Aromaty z vapelab.pl

Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Master_PiT » sob gru 23, 2017 8:22 am

I w przypadku kapri i viva mexico, gdyby nie koolada, to byłyby genialne liquidy, a tak pozostaje szukać dalej
Awatar użytkownika
krisIs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: śr lip 19, 2017 3:05 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 64 razy
Otrzymał podzięk.: 218 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: krisIs » sob gru 23, 2017 5:20 am

No to tak, dzięki uprzejmości kolegi @
Awatar użytkownika
Master_PiT
( :* ) miałem okazję zapoznać się z kilkoma wyrobami.

Erdbeere Kuhsaft - bardzo smaczna deserówka, coś jakby z przepisu na klon Mother's Milk, ale z minimalną ilością cheesecake i dodatkowym ładunkiem poziomki. 9/10
Happy Days - również bardzo smaczna deserówka, dobrze ułożone smaki, żaden się mocno nie wybija. Kuhsaft był lepszy, ale temu też nic nie brakuje. 8/10
Palacinka - smak raczej dla koneserów, trochę za mocno cytryna się wybija i jest mulący przez to, chyba lepiej by się sprawdził z truskawką albo jagodami. Dupy nie urywa za te piniondze (:D) 5/10
Kapri - bukiet smaku jest przepyszny, jednak ktoś spierdolił aromat poprzez dodanie koolady i po 3-4 buchach trzeba robić naście minut przerwy, bo jest za zimno w gardło. Kooladę toleruję, jednak tutaj jest jej za dużo, natomiast gdyby jej nie było, to cud miód i orzeszki. Wiśnia nie wali chemią, wszystko BARDZO dobrze zbalansowane, tylko ta koolada... 9/10 bez koolady, 6/10 z kooladą.

No nic, czekam na sample, bo jednak Chrobry plus parę miedziaków, to sporo jak na sprawdzenie czy coś będzie dobre czy też kierunek sracz.
ziooloo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: ndz gru 03, 2017 6:43 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 22 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: ziooloo » pt gru 22, 2017 8:18 pm

Tak na szybko wymieszane kilka aromatów musza jeszcze się przegryźć ale K-boom Cake Berry to jakaś tragedia wgl nie da się tego vapowac nawet ciężko mi porównać ten smak z czym kolwiek dla mnie nie do przyjęcia. Wymieszany z bazą 70/30 10% stężenia

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
ziooloo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: ndz gru 03, 2017 6:43 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 22 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: ziooloo » wt gru 19, 2017 9:23 pm

Master_PiT pisze:Na każdym opakowaniu, jak i buteleczce aromatu jest sugerowane dawkowanie.
Niektórzy producenci podają nawet różne stężenia przy różnych proporcjach bazy :)
Chociaż w przypadku np big mouth zastosowałem stężenie dla bazy 50/50 (moja 70/30 vg/pg) to i tak wydaje mi się za dużo...
Z tymi big mouth to mam wrażenie że jest różnie ja 70/30 daje 85ml bazy i tego shota od nich mi pasuje taki wyraźny smak, ale już w odczuciach smakowych co opinia to inna jeden czuje chlodzik w danym aromacie inny już nie jednemu pasuje do opisu (np mi żółty monster idealnie odwzorował smak) innym wgl. Ciężki temat z tymi naszymi kubkami .

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Master_PiT » wt gru 19, 2017 7:51 pm

Na każdym opakowaniu, jak i buteleczce aromatu jest sugerowane dawkowanie.
Niektórzy producenci podają nawet różne stężenia przy różnych proporcjach bazy :)
Chociaż w przypadku np big mouth zastosowałem stężenie dla bazy 50/50 (moja 70/30 vg/pg) to i tak wydaje mi się za dużo...
ziooloo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: ndz gru 03, 2017 6:43 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 22 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: ziooloo » wt gru 19, 2017 7:43 pm

robert pisze:Dozowanie jest na stronie sklepu, przy opisach aromatów.
A dzięki nie zauważyłem kupowałem oczami [emoji16]

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: robert » wt gru 19, 2017 7:42 pm

Dozowanie jest na stronie sklepu, przy opisach aromatów.
ziooloo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: ndz gru 03, 2017 6:43 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 22 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: ziooloo » wt gru 19, 2017 7:36 pm

Master_PiT pisze:Smoking Bull - Erdbeere Kuhsaft - taka łagodniejsza wersja happy days, bardziej wyczuwalna truskawka z nutą kremu waniliowego i delikatnym ciastem. Chmura pachnie pysznym ciastem truskawkowym.
9/10 - po dłuższym wapowaniu lekko męczy slodycz.

Nuages des Iles - Palačinka - dla mnie to Totalny niewypał... Na finiszu cytryna dominuje taką goryczą, że po 2 buchach nie chcę tego dłużej wapować... Testowane na 3rda i 2 tankach.... Może komuś smakować, ale ja nie akceptuję tego smaku.
No a akurat ten też zamówiłem trudno zmieszam na spr najwyżej będzie "dla gości" Mam pytanko producent podaje jakiś % stężenia na opakowaniach?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Master_PiT » wt gru 19, 2017 7:17 pm

Smoking Bull - Erdbeere Kuhsaft - taka łagodniejsza wersja happy days, bardziej wyczuwalna truskawka z nutą kremu waniliowego i delikatnym ciastem. Chmura pachnie pysznym ciastem truskawkowym.
9/10 - po dłuższym wapowaniu lekko męczy slodycz.

Nuages des Iles - Palačinka - dla mnie to Totalny niewypał... Na finiszu cytryna dominuje taką goryczą, że po 2 buchach nie chcę tego dłużej wapować... Testowane na 3rda i 2 tankach.... Może komuś smakować, ale ja nie akceptuję tego smaku.
ziooloo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: ndz gru 03, 2017 6:43 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 22 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: ziooloo » sob gru 16, 2017 9:53 pm

Zamówiłem kilka deserówek, te malezyjskie aromaty kuszą ale ta nuta chłodu mnie zniechęca nie mój klimat pasuje mi tylko w niektórych premixy frezer i to max na 1 zbiorniczek. Wymieszam spr i coś może skrobne.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: S.Z.arak i 5 gości