Aromaty z vapelab.pl

Awatar użytkownika
Gregory44
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: ndz sie 13, 2017 5:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 58 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Gregory44 » czw lis 28, 2019 10:06 pm

...owocowy: jak zapewne większość tutaj zebranych - 814 - Bathilde

Nantilde z serii 814 jest również bardzo przyjemną, (4-o owocową) kompozycją Towarzyszu :)
O dwa składniki (owoce) mniej anijeżeli w Bathilde, ale wszystkie cztery akcenty są wyczuwalne przy wydmuchiwaniu chmurki :czajniczek:
Mniam... :good: ;)

Jak również warto łaskawym okiem spojrzeć na 814 - Merovee, jeżeli w gusta trafiają nam cytrusowe nuty z akcentami innych, jak porzeczka, smoczy owoc.
0:-) :kawa:
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » czw lis 28, 2019 9:57 pm

@
Awatar użytkownika
jaaano
No to po nowym roku będziesz miał kolejny problem, bo do zamku pniewskiego wampira dobijać się będzie Tobacco Bastards Whiskey :-D
:vampire:


@
Awatar użytkownika
takimajkiii
Słowa sprzedawcy są zawsze niewiarygodne, ale gdybym ja oceniał to bym na dzień dzisiejszy (mężczyzna też zmiennym może być) brał:
-herbata: Decadent Vapours - Earl Grey
-cytryna: niestety tutaj odpadam, bo ogólnie nie jestem fanem, ale z tego wszystkiego co miałem to jedynie Atomic Salts - Lemon Freeze jest w sam raz, gdyż morderczy chłodzik zabija posmak limonkowy :D
- owocowy: jak zapewne większość tutaj zebranych - 814 - Bathilde :brawo:

Uwaga i literówka się wdała do daty ważności Kinga od Aroma Sense - EXP:15/10/2019 jest nieprawidłowy, dobry jest 15/10/2021 (możecie się domyślić czemu z rozpędu wpisałem zły).
Jak ktoś będzie potrzebował etykietę z kanistra, nie ma problemu, podrzucę ale teraz atakuje mnie na messengerze berto (bez @ co by nie zauważył) więc nie dam rady :bor:
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: jaaano » pn lis 25, 2019 7:45 pm

Wprawdzie całokształt wyników obiegówki Tobacco Bastards (by Flavormonks) jest jeszcze u mnie w fazie dopracowywania ale już mogę podać że Bourbon No.9 to zarazem i czarny koń i zwycięzca tej tury :puchar:
Żadnych zastrzeżeń, zero negatywnych odczuć czy choćby wątpliwości - no może malutka techniczna - stężenie.
Dałem 10% i było dobrze, smacznie a nawet więcej, po następnych zakupach spróbuję doprecyzować.
Drań Bourbon jest gładko skomponowany jednakże wyrazisty, nienachalny i smakuje przepysznie :good:
Nie mam skłonności ani umiejętności do poetyckich uniesień w tym temacie ale smak jest zgodny w 100% z opisem i u mnie przebojem wchodzi w skład czołówki słodkich tytoniówek.
Panie Wampir :bry:
takimajkiii
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 25, 2019 3:50 pm
Lokalizacja: Bochnia
Płeć: nieokreślona

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: takimajkiii » pn lis 25, 2019 3:54 pm

Witam,
Chciałbym się dowiedzieć od Was jakie aromaty są najlepsze i jakie polecacie :

Herbata : ??
Cytrynka:??
Mixy owocowe :??

Herbata może być również owocowa

Dzięki
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: salto » ndz lis 24, 2019 11:42 pm

@VapeLab dadaj do GoGo Mango Cyberfresh-a zdrowo... imho jedengo składnika jakiegoś brakuje... nie miałem ostatnio wzorca. Kiedyś to przyczaję.
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » ndz lis 24, 2019 10:51 pm

@
Awatar użytkownika
marki51
Mówisz, że jeszcze trzeba byłoby dodać cukierniczkę i morderczy gluten i dopiero mielibyśmy DL :-D
Awatar użytkownika
marki51
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: śr lip 18, 2018 6:48 pm
Lokalizacja: Wlkp
Podziękował: 160 razy
Otrzymał podzięk.: 71 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: marki51 » ndz lis 24, 2019 4:42 pm

VapeLab pisze:@marki51 Faktycznie to Go Go Mango zdecydowanie dla fanów liquidów a'la Dinner Lady, przy czym ma sukralozę w składzie i chłodzik. Tutaj kierowałem się wskazówkami, chociaż nie zaszkodzi obadać sobie chociaż sampla, a nuż jednak będzie to właśnie to mango. Ten specyficzny smak tego aromatu wynika z tego, że jest tam subtelnie wrzucony taki egzotyczny miks owoców, który dość ciekawie komponuje się z pierwszoplanowym owocem :):


Moim zdaniem do dinerrów dużo słodzika mu brakuje, oj dużo :lol1:
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Haze » sob lis 23, 2019 10:15 pm

salto pisze:Które herbaty są warte zaparzenia w rozpylaczu?

Możesz spróbować Earl Grey Tea od DV - jest mocno przesłodzona i nieco "ciasteczkowa" ale coś w sobie ma. Tylko warto dać stężenie dużo niższe niż zalecane, tak w okolicach 10%.
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » sob lis 23, 2019 9:58 pm

@
Awatar użytkownika
marki51
Faktycznie to Go Go Mango zdecydowanie dla fanów liquidów a'la Dinner Lady, przy czym ma sukralozę w składzie i chłodzik. Tutaj kierowałem się wskazówkami, chociaż nie zaszkodzi obadać sobie chociaż sampla, a nuż jednak będzie to właśnie to mango. Ten specyficzny smak tego aromatu wynika z tego, że jest tam subtelnie wrzucony taki egzotyczny miks owoców, który dość ciekawie komponuje się z pierwszoplanowym owocem :)

@
Awatar użytkownika
salto
Ze statystyk - Black Queen jest najpopularniejszym aromatem z Dampflionów u mnie, na dalszym miejscu plasuje się White King :) I to tyle z ciekawostek a recenzją oczywiście nie pogardzę, dobrą czy złą, ważne, że bez ściemy :brawo:
Awatar użytkownika
marki51
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: śr lip 18, 2018 6:48 pm
Lokalizacja: Wlkp
Podziękował: 160 razy
Otrzymał podzięk.: 71 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: marki51 » sob lis 23, 2019 1:52 am

Insane pisze:Panie Wampir @Vapelab czy będą uzupełniane BigMouthy? A mianowicie Jungle Mango, albo może polecił byś jakieś inne mango bez dodatków w stylu "fresh" ?

Polecam spróbować https://vapelab.pl/index.php?id_product ... er=product. Przerobiłem trochę aromatów "mango" i jak dla mnie ten po prostu wymiata. Chłodziku jest na prawdę niewiele i smak mango na prawdę super oddany. Całość jak na moje kubki smakowe jest skomponowana idealnie. Też nie lubię chłodzików i sam bym tego aromatu nie zakupił. Dostałem od któregoś z kolegów jako gratis do zakupów i od tego czasu innego mango nie szukam.
Obrazek

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości