Aromaty z vapelab.pl

wschodni9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob mar 30, 2019 7:58 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: wschodni9 » wt kwie 02, 2019 8:01 am

Dzięki za odpowiedź.
I chyba też się skuszę na Lucky Strike, długo palilem papierochy i czasami brakuje mi smaku popielniczki:)

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka
Lenovo12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: ndz mar 17, 2019 9:38 am
Lokalizacja: pszczyna
Podziękował: 36 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Lenovo12 » wt kwie 02, 2019 6:32 am

Mi się marzy Bebeca :) co dzień sprawdzam stronę ale widzę zawsze napis: ten produkt nie występuje w magazynie...:(
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » pn kwie 01, 2019 11:09 pm

@
Awatar użytkownika
salto
- mam nadzieję, że się nie zawiedziesz :) a jak się zawiedziesz (w co wątpię) to wiesz gdzie mnie obsmarować :mrgreen:

@
Awatar użytkownika
Sixtysix
- wpadły dzisiaj na stan koło 15 (w sumie już wczoraj), nawet wyczekiwane przez @SuwMar Fredegonde i Pepin. A z ciekawostek muszę dodać, że co do Pepina to się jednak myliłem, z czasem jest coraz lepszy, choć nadal nie czuję jabłka w płucach. Aaa i co najważniejsze, wszystkie nieprzeterminowane :lol: Na 50tki Bathildy musimy poczekać, ale już zgłosiłem chęć posiadania ich w kolekcji ;)

@
Awatar użytkownika
kuchi14
- tak jak napisał kolega wyżej, nie ma czego bać się wysokich stężeń tutaj, to nie są takie typowe mordercze liquidy a'la USiA, zresztą przy takim dawkowaniu na prawdę odwdzięczą się smakiem, tylko pamiętaj, muszą poleżeć! Można przy tym poćwiczyć dyscyplinę patrząc na nie, ale faktycznie, coś za coś :smile:

I teraz takie krótkie ogłoszenie zanim pójdę sobie ugotować ostatnią kawę na dziś:
Gdzieś w tym tygodniu zamknę sklep. Przykro mi :(
Ale na godzinę, bo mi się stany magazynowe rozjechały i muszę szybko machnąć inwenturę *shock*
Po tym całym remoncie na szybko, gdy wszystko leży powywracane do góry nogami (no 80% już jest ułożone, pozostałe czekają na jeszcze jeden regał i nowe pojemniki) odkryłem, że
czas policzyć wszystko jeszcze raz :lol:
Na pocieszenie dodam, że zrobię to w takim momencie, gdy większość osób dawno przewraca się na drugi bok a kolejna część przygotowuje się do zakończenia nocnej zmiany :cool:

No nic, chyba tyle z nowości, czas pozbierać do kupy papierzyska z marca :kawa2:
SuwMar
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: SuwMar » pn kwie 01, 2019 8:04 am

@kuchi14 zrób sobie małe próbki w kilku stężeniach.
Ja dostosowałem się do tego:
"Oryginalne liquidy od 814 oparte są na stosunku 60PG/40VG, tak więc aby osiągnąć ten sam smak co gotowy wyrób, należy zastosować się do zalecanego stężenia 20%."

Dla niektórych może być nie do przyjęcia, ale ja lubię intensywne smaki a 814 nie męczą.
kuchi14
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: pt lut 15, 2019 1:57 pm
Lokalizacja: Włoszczowa
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: kuchi14 » pn kwie 01, 2019 7:19 am

Dziś mam się brać za mieszanie 814’tek. Piszecie tu o stężeniu 10%, na stronie sklepu jest 17% przy 70/30. To jakie stężenie summa summarum dać? Tak jak na stronie 50 ml bazy + 10 ml aromatu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Sixtysix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: czw gru 27, 2018 4:30 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Sixtysix » pn kwie 01, 2019 12:00 am

@VapeLab kiedy 814 Bathilde miała do Ciebie wstąpić ? Doczekać się nie mogę i tak czekam ze smutkiem w atomizerze :P
Obrazek
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: salto » ndz mar 31, 2019 11:20 pm

wschodni9 pisze:To jaki tam jest % stężenia, że wychodzi aż pół litra?
Czy 814 też mają ten chłodzik w składzie? Czy trzeba osobno dodawać?

~10%; pisałem o 5 smakach x 100ml. Nie mają chłodzika.

VapeLab pisze:eCig Hellas - Lacky Strike

Dzięki za cynk!
:beer:


PS Kinga jednak po chwili wzmocniłem do bazowych 15%, jest wtedy bardziej King Kong.
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » ndz mar 31, 2019 11:08 pm

@
Awatar użytkownika
salto
A teraz moja propozycja tytoniowego aromatu :cool: Zdaję sobie sprawę, że jest tylu samo czcicieli co i przeciwników tej firmy, no ale cóż - do odważnych świat należy i jestem jaki jestem (jak już piszemy banałami) :lol: Tak więc chciałbym rozpisać się tutaj o.... badam badam tssss: eCig Hellas - Lacky Strike. Czemu o nim? Otóż po pierwsze primo, kiedy piszę te słowa w moich płucach znajduje się on, po drugie primo - jako fan starych dobrych "szczęściarzy" i ten, który miał sposobność kopcić swego czasu oryginalne Lucky z Wietnamu (ale bez dodatku Agenta Orange) powiedzieć mogę jedno - są praktycznie idealnym odwzorowaniem tych papierochów. Cała kwintesencja została idealnie skoncentrowana w tym aromacie i do tej pory nigdy w życiu nie udało mi się znaleźć lepszej alternatywy, gdyż zdaje mi się, że sporo producentów utożsamiało Lucky z jakimś dziwnym miodowopodobnym barachłem. Dość kontrowersyjne jest również dawkowanie. Osobiście mi się zdaje, że sugerowane stężenie producenta miało rację bytu w zamierzchłej przeszłości, gdy wszyscy dozowali wszystko na krople. Moim zdaniem należy prawie że zdublować to co miał na myśli producent, ale tę kwestię zostawiam do własnych rozważań. Osobiście (i tak mi on najbardziej smakuje) dozuję na 4 do 5% dla bazy 80VG/20PG. Kwestia leżakowania - Hellasy mają to do siebie, że bardzo zmieniają się w czasie, świeży smakuje jak słodka Virginia z kartonowo-dyktowym posmakiem a dopiero z czasem nabiera popielniczkowej barwy :twisted: A jeśli chodzi natomiast o Cabat X - to jest to dość podobna półka smakowa, ale nie ma tej specyficznej popielnicy :-P

@
Awatar użytkownika
Lenovo12
- W tym tygodniu zaklepane mam domówienie z Halo i od razu postaram się zaklepać pod koniec tygodnia Atmosa :)

@
Awatar użytkownika
wschodni9
- Odpowiedź z mojej strony wydaje się nawet prosta, czemu Silver dopiero po dwóch tygodniach zaczyna smakować. Otóż słodziki mają to do siebie, że muszę się dobrze rozpuścić i wniknąć w strukturę mieszanki, że tak sobie pozwolę to naukowo nazwać :lol: Niestety właśnie trwa to koło 2 czy 3 tygodni. Można też czasem wygładzić ten nieprzyjemny efekt używając ethyl maltolu, wtedy fajnie całość się układa :smile:

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
Dziękuję za wyrozumiałość :bender: Od momentu kiedy po raz pierwszy od lat wyspałem się na łóżku a nie na wersalce w parę osób (żona plus córka, która jednak woli kanapę niż swoje łóżko) w końcu sobie przypomniałem o tej bazie, bo kiedyś ten temat się przewijał już *mrgreen* Tak teraz już bym takiego "fo pa" nie palną, jednak wyspany człowiek więcej ogarnia rzeczywistości :cool:

A teraz słów kilka w kwestii Kinga od Aroma Sense - a ja robię właśnie na 15% i jestem bardzo zadowolony, ale faktycznie jest to taka siekiera, że dla większości 10% wystarcza :mrgreen:

Zapewne coś pominąłem tutaj ale jeszcze nie do końca radzę sobie z Salonem :)
Lenovo12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: ndz mar 17, 2019 9:38 am
Lokalizacja: pszczyna
Podziękował: 36 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Lenovo12 » ndz mar 31, 2019 7:02 pm

Kiedy będzie upragniona Bebeca?:)))
SuwMar
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: SuwMar » ndz mar 31, 2019 3:45 pm

Co do leżakowania to każdy aromat zachowuje się inaczej. Jeden po kilku dniach będzie już OK, inny potrzebuje nawet kilka tygodni (z doświadczenia wiem, że kosztuje się o wiele szybciej). :lol:
Ja jednak staram się zachować minimum ten wyższy czas, jaki zaleca producent.

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], kubaziom73 i 0 gości