Aromaty z vapelab.pl

adiif1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob lip 20, 2019 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: adiif1 » czw sie 29, 2019 3:41 pm

8A5HUD4 pisze:@adiif1 dla niejednego Wapera, paczka z aromatami jest cenniejsza niż sztabka złota, a @VapeLab doskonale o tym wie *friends*


Nie No sklep 1 klasa... [emoji3059]

Całość zrobiłem tak jak pisali w propozycjach 60/40 czyli 6% 94 bazy i 6 ml liquidu

Ciekaw jestem czy będzie bomba


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: 8A5HUD4 » czw sie 29, 2019 2:36 pm

@
Awatar użytkownika
adiif1
dla niejednego Wapera, paczka z aromatami jest cenniejsza niż sztabka złota, a @VapeLab doskonale o tym wie *friends*
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
adiif1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob lip 20, 2019 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: adiif1 » czw sie 29, 2019 2:04 pm

Aromaty już są do odebrania BAJKA [emoji3590]
W jakich proporcjach powinno rozlewać się Smoking Bull używam 60/40 chciałbym uzyskać mocno wyczuwalny smak ale bez przesady zdaje sobie sprawę z indywidualnych preferencji.


Kurde paczka zabezpieczona i jej wielkość jakbym sztabkę złota przewoził [emoji3060][emoji2956]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » śr sie 28, 2019 9:52 pm

Chryste Panie, nie było mnie kilka godzin a tutaj armagedon :twisted:
Tak więc póki jeszcze jakoś sensownie myślę (ach te poddasze i zero ruchu powietrza) i kufel kawy jeszcze jest do połowy pełny, to postaram się jakoś to wszystko rozwikłać.
Jeżeli coś pominąłem to przepraszam, ale za dużo się tutaj dzieje...

@
Awatar użytkownika
adiif1
- Przyzwyczajaj się do spamu :) Ale docenisz ten numer jak coś będzie potrzeba na szybko o każdej porze dnia czy nocy! (no chyba, że będę na spływie pod koniec września a tam nie ma wcale zasięgu...)

@
Awatar użytkownika
Janekbossko
- kwestia tych cygarowych Atmosa. Osobiście nigdy nie przepadałem za nimi, gdyż wszystkie mają posmak wody brzozowej. Raz w życiu szarpnąłem się na Cohibę, jeśli
chodzi o prawdziwe cygara (nie liczę cygar za parę złotych) i do tej pory nie udało mi się odnaleźć faktycznie udanej mieszanki, która posiada te wszystkie niuanse smakowe :(
Oczywiście jest to moje zdanie i liczę się z tym, że nie każdy może się zgadzać. Największą manianę zrobiło Halo ostatnio wypuszczając serię Ybor, która po miesiącu zniknęła i nigdy nie weszła do oficjalnego kanonu. Jak to określił @
Awatar użytkownika
bertoVapes
- wędzony znicz i miał sporo racji :lol:
@
Awatar użytkownika
Metall
@
Awatar użytkownika
Maciejko
i @
Awatar użytkownika
Janekbossko
- aromaty a-sense - ich herbaty nie miałem, ale część jest dość kiepska, są na prawdę fajne takie jak mango (wyszło im świetnie), mam w domu leżący sernik, który pachnie tak super, że nie wiem czemu, ale nie smakuje niczym :( Jeżeli mam ich pognębić o sample dla Salonowiczów to nie ma problemu, tylko nie wiem ile się uda zdobyć :P
A teraz herbata od DV - czekam na info, czekam. Ale jako rodowici Angole (w sumie Walijczycy, nie wiem czemu się o to tak wściekają) nie mają prawa tego spartolić. Najwyżej wrzuć @
Awatar użytkownika
Maciejko
ten test tutaj, co by inni mieli podgląd i niezależnie czy smakuje wybitnie czy jednak jest to woda wyciśnięta ze ściery (choć w to drugie wątpię).
Tu jeszcze gdzieś temat Inawery się przewinął, nie pamiętam jak ich normalny Earl Grey wypada, ale pamiętam zieloną herbatę, że bardziej podchodziła pod napoje herbaciane. Kiedyś Atmos Lab robił zieloną i była totalnie liściasta, nie mój klimat, ale pewnie są jacyś fani takich herbat to nie ma problemu, mogę włączyć do oferty przy okazji zamówienia :)

@
Awatar użytkownika
elb
@
Awatar użytkownika
lesstro
- Jasne, nie widzę przeciwwskazań :) U Hellasów jest to fajne, że mogę brać od jednej sztuki, więc nie jestem zmuszony się zakopywać. Lista faktycznie krąży jeszcze po trawniku i sam pamiętam jak z niej korzystałem wieki temu, co by sobie kupić jakiegoś Hellasa :lol: Ach te stare dobre czasy. Jedynie lekkie obiekcje mam do tej serii POP Collection,
gdyż przy poprzednim zamówieniu planowałem już poszerzyć ofertę o kolejne. Wziąłem na próbę właśnie te POP i z jednej strony niby fajne, ale jednak musiałem utopić je w domowym akwenie wodnym :cry: Ale dzięki za propozycję, jak już sensownie rozłożę zamówienia na wrzesień to zamawiam. Od razu je zasampluje jak przyjdą, tak więc bez obaw, jeśli
co do któregoś będą jakieś wątpliwości.

@
Awatar użytkownika
salto
Wygrałeś, nie mam argumentu :lol: Dobrze, że Nantilde okazała się kobietą a nie przebierańcem :mrgreen:

Ufff chyba udało mi się jakoś przebrnąć do końca...
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: salto » śr sie 28, 2019 9:29 pm

VapeLab pisze:Legenda mówi, że Nantilde to taka brzydka siostra Bathildy, ale ile w tym prawdy?
[...]
Niby to tylko różnica w tym, że tu jest banan a tu limonka

Piękno jest skorelowane z percepcją obserwatora. Bathilda - kobieta z bananem - ma imho nieco zbyt (zachodnio)europejską urodę. Zdecydowanie wolę jej bardziej konserwatywną siostrę, choć pykałem ją tylko w trybie shake&vape, przez co bardzo jej sterczały truskawki na przodzie.

:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: lesstro » śr sie 28, 2019 4:33 pm

Haze pisze: Tylko po co? Przecież one wszystkie smakują tak samo :mrgreen:

No są pewne niuanse i kilka perełek. Ale zasadniczo masz rację. Takie same wrażenia mam odnośnie np. Atmosa, MA, Flavour Arta czy innych. Dziwne odczucie smakowe, wiesz, że poszczególne aromaty pochodzą z danej jednej stajni.

VapeLab pisze:Czy ktoś tu ma jakieś fantazję związane z Hellasami, póki planuję od nich zamówienie?
Jeśli tak to proszę o przeprowadzenie desantu telefonicznie, mejlowo, tutaj a nawet można wysłać gołębia pocztowego lub posłańca ;)


Moja propozycja na poszerzenie arsenału hellasów: Maxx-Blend, Borum Breef, Arabian, Divino Cigar, Tile Mild, Downhill. Oczywiście to tylko intuicyjna propozycja, no może i gwiazdki w ich sklepie też brały w tym udział. Patrzyłem także na stężenia sugerowane. Wszystko w okolicach 2-3%, co przy cenie buteleczki, ekonomicznie jest bardzo OK. Pominąłem celowo (chociaż mnie korciło) wszystkie, które mi nie podeszły kilka lat temu (zestaw z archiwalnymi ocenami krąży jeszcze na zielonym forum). No ale może ktoś zechce jednak spróbować, to zachęcam, nie będę bynajmniej samodzielnym winowajcą, a i tak znowu wyjdzie na to, że będę szczurem laboratoryjnym, ale co tam, raz się żyje. :lol: A może te mniej "chodliwe" smaczki już czas pożegnać i trochę zamieszać w towarzystwie. Wszystko oczywiście w rękach i głowie naszego nieocenionego Piotra. :brawo:

Teraz kilka słów na temat tytoniowych Flavorah'ów. Przeczytałem wszystko na stronie producenta oraz poboczne recenzje i z tego, co zrozumiałem, są to aromaty bardziej do dalszego mixowania dla producentów liquidów. Spokojnie, spokojnie... samodzielnie tez można wapować. Czemu o tym piszę? Bo skoro tak jest, to już gdzieś, kiedyś, coś takiego było w smaku. Darujcie, ale przez te wszystkie lata przewinęło się tyle nazw i smaków, że nawet jakbym nie miał wybiórczej sklerozy, to i tak bym nie zapamiętał. Rozrobiłem po po 1%. Wyobraźcie sobie, 1 ml aromatu na 100 ml bazy, super nie? Ale Virginię musiałem zweryfikować na 2,5%, bo za słaba wyszła.
Takiej Virginii, bynajmniej pod tą nazwą, nie przypominam sobie. Smak liściasty z fajnym aromatem, ma się wrażenie suchości na języku lub smaku taniny z mocnej czarnej herbaty.
Kentucky, też fajny, majaczy mi jakiś podobny aromat, albo kilka, z włoskiego Flavour Art'a.
Arabian, najmniej przypadł mi do gustu. Przypomina mi Torque 66, Whispera lub Timbera od Hallo. Zasadniczo nie moje smaki. Na marginesie, nie mogę rozkminić, co wpływa na dziwny chłodny posmak w takim Torque, przecież nie ma tam mięty, coolera, colady itp. Jakby eukaliptus, ale chyba nie. W każdym razie, u Arabian'a jest to łagodniejsze odczucie i od biedy mogę sobie popykać.
To tyle. Oczywiście są to moje czysto osobiste i bardzo subiektywne opinie, więc każdy powinien spróbować sam.
Mam gdzieś zapodzianą chwilowo notatkę typu "instynktowny ranking", co do następnych tytoniowych kandydatów do zawitania na półkach Vapelab'u, jak obiecał Piotr. Jak przyjdzie czas to mogę coś zasugerować.
Póki co, Z Parą... *czajniczek*
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Haze » śr sie 28, 2019 4:14 pm

elb pisze:Jeżeli udało by się dołączyć do zamówienia coś z poniższych to byłbym bardzo wdzięczny :bry:

Tylko po co? Przecież one wszystkie smakują tak samo :mrgreen:
Obrazek
elb
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: pn maja 07, 2018 2:12 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: elb » śr sie 28, 2019 3:26 pm

VapeLab pisze:@elb - We wrześniu wróci na pewno, bo już planuję zamówienie. Długi czas oczekiwania spowodowany jest tym, że eCig Hellas nie jest szczególnie mocno rozrywany stąd ciężko jest stworzyć jakieś sensowne zamówienie od nich. Ale jak już mówimy o Hellasach to:
Czy ktoś tu ma jakieś fantazję związane z Hellasami, póki planuję od nich zamówienie?
Jeśli tak to proszę o przeprowadzenie desantu telefonicznie, mejlowo, tutaj a nawet można wysłać gołębia pocztowego lub posłańca ;)

Jeżeli udało by się dołączyć do zamówienia coś z poniższych to byłbym bardzo wdzięczny :bry:
https://www.e-cig.gr/ygra-anaplirosis/d ... blend-10ml
https://www.e-cig.gr/ygra-anaplirosis/d ... rince-10ml
https://www.e-cig.gr/ygra-anaplirosis/d ... nhill-10ml
https://www.e-cig.gr/ygra-anaplirosis/d ... reeze-10ml
elb
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: pn maja 07, 2018 2:12 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: elb » śr sie 28, 2019 3:11 pm

Metall pisze:@Janekbossko, ja mam zieloną herbatę z inawery i jest naprawdę dobra (smakuje jak zielona herbata i tyle).

A próbował ktoś tego:

https://vapelab.pl/atmos-lab/718-atmos-lab-habana.html

https://vapelab.pl/atmos-lab/731-atmos- ... ubano.html

???

Próbowałem jednego i drugiego. Ten pierwszy czyli Habana jak dla mnie ma jakiś chemiczny posmak przez co nie podszedł mi wogóle (dozowanie 5%), a z tym drugim czyli Puro Cubano o niebo lepiej jeżeli chodzi o smak, ale nie zalecam użytkować wśród towarzystwa bo żona chciała mnie z domu wyrzucić taki zapach pozostawiał :lol:
adiif1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob lip 20, 2019 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: adiif1 » śr sie 28, 2019 1:15 pm

Janekbossko pisze:Poszukuję aromoatu o smaku herbaty. Czegoś podobnego jak Earl Grey od TPA.
Coś godnego polecenia?

Może nie na temat
Ale te z MA są całkiem dobre


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 11 gości