
Co ciekawe, przelałem przez Kelpie dobre 30-40ml i nadal grzałka jest czysta, mało tego, nadal widzę jej kolor! Ogromny plus za czystość grzałeczki.

Obrazek
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
eferzet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: pn sie 12, 2019 10:54 am
Lokalizacja: Kutno
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 146 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: eferzet » pn wrz 09, 2019 11:37 am

@
Awatar użytkownika
8A5HUD4
W takim razie jeszcze go rozrobię i o wynikach poinformuję za tydzień :smile:
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: 8A5HUD4 » pn wrz 09, 2019 11:32 am

Eudes to jest specyficzny aromat, ale dawkowanie go to powinno być w okolicach 8-10%.
Przy bazie 50/50 PG/VG, 2,5 mg / ml nikotyny, 9% stężenia i mi to bardzo smakowało.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » pn wrz 09, 2019 10:28 am

Z tym Eudesem dziwna sprawa, może trzeba byłoby go jeszcze bardziej rozrobić jak mydło jest :eek:
Napiszę do producenta wtf jest z nim :?
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Raz2trzy » pn wrz 09, 2019 6:58 am

eferzet pisze:Eudes poleżał już kilkanaście dni i pewnie poleży dłużej, ale już u kogoś innego. Posmak chemiczno-mydlany gra pierwsze skrzypce, gdzieś w tle są owoce, ale nie mam ochoty się ich doszukiwać. Jedyny aromat od 814, który zupełnie mi nie podchodzi. Proporcje: 20%/3%/40vg-60pg


Cholera,mam dokładnie to samo przy 15% dawkowania i 2 tyg na leżaku nic w tej materii nie zmieniło,a szkoda bo tło owocowe wydaję się naprawdę interesujące :((

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Magiel i 11 gości