Aromaty z vapelab.pl

Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: salto » pn wrz 30, 2019 12:26 am

VapeLab pisze:@
Awatar użytkownika
salto
O cholera, a myślałem, że to Ty zgarnąłeś już tą Fredegondę :o Tak myślę na cito jak to mam poukładane z zamówieniami... Wiem, że teraz przez najbliższe dwa czy trzy dni jest jakaś przerwa, więc nihuhu z zamówieniami z Francji, tak więc pewnie koło tygodnia do półtora będzie trzeba czekać :(

Zero stresu, jest sporo innych aromatów na stanie, które lubię, dyszkami da się nawet wiadro wypełnić jeśli zajdzie potrzeba :D Te freshe mi ostatio podpasowały bardzo, a fresh to fresh, Absolum też u mnie robi za liquid szczególnie fresh :)

A teraz już tak nie mam aromatów, że mam przed sobą porzeczkę zmieszaną z Ouzo, które zadziałało jak słodzik i wkroiłem do środka skórkę z cytryny, aby to złamać. Mam jeszcze gdzieś w plecaku limonkę, której wkroić nie zdążyłem.. i rozglądam się właśnie za kalfonią w szafce z elektroniką, bo jeszcze czuć cukier...

Zdrowiej!

:beer:
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » ndz wrz 29, 2019 11:54 pm

@
Awatar użytkownika
spidy
Akurat PinaColada jako jedyna nie miała podanego dawkowania, więc zrobiłem ją na 5% :smile: Jest świetna więc na pewno dołączę ją do listy na następne zamówienie!
@
Awatar użytkownika
666mAh
A to Twoje to tytonie! Są już spakowane jakby co. Aha, Royal Seven to tak jak mówią koledzy, ciut biedniejsza wersja, choć mi ona bardzo podchodzi. Nie jest to to samo co znamy z tradycyjnego Halo, bardziej takie ich kombinacje na podstawie tego co mają z białej i niebieskiej serii. Ale co klasyczne to klasyczne, przyjdzie czas to można sprawdzić to co przygotowali.
A co do polecanego Kinga - gdzieś w październiku wróci, bo dopiero mi się skończył a niestety muszę im najpierw zlecić wyprodukowanie go itp. itd. a to jednak chwilę trwa...
@
Awatar użytkownika
salto
O cholera, a myślałem, że to Ty zgarnąłeś już tą Fredegondę :o Tak myślę na cito jak to mam poukładane z zamówieniami... Wiem, że teraz przez najbliższe dwa czy trzy dni jest jakaś przerwa, więc nihuhu z zamówieniami z Francji, tak więc pewnie koło tygodnia do półtora będzie trzeba czekać :(
@
Awatar użytkownika
arturbig
Hasło "Decadent" - koło tygodnia i myślę, że tym razem nie spieprzą jak poprzednio :)

I to tyle na szybko, cały dzień spędziłem w szpitalu i nie mam dzisiaj już chyba jakiejkolwiek siły, żeby tworzyć rozbudowane formy. Wszystko spakowane zatem, czas iść się ogarnąć i odespać kilka godzin :ok:
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: 666mAh » ndz wrz 29, 2019 10:32 pm

No właśnie oglądałem też te Royal Seven ale jakoś wieksze zaufanie wzbudzają u mnie tradycyjne Halo ;) może wezmę jakis Royal przy nastepnym zamówieniu, musiałbym poszukać jakichś opinii a teraz nie miałem na to czasu. Dzięki :)

Edit: no tak, zapomniałem o samplach...
Awatar użytkownika
Insane
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 670
Rejestracja: wt maja 15, 2018 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1061 razy
Otrzymał podzięk.: 626 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Insane » ndz wrz 29, 2019 10:28 pm

666mAh pisze:Revolute brak a Ryan kosztuje pisiont złotych ;) wziąłem na próbę Halo - Timber. Dodam że wcześniej mieszałem Prime15 i Tribecę na 10% i są smaczne choć ciut mało intensywne (ale też przez to nie zamulają na dłuższą metę), teraz aromatu dam 15% ;)


Jeżeli pasowała Ci Tribeca to jeszcze śmiało możesz brać Aroma Sense - King Tobacco. Co do dawkowania Halo to sugerowane stężenie wynosi 25%, fakt faktem ludzie dają od 10-20 co nie zmienia faktu że producent z jakiegoś powodu zaleca te 25%. (no chyba że to tylko taki spisek żeby szybciej zużyć butelkę)
Zbliżone w smaku do Halo są jeszcze aromaty Royal Seven. (w końcu ten producent)

edit: Ryan faktycznie swoje kosztuje z tej uwagi polecam kupić sampla a jak posmakuje to odżałować tą kwotę z uwagi na to że już przy 5% smakuje doskonale więc ekonomicznie wychodzi całkiem przyzwoicie.

Royal Seven to takie trochę biedniejsze halo, coś tam dodane trochę zmienione ale każdy jeden aromat można połączyć w parę z odpowiednikiem Halo np.
Woodsy - Prime , Ultra Smooth - Tribecca ,
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: 666mAh » ndz wrz 29, 2019 10:17 pm

Revolute brak a Ryan kosztuje pisiont złotych ;) wziąłem na próbę Halo - Timber. Dodam że wcześniej mieszałem Prime15 i Tribecę na 10% i są smaczne choć ciut mało intensywne (ale też przez to nie zamulają na dłuższą metę), teraz aromatu dam 15% ;)
Awatar użytkownika
Insane
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 670
Rejestracja: wt maja 15, 2018 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1061 razy
Otrzymał podzięk.: 626 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Insane » ndz wrz 29, 2019 6:03 pm

Z dobrych tytoniowych aromatów mogę z czystym sercem polecić:
Joytech 555-stary dobry 555 nie polecam mieszać go na bazie z przewagą gliceryny.
Revolute- 4X-Typowy RY4 z przewagą wanilii i dużo wydajniejszym dawkowaniem względem popularnego RY4 Double od TPA.
A&L - Ryan USA Limited- To samo co powyżej z dobrze wkomponowaną Pyraziną.
wschodni9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob mar 30, 2019 7:58 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: wschodni9 » ndz wrz 29, 2019 4:31 pm

Wszystko jest na stronie powyżej. Wejdź sobie w któryś z aromatów i kliknij specyfication, rozwinie ci się i będzie tam stężenie. Większość jest w granicach 3-4%[emoji3]

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka
spidy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: śr sty 11, 2017 5:51 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 103 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: spidy » ndz wrz 29, 2019 4:06 pm

arturbig pisze:
spidy pisze:
arturbig pisze:
spidy pisze:Panie Piotrze jesli to nie problem można prosic o dawkowanie:
- French Start
- Pina Colada
- Treble Heart
- Guava
- Candy Full
- Lollipop
- Fig
- Bubblegum
- Full Throttle
- Lime
- Aroma Club
- Energy
- Plum
- roztwór sukralozy 10%
- Banana
- Cheese Cake
- Melon
- Fruits of the Forest
- Red Breeze z serii Pop Collection
- Red Lips z serii Pop Collection

Wszystko znajdziesz tutaj https://www.e-cig.gr/en/e-liquid/diy-ra ... g-flavours .


" 7-10 drops per 10ml base e-liquid" kto jeszcze używa kropelek jako jednostki miary :(

Nic na lenia . Każdy aromat ma dokładne dawkowanie tylko trzeba troszkę poszukać na stronie.


https://www.e-cig.gr/en/e-liquid/diy-raw-materials/ecig-flavours/pina-colada-concentrate-10ml Patrzyłem na pierwszy z brzegu,a tu nic niestety nie ma,ale masz rację jest dokładne dawkowanie. :brawo:
arturbig
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pt mar 17, 2017 9:01 pm
Lokalizacja: Chrzanow
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: arturbig » ndz wrz 29, 2019 3:53 pm

spidy pisze:
arturbig pisze:
spidy pisze:Panie Piotrze jesli to nie problem można prosic o dawkowanie:
- French Start
- Pina Colada
- Treble Heart
- Guava
- Candy Full
- Lollipop
- Fig
- Bubblegum
- Full Throttle
- Lime
- Aroma Club
- Energy
- Plum
- roztwór sukralozy 10%
- Banana
- Cheese Cake
- Melon
- Fruits of the Forest
- Red Breeze z serii Pop Collection
- Red Lips z serii Pop Collection

Wszystko znajdziesz tutaj https://www.e-cig.gr/en/e-liquid/diy-ra ... g-flavours .


" 7-10 drops per 10ml base e-liquid" kto jeszcze używa kropelek jako jednostki miary :(

Nic na lenia . Każdy aromat ma dokładne dawkowanie tylko trzeba troszkę poszukać na stronie.
spidy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: śr sty 11, 2017 5:51 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 103 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: spidy » ndz wrz 29, 2019 3:23 pm

arturbig pisze:
spidy pisze:Panie Piotrze jesli to nie problem można prosic o dawkowanie:
- French Start
- Pina Colada
- Treble Heart
- Guava
- Candy Full
- Lollipop
- Fig
- Bubblegum
- Full Throttle
- Lime
- Aroma Club
- Energy
- Plum
- roztwór sukralozy 10%
- Banana
- Cheese Cake
- Melon
- Fruits of the Forest
- Red Breeze z serii Pop Collection
- Red Lips z serii Pop Collection

Wszystko znajdziesz tutaj https://www.e-cig.gr/en/e-liquid/diy-ra ... g-flavours .


" 7-10 drops per 10ml base e-liquid" kto jeszcze używa kropelek jako jednostki miary :(

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości