Aromaty z vapelab.pl

Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Polon » śr paź 23, 2019 8:07 am

814 - Faramond, 814 - Aliénor, 814 - Clovis : jakie polecacie dawkowanie?
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Tomba » śr paź 23, 2019 8:07 am

salto pisze:@Tomba, *secret*
► Pokaż Spoiler



:whisky:

A dlaczego tak Ci się wydaje?
Zobacz kiedy się zarejestrowałem i kiedy pisałem pierwszego posta. http://www.e-papierosy-forum.pl/post20644.html#p20644
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » śr paź 23, 2019 12:46 am

@
Awatar użytkownika
salto
Tomba? Przecież chłop ma EIN w gębie od samego zarania dziejów i ręczę za niego :mrgreen: Ja sam pierwszego EIN kupiłem zimą 2008 roku w jakieś śmiesznej firmie, gdzie jeszcze nawet wysp w CH nie było :lol: Może @
Awatar użytkownika
Tomba
będzie kojarzył miejscówkę... Szefie, kojarzysz ulicę Sarmacką, tam była taka firma co to ściągała, ale za cholerę nie pamiętam, kto to prowadził, wszak mieli pierwsze patyki z gąbką o smaku MB *shock*
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » wt paź 22, 2019 9:21 pm

@
Awatar użytkownika
Krasnal45
Jak to się mówi, jednym słowem, jesteś kolejnym poszukiwaczem aromatu skarpet ;)
Z 555 to na pewno klasyka od Joyetecha, bodajże Blue Mist robi na nich swoje płyny, ale z ręką na sercu nie pamiętam. Druga część osób szuka tutaj jednak zabarwienia starej Casablanki.
W sumie to wszystko co w nazwie posiada trzy piątki niemniej jednak jest sporo rzeczy, które zbliżają się do tego wzorca jak Nutacco od Atmos Labu, A&L Ryan USA (dla mnie to bardziej 555 niż Ry4), Woodsy Blend od Royal Seven... Zresztą zawsze istnieje klasyczna metoda doprawienia Tribeci acetylopirazyną, wtedy dzieją się wręcz cuda. Myślę, że mógłbym jeszcze trochę tutuaj rzeczy znaleźć i czekam aż pojawią się lada moment Tobacco Bastardsy z ich interpretacją 555.

@
Awatar użytkownika
Tomba
Ja się cieszę, że siedzę jak wampir po nocach i pakuję bo tak nikt by nie dostał nic a tutaj udało mi się mieć wszystko gotowe i wszystko poszło na czas *czajniczek*
Zresztą, podobnie jak kiedyś, dzisiaj przyjmowałem również zamówienia telefonicznie, więc i bez internetów jakoś się da!

@
Awatar użytkownika
Insane
Nie dziwi mnie to jakoś :lol: Kolejne obiegówki będą już w oddzielnym dziale, żeby tutaj nie robić bałaganu. Ciekaw jestem jakie będą opinie jak już każdy sprawdzi.

UWAGA! ACHTUNG!
W czwartek od 18, ze względu na problemy ze sklepem, będę zmuszony na trochę godzin go wyłączyć, gdyż będzie reinstalowany, co ma zapobiec kolejnym dramatom.
Dobrze, że dzisiaj ruszył bo pół dnia się zastanawiałem co ja będę robił w nocy, chyba tylko patrzył w sufit, bo miał być wyłączony do jutra do wieczora *shock*
Awatar użytkownika
Insane
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 670
Rejestracja: wt maja 15, 2018 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1061 razy
Otrzymał podzięk.: 626 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Insane » wt paź 22, 2019 6:10 pm

Paka z ecigami owocowymi odebrana :bender: po zawartości widać które aromaty lepsze a które gorsze, niektóre już na granicy ok. 20% zawartości a kilka na 70% :lol: jutro zabiorę się za mieszanie.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Tomba » wt paź 22, 2019 11:56 am

No faktycznie nic nie działa. Miałem szczęście, że jeszcze wczoraj sfinalizowałem zakupy :)
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Krasnal45 » wt paź 22, 2019 11:47 am

Ja z innej beczki. Przyznaję, że nie sprawdzałem, ale teraz tak mnie naszło widząc Twój wpis.
Znajdę u was 555, albo coś w tym stylu? Jeżeli tak, to jakiego producenta?
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » wt paź 22, 2019 11:26 am

No i stało się, za dużo czasu minęło od poważnej awarii sklepu, tak więc chcąc czy nie chcąc muszę ogłosić stan wyjątkowy :evil:
Czekam aż informatyk i technicy przywrócą wszystko do działania. Ile to potrwa? Jeszcze nie wiem... Czekam na informacje.
Ech, szkoda słów.

Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » sob paź 19, 2019 10:29 pm

I weź tu dogódź księżniczkom i paniczom *bicz*
@
Awatar użytkownika
Haze
Nie podskakuj, bo inaczej pogadamy jak w poniedziałek pojawi się Bebeca :twisted:
A z tym Kingiem to nie wiem, zrobię chyba faktycznie te 30-tki, bo 50-tki niektórych przerażają...
@
Awatar użytkownika
wschodni9
U mnie poleżały tydzień, owoce były ok, reszta z tych ich dziwnych deserowych musi leżeć zazwyczaj okrutnie długo, nawet i miesiąc :(
Chociaż moim zdaniem do deserówek to oni mają talent taki sam jak ja do żonglowania podczas jazdy monocyklem na linie.

EDIT: A bym zapomniał, czerwone jabłuszko z Atmosa wpadnie w poniedziałek, tylko muszę je dodać jeszcze do sklepu...
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: jaaano » sob paź 19, 2019 4:59 pm

Sądzę że minimum to dwa tygodnie tak dla pewności.

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Magiel i 7 gości