Aromaty z vapelab.pl

Awatar użytkownika
eferzet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: pn sie 12, 2019 10:54 am
Lokalizacja: Kutno
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 146 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: eferzet » pn wrz 09, 2019 6:22 am

Eudes poleżał już kilkanaście dni i pewnie poleży dłużej, ale już u kogoś innego. Posmak chemiczno-mydlany gra pierwsze skrzypce, gdzieś w tle są owoce, ale nie mam ochoty się ich doszukiwać. Jedyny aromat od 814, który zupełnie mi nie podchodzi. Proporcje: 20%/3%/40vg-60pg
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » wt wrz 03, 2019 9:00 pm

@
Awatar użytkownika
eferzet
No Decadent ma to do siebie, że każdy inaczej i niestety metodą prób i błędów trzeba kombinować. Na pewno wiem, że Totalny Tropikalny i Dżem na Toście muszą być dawkowane jednak więcej niż robię to zazwyczaj :)

@
Awatar użytkownika
Janekbossko
Nieśmiało mi się podsuwa myśl: Decadent Vapours - Blackberry Crumble No i dodać słodziku i pewnie mamy to samo :lol: W sumie to i to to Brytole :geek:
Awatar użytkownika
Janekbossko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: sob sie 10, 2019 5:34 am
Lokalizacja: Szczecin
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Janekbossko » wt wrz 03, 2019 4:26 pm

Skoro od Momo tarta cytrynowa się odnalazła to może ktoś ma pomysł na:
Dinner Lady Blackberry Crumble?
Awatar użytkownika
eferzet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: pn sie 12, 2019 10:54 am
Lokalizacja: Kutno
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 146 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: eferzet » wt wrz 03, 2019 12:21 pm

@VapeLab New York 60 robiłem akurat w słoiczku 40 ml, bez nikotyny (butelki wyszły ;) ), nawet mi smakował, Froot bomb chyba 20% było ok.
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » wt wrz 03, 2019 12:05 pm

@
Awatar użytkownika
McKanthal
Tak a nawet paczka już tylko czeka na obiór kuriera :) Mi do DV starcza klasyczne 16,7 procent a za tą tajemniczą liczbą kryje się 50 ml bazy i dycha aromatu :lol: Ale raz się skuszę na 25 procent, tylko nie wiem czy moje receptory to wytrzymają :?:

@
Awatar użytkownika
lesstro
No trochę się tutaj bajzel zrobił, czas chyba zrobić tutaj ordnung jakiś, @
Awatar użytkownika
Tommy Black
zrób Pan coś, bo anarchia zaczyna panować *bicz*
A tak przy okazji, czy komuś udało się wylać na dywan całą flaszkę Arabian Tobacco? Jeśli nie miał tego szczęścia to niech dziękuję losowi, bo tego cholerstwa nie idzie nawet chemią
do dywanów wywabić i cały dom capi popielniczką. Ja tam jakoś przeżyję, ale żona to już inna para kaloszy *mrgreen*

Aha i Bathildy 10 ml przez najbliższy tydzień nie będzie bo... mi wysłali podwójnie Nantildę, więc ekhm, no cóż...
Awatar użytkownika
eferzet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: pn sie 12, 2019 10:54 am
Lokalizacja: Kutno
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 146 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: eferzet » wt wrz 03, 2019 11:17 am

McKanthal pisze:O ja, wspaniała obsługa:) Zapomniałem podać paczkomatu i pomoc z przypomnieniem o brakujące dane była natychmiastowa. Już wiem, że będzie co najmniej bardzo dobrze.
Czy można prosić o sugestię stężenia aromatu Decadent Vapours - Hill Town w bazie 70/30?


Ja aromaty z DV mieszam zawsze na maksa: 25%
McKanthal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: czw cze 14, 2018 12:00 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 24 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: McKanthal » wt wrz 03, 2019 11:10 am

O ja, wspaniała obsługa:) Zapomniałem podać paczkomatu i pomoc z przypomnieniem o brakujące dane była natychmiastowa. Już wiem, że będzie co najmniej bardzo dobrze.
Czy można prosić o sugestię stężenia aromatu Decadent Vapours - Hill Town w bazie 70/30?
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: lesstro » wt wrz 03, 2019 9:23 am

VapeLab pisze:Ja tu tylko tak luźno zostawiam i warto pomyśleć, czy nie przerzucić dyskusji do nowego tematu, co by wciągnąć do tego więcej forumowiczów :mrgreen:


A ja skromnie zaproponuje, że nie tylko tego tematu. Wszystko jest w jednym wątku i ciężko się w tym poruszać. Może właściciel tego pokoju porozstawia kilka dodatkowych krzesełek tematycznych? :idea:
Obrazek
Awatar użytkownika
eferzet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: pn sie 12, 2019 10:54 am
Lokalizacja: Kutno
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 146 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: eferzet » wt wrz 03, 2019 8:46 am

Nie powinna śmierdzieć (chociaż to szerokie pojęcie) - VG ma lekko słodkawy zapach. +Odnośnie aromatów :smile: :
Ryan USA - bardzo fajna tytoniówka, słodkawy karmel z mocno wyczuwalną (ale nie przeszkadzającą) wanilią. Kupowałem 30ml i raz zrobiłem proporcje wskazane przez producenta (4%), raz moje (10%). Obie butelki odstały przynajmniej miesiąc. Zdecydowanie lepiej sprawdza się wyższe stężenie, aromat nabiera charakteru. Chociaż nie jest to nic odkrywczego, taka "prawie-Bebeca". 7,5/10
Flavorah Alpine Strawberry - wcześniej wspominana truskawko-poziomka, nic dodać, nic ująć. Przyjemny smak, który robił się coraz przyjemniejszy, gdy zalewałem baniaczek naprzemiennie z Pinkmanem. Aromat nadaje się idealnie do własnych mieszanek, ja z ciekawości dodałem kilka kropli do Faramonda, ale cholera wie co z tego wyniknie :D
814 Alienor - słodki, ciasteczkowy smak (karmel-wanilia), ale z nutką rumu, która sprawia, że aromat nie jest mdły i wyróżnia się od innych deserówek. Mimo wszystko, nie mógłbym go chmurzyć codziennie. 8/10
Jeśli ktoś szuka tytoniówek na Vapelab, to polecam:
1. Lacky Straike (za charakter, dobrze się sprawdza po rzuceniu śmierdzieli) 2. Nova Liquides Virgine (delikatny tytoń) 3. Revolute 4X - mój aromat na co dzień, tańsza Bebeca :smile:
Awatar użytkownika
pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: śr cze 19, 2019 9:41 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 202 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: pawel999 » ndz wrz 01, 2019 12:35 pm

Dzięki, Jakoś mi umknęło, ale już się odnalazło.

lesstro pisze:Teraz kilka słów na temat tytoniowych Flavorah'ów. Przeczytałem wszystko na stronie producenta oraz poboczne recenzje i z tego, co zrozumiałem, są to aromaty bardziej do dalszego mixowania dla producentów liquidów. Spokojnie, spokojnie... samodzielnie tez można wapować. Czemu o tym piszę? Bo skoro tak jest, to już gdzieś, kiedyś, coś takiego było w smaku. Darujcie, ale przez te wszystkie lata przewinęło się tyle nazw i smaków, że nawet jakbym nie miał wybiórczej sklerozy, to i tak bym nie zapamiętał. Rozrobiłem po po 1%. Wyobraźcie sobie, 1 ml aromatu na 100 ml bazy, super nie? Ale Virginię musiałem zweryfikować na 2,5%, bo za słaba wyszła.
Takiej Virginii, bynajmniej pod tą nazwą, nie przypominam sobie. Smak liściasty z fajnym aromatem, ma się wrażenie suchości na języku lub smaku taniny z mocnej czarnej herbaty.
Kentucky, też fajny, majaczy mi jakiś podobny aromat, albo kilka, z włoskiego Flavour Art'a.
Arabian, najmniej przypadł mi do gustu. Przypomina mi Torque 66, Whispera lub Timbera od Hallo. Zasadniczo nie moje smaki. Na marginesie, nie mogę rozkminić, co wpływa na dziwny chłodny posmak w takim Torque, przecież nie ma tam mięty, coolera, colady itp. Jakby eukaliptus, ale chyba nie. W każdym razie, u Arabian'a jest to łagodniejsze odczucie i od biedy mogę sobie popykać.
To tyle. Oczywiście są to moje czysto osobiste i bardzo subiektywne opinie, więc każdy powinien spróbować sam.

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Magiel i 14 gości