Aromaty z vapelab.pl

Awatar użytkownika
eferzet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: pn sie 12, 2019 10:54 am
Lokalizacja: Kutno
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 146 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: eferzet » pt sie 30, 2019 10:55 am

@
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Do Pepina mam taki szacunek, że daję mu min. dwa tygodnie.
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Raz2trzy » pt sie 30, 2019 10:03 am

Janekbossko pisze:Też jestem zaskoczony szybkością działania. Jak dostałem SMS to myślałem że to bot wysłał :mrgreen:

A tarta cytrynowa? :roll: ktoś może coś polecić?


Juz tydzień mi się pędzi Mister Yellow od Nova Liquides, ponoć świetna jest - za tydzień mogę dać znać jak nie zapomnę albo się przypomnisz.

@
Awatar użytkownika
eferzet
ja Eudesa spróbowałem najpierw po 2ch dniach i smakował typowo jak mydlana Bathilda. Ten smak, dosłownie mydła okropny i mdlący. Po 4 dniach kolejna i już to mydło powoli się chowało, więc nadzieja powróciła. Dzisiaj będzie 3-cie podejście po tygodniu, zobaczymy. Po jakim czasie Pepina smakowałeś?
Awatar użytkownika
eferzet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: pn sie 12, 2019 10:54 am
Lokalizacja: Kutno
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 146 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: eferzet » pt sie 30, 2019 9:33 am

Właściwie wszystkie 814 mi smakują, kilka postaram się opisać (proszę brać poprawkę na to, że jestem zwolennikiem tytoniowych aromatów). Wszystkie liquidy w proporcjach 20% stężenia/40vg-60pg/3% testowane na Profile Unity, Profile RDA i Kylin v2

Pepin le Bref - to jest arcydzieło smakowe, smak tak dziwny, że zupełnie niepodobny do niczego innego. Kiedy wydaje się, że przed szereg wybija się gruszka, nagle mocniej atakuje koniak, a w tle zawsze są delikatne orzechy. Dla mnie rewelacja, chociaż nieprzekonanym polecam zacząć od sampla. 10/10

Faramond - suchy tytoń z kawą i właściwie nie wiem czemu na mnie działa skoro nie piję kawy od 5 lat. Brak słodyczy, ale zupełnie nie męczy i jest fajną odskocznią od różnych RY4, ale też owocówek. Dla mnie top 5 tytoniówek, chociaż zupełnie inny od np. Lacky Straike. 10/10

Eudes - opinia na świeżo, bo wylegiwał się tylko 2 pełne dni. Na początku truskawka dominowała, ale później dało się też wyczuć odrobinę jabłka. Drugi baniak to już zupełnie inny smak, czuć tą cukierkowość (którą trudno opisać - taka "chemiczność", ale odczucia bliżej pozytywnych). Dam jeszcze odpocząć, bo na ten moment jak w serialu "Czarnobyl" - not great, not terrible. 6/10
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Tommy Black » pt sie 30, 2019 7:29 am

salto pisze:
DamianGR pisze:Ja muszę podziękować Piotrowi za te 50tki 814, bo na prawdę ułatwiły sporo mieszanie i zamawianie.

A ja Tobie za cynk. Jakoś nie zauważyłem tych 50-tek na sklepie; a jest Fredegunda, którą lubię.

Ostatnio moimi ulubionymi liquidami są 814 typu fresh, konkretnie Merovee Fresh i Clodomir Fresh. Chcę je zarekomendować. :beer:


O tak, Mérovée Fresh jak najbardziej. To też i moja ulubiona kiedyś mieszanka cytrusów.Pomarańcza z limonką, subtelny likier i na koniec chłodzik. Na lato ideał. Aż się dziwię że teraz, kiedy są takie upały, zapomniałem o nim. :(
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: salto » pt sie 30, 2019 7:22 am

DamianGR pisze:Ja muszę podziękować Piotrowi za te 50tki 814, bo na prawdę ułatwiły sporo mieszanie i zamawianie.

A ja Tobie za cynk. Jakoś nie zauważyłem tych 50-tek na sklepie; a jest Fredegunda, którą lubię.

Ostatnio moimi ulubionymi liquidami są 814 typu fresh, konkretnie Merovee Fresh i Clodomir Fresh. Chcę je zarekomendować.


:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: DamianGR » czw sie 29, 2019 11:42 pm

Ja muszę podziękować Piotrowi za te 50tki 814, bo na prawdę ułatwiły sporo mieszanie i zamawianie. Postanowiłem nie stosować się do zaleceń i dawać stężenie 10% i jet bardzo dobrze. Wszystko samczy jak trzeba. Zapasy zrobione i mam nadzieję że wytrzymają wakacje we wrześniu ;)
A co do Siegberta ;) :
https://www.youtube.com/watch?v=WOYzFKizikU
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » czw sie 29, 2019 11:35 pm

@
Awatar użytkownika
adiif1
Nie skupiaj się na jednej marce tylko poszukuj :) Jak coś przypadnie do gustu to będziemy szukać w podobnym klimacie, że tak powiem sobie - "trzeba się rozwijać" :lol:
adiif1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob lip 20, 2019 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: adiif1 » czw sie 29, 2019 10:39 pm

VapeLab pisze:@adiif1 No zazwyczaj stosuję się do maksymalnych stężeń, no takie mam zboczenie zawodowe :mrgreen: Żonie rozrobiłem na 8% teraz Vampira od SB i chyba jednak za mocny wyszedł, choć nie narzeka :) Najważniejsze, żeby dać im czas, tutaj nie ma co się rzucać za prędko na nie :ok:
@
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Oj musi być solidnie. Najgorzej jak do mnie przychodzą paczki... 814 np. nie zabezpiecza wcale aromatów, ot tak sobie wpieprzy do worka i się cieszy... Tak więc zazwyczaj jeden w drodze zawsze postanowi się rozlać całkowicie. Takie 10 ml potrafi na prawdę wywołać powódź, stąd jak da się zauważyć, niektóre etykiety są różowe, bo ścieram to wszystko później zanim całkowicie się rozpadnie :ble: Najważniejsze to pakować tak, jakbym miał dla siebie pakować paczkę i wtedy można sprawdzić, czy przetrwa lot z 10 piętra i gwarantuję, że tak się stanie :ok:
@
Awatar użytkownika
Janekbossko
Ja jestem pół człowiekiem, pół robotem, coś jak Terminator :lol:

No nic, czas iść zamówić Dampfliony i Smoking Bulle, póki cokolwiek jest na stanie, bo ostatnio pusto jak u rzeźnika w poprzednim systemie było :twisted:

Najgorsze jest te czekanie...
Dolać zawsze można :D
Mam nadzieje ze będzie luksus
Także proszę szykuj większa ilość :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » czw sie 29, 2019 9:50 pm

@
Awatar użytkownika
adiif1
No zazwyczaj stosuję się do maksymalnych stężeń, no takie mam zboczenie zawodowe :mrgreen: Żonie rozrobiłem na 8% teraz Vampira od SB i chyba jednak za mocny wyszedł, choć nie narzeka :) Najważniejsze, żeby dać im czas, tutaj nie ma co się rzucać za prędko na nie :ok:
@
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Oj musi być solidnie. Najgorzej jak do mnie przychodzą paczki... 814 np. nie zabezpiecza wcale aromatów, ot tak sobie wpieprzy do worka i się cieszy... Tak więc zazwyczaj jeden w drodze zawsze postanowi się rozlać całkowicie. Takie 10 ml potrafi na prawdę wywołać powódź, stąd jak da się zauważyć, niektóre etykiety są różowe, bo ścieram to wszystko później zanim całkowicie się rozpadnie :ble: Najważniejsze to pakować tak, jakbym miał dla siebie pakować paczkę i wtedy można sprawdzić, czy przetrwa lot z 10 piętra i gwarantuję, że tak się stanie :ok:
@
Awatar użytkownika
Janekbossko
Ja jestem pół człowiekiem, pół robotem, coś jak Terminator :lol:

No nic, czas iść zamówić Dampfliony i Smoking Bulle, póki cokolwiek jest na stanie, bo ostatnio pusto jak u rzeźnika w poprzednim systemie było :twisted:
Awatar użytkownika
Janekbossko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: sob sie 10, 2019 5:34 am
Lokalizacja: Szczecin
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Janekbossko » czw sie 29, 2019 4:46 pm

Też jestem zaskoczony szybkością działania. Jak dostałem SMS to myślałem że to bot wysłał :mrgreen:

A tarta cytrynowa? :roll: ktoś może coś polecić?

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości