Aromaty z vapelab.pl

Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » pt wrz 27, 2019 8:02 am

@
Awatar użytkownika
arturbig
@
Awatar użytkownika
jaaano
Dogadajcie się zaś :) Jesteś drugi w kolejce arturbig, dzisiaj paka leci do jaaano ;)
arturbig
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pt mar 17, 2017 9:01 pm
Lokalizacja: Chrzanow
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: arturbig » pt wrz 27, 2019 2:27 am

VapeLab pisze:@jaaano Nie ma że boli, cały pakiet za karę idzie (to znaczy wszystkie z listy :lol:). W takim razie kto pierwszy ten lepszy! Więc z tego co pamiętam, jutro oddaję je w ręce inPostu i lecą do Ciebie. A później je przekaż (cały ten pakiet) kolejnej osobie, która będzie chętna :ok:

Jeśli to możliwe staje w kolejce.
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: jaaano » czw wrz 26, 2019 11:04 pm

Spoko :ok:
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » czw wrz 26, 2019 10:16 pm

@
Awatar użytkownika
jaaano
Nie ma że boli, cały pakiet za karę idzie (to znaczy wszystkie z listy :lol:). W takim razie kto pierwszy ten lepszy! Więc z tego co pamiętam, jutro oddaję je w ręce inPostu i lecą do Ciebie. A później je przekaż (cały ten pakiet) kolejnej osobie, która będzie chętna :ok:
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: jaaano » czw wrz 26, 2019 9:50 pm

W takim razie z wyrazem ubolewania iż akcja nie dotyczy tytoniowych jako pierwszy aplikuje na "Fruits of the Forest" .
VapeLab pisze:Wampir z Pniew
:bry:
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » czw wrz 26, 2019 9:08 pm

No i wybiła odpowiednia godzina i zanim ruszę na łowy (Wampir z Pniew, ale na ten tytuł muszę jeszcze poczekać trochę :twisted: ) ogłaszam obiegówkę :ok:
Tak więc dostałem od Hellasa na testy aromaty i chętnie wrzucę całość w świat, co by każdy sobie podsyłał dalej jak sobie sprawdzi z czystej ciekawości jak
wypadają eCigi nietytoniowe, bo właściwie od lat znamy je w formie takiej a nie innej. Ja już sobie porobiłem własne samplowe 10-tki z tego co mnie interesowało
i jestem gotów już pchnąć je w eter.
Co znajdzie się w paczce?
Takie aromaty:
- French Start
- Pina Colada
- Treble Heart
- Guava
- Candy Full
- Lollipop
- Fig
- Bubblegum
- Full Throttle
- Lime
- Aroma Club
- Energy
- Plum
- roztwór sukralozy 10%
- Banana
- Cheese Cake
- Melon
- Fruits of the Forest
- Red Breeze z serii Pop Collection
- Red Lips z serii Pop Collection

Kto zatem chętny jako pierwszy (i czy w ogóle ktoś jest chętny)?
A dalej się dogadajcie kto kolejny, wszak jesteśmy dorosłymi ludźmi, byle tylko w ruch nie poszły tipsy i torebki :mrgreen:

PS. Dawkowania Hellasów są na tyle śmieszne, że powinno starczyć tego na jakieś 15 - 20 osób w łańcuszku ;)
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » czw wrz 26, 2019 8:52 am

@
Awatar użytkownika
Maskota
Ja mam nawet kolegę, co to kiedyś pomylił kwasek do herbaty z tym do czyszczenia czajników, tak więc dzięki temu może kopcić cokolwiek w jakiejkolwiek kombinacji bo nie czuje zbytniej różnicy :lol:

@
Awatar użytkownika
666mAh
Nasz twórca Old Forestera ma się dobrze i wczoraj pół dnia zawracał mi gitarę :lol: Pamięta ktoś jeszcze jego mieszanki z czasów trawnika? Kiedyś z kolegą rozpracowaliśmy jego najbardziej tajemny przepis i stękał, że mamy trzymać gębę na kłódkę :mrgreen: Ile to lat temu było...


Aaa i właśnie, póki jestem, dzisiaj w nocy (jak mi się uda), wrzucę tutaj info z obiegówką. Dostałem od eCiga trochę innych aromatów niż tytonie, więc chciałbym je puścić w eter i żeby zainteresowani sobie je przekazywali dalej. Ja sobie wymieszałem po 10 ml z każdego (stężenia to zazwyczaj od 3 - 5 %), więc jak chętni się mądrze zorganizują, to sobie porobią co mają i puszczą do kolejnej osoby dalej :smile: Będzie to wygodniejsza opcja (przynajmniej dla mnie) a jest tam moim zdaniem kilka fajnych rzeczy jak np. śliwka, która smakuje jak suszone figi :ok:

PS. Uprzedzając pytania, czemu nie przerobię tego na sample i nie powysyłam... Niestety jestem strasznie zawalony robotą i nie dam rady :(
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: 666mAh » czw wrz 26, 2019 2:30 am

A ja zamówiłem niedawno Tribecę i Prime15 bo bardzo podeszły mi te smaki w gotowych lq (do obydwóch dolewałem 30ml bazy). Czytając różne opinie o proporcjach i pytając o rady zdecydowałem wymieszać jeden i drugi aromat w stężeniu 10% (z bazą 50/50). Prime'a nie próbowałem ale Tribeca po 8 dniach smakuje zgodnie z oczekiwaniami, nie jakoś bardzo intensywnie ale wystarczająco żeby był fajny smak a jednocześnie nie muliła na dłuższą metę. Zużyłem wcześniej 160ml gotowca i teraz zacząłem 100ml homemade'a :) Mam nadzieję że Prime będzie podobny w odbiorze. BTW to obecnie 2 moje liquidy których używam cały czas, w szafce mam jeszcze Old Forester Mango Custard i Barista Brew Kawa/Biała Czekolada ale nie leję ich do zbiornika tylko czasem do kawy/piwka dam sobie kilka kropli na mesha :)
Awatar użytkownika
Maskota
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 311
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 8:33 pm
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Podziękował: 53 razy
Otrzymał podzięk.: 98 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Maskota » śr wrz 25, 2019 9:38 pm

VapeLab pisze:@Janekbossko No cóż, ja stężenie robię zawsze na bogato, ale to pewnie dlatego, że siedzę głównie na MTLach :) Stąd chyba biorą się te nasze wszystkie rozbieżności...

Biorą się pewnie z tolerancji kubków smakowych :D Dla jednego 10% sugerowane przez producenta będzie za dużo, a drugi dał by 15% :)
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » śr wrz 25, 2019 9:14 pm

@
Awatar użytkownika
Janekbossko
No cóż, ja stężenie robię zawsze na bogato, ale to pewnie dlatego, że siedzę głównie na MTLach :) Stąd chyba biorą się te nasze wszystkie rozbieżności...

@
Awatar użytkownika
arturbig
Ale ja oczywiście pamiętam (czyt. mam kartkę przyklejoną przede mną co mam zrobić :lol: ), tak więc bez obaw :ok:

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości