Aromaty z vapelab.pl

Awatar użytkownika
kriss83
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: pn paź 14, 2019 6:53 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: kriss83 » sob lis 30, 2019 10:26 pm

W tytoniówkach wcale nie siedzę. Owocówki mam już jakoś tam obcykane , więc idąc dalej jakieś podstawy mam. Dziękuję za sugestie, na bank wezmę to pod uwagę a wręcz wprowadzę w życie :)
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: jaaano » sob lis 30, 2019 10:20 pm

Nie wiem jak długo w tym siedzisz ale przy próbach wprowadzenia do użytku nowego aromatu sensownym będzie jak najpierw zrobisz próbki 3x10ml gdzie jedna będzie sugerowaną przez producenta a kolejne to 2-3% mniej i więcej. Takie postępowanie znacznie przyspiesza dostosowanie stężenia do własnych preferencji i kolejno stworzenie nawet wersji okazjonalnej np. pod rzeczone piwko >:
Awatar użytkownika
kriss83
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: pn paź 14, 2019 6:53 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: kriss83 » sob lis 30, 2019 10:10 pm

Kurczę @
Awatar użytkownika
jaaano
masz rację chyba.... Bo mój niedosyt wynika zapewne z małego stężenia. Następny rzut celuje w 8-10 % . Będzie do browarka :)
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: jaaano » sob lis 30, 2019 9:45 pm

Kriss do piwka zrób mocniejsze >: stężenie oczywiście.
Z Revolute 4x ciężko przesadzić by dawał negatywne odczucia a mocniejszy z pewnością ujawni wiele więcej.
Awatar użytkownika
kriss83
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: pn paź 14, 2019 6:53 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: kriss83 » sob lis 30, 2019 9:22 pm

Może zamiast pisać zobrazuje to :) Oczywiście cały towar gryzł się w szkle, ale musiałem ułatwić sobie sprawę plastikiem w kwestii nalewania.
U mnie stężenie 13 % i jest bardzo wyraźnie. Następnym razem będę celował ciut niżej chociaż teraz jest baaardzo smacznie.
IMG_20191130_220111-750x1000.jpg


Korzystając z okazji dodam że właśnie testuję swoją pierwszą tytoniówkę... Po raz pierwszy bo poprzednie próby były tak dawno że sam ich nie pamiętam.
Mowa o Revolute 4X. Jest świetna, stężenie 5% i to jest strzał w dziesiątkę. Miałem duże obawy czy mi podejdzie i muszę stwierdzić że niepotrzebnie. Jadę na niej od wczoraj. Miła odmiana po owocach. Niby nie czuć żadnego wiodącego smaku, lekko słodka pod koniec wdechu, tak dyskretnie. Czuć jakiś orzech w stylu wydłubany ze skorupki i lekko kwaśny, ale wciągający. Wanilia daleko daleko w tle i czuć coś jeszcze... Tak ciekawa że buszek za buszkiem i nadal się zastanawiasz :) Już naważyłem kolejna setkę :-D
Aha i jeszcze jedno... Miałem troszkę problem paląc wapując owocówki podczas strzelania małego browarka.... Zawsze coś mi nie pasowało w takiej kompozycji... Już teraz nie ma takiego problemu. Polecamy tym, którym nie do końca zgadzają się owocowe nuty smakowe przy szklaneczce piwka :beer1:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Raz2trzy » sob lis 30, 2019 1:22 pm

814 robię zawsze na zasadzie butelka aromatu (10ml) na 50ml bazy już z nikotyną i zawsze jest wyraźnie i wybitnie. Co do VG/PG to już ma mniejsze znaczenie i najlepiej robić indywidualnie, pod siebie. Ja najbardziej lubię 60VG/40PG i tak robię prawie wszystko.
D0M1N
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: ndz mar 24, 2019 4:48 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: D0M1N » sob lis 30, 2019 12:23 pm

Siemanko, mam pytanie wszyscy tak chwalą tego 814 Bathilde to mówię i ja spróbuję swoich sił w "samogonach". Ile dajecie % aromatu? I jakie proporcje w bazach stosujecie? Wiem że wszystko praktycznie jest napisane na stronie, ale chciałbym się dowiedzieć ile wy daliście %% :)

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: jaaano » pt lis 29, 2019 7:12 am

Upss :facepalm2:
Nie miałem pojęcia że temat takowy istnieje, już działamy.
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » pt lis 29, 2019 1:01 am

@
Awatar użytkownika
jaaano
Podziękował za opinie i jak zwykle... każda jest inna :)
Jak znajdziesz chwilę, to przekopiuj to tutaj:
Świat Tobacco Bastards wg Lesstro
Trzeba wszak koncentrować wiedzę w jednym miejscu :brawo:
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: jaaano » czw lis 28, 2019 11:21 pm

VapeLab pisze:Tobacco Bastards Whiskey

:whisky:
Jako że wcześniej już opisałem Bourbon No.9 od tych drani to teraz reszta.
Dark Fire No.17 - taki jasny tytoń, suchy z odrobiną popielniczki, ziółkowato - trawiasty, wywoływał notoryczną suchość języka.
Dark Honey No.11 - no jest miód to fakt ale ten miód taki jakiś jakby sztuczny z marketu.Może być jako przerywnik pomiędzy stałymi towarzyszami nawet na dłużej ale nie non-stop.
Custard No.1 - tę jedynkę postawiłbym gdzie indziej no ale to tylko numer.Generalnie dobry, poprawny ale nie porywający.
Coffee No.29 - kawa z półki cukierków Kopiko lub taniej kawy rozpuszczalnej, zalatuje czymś tandetnym ale wymieszanie np. z Boba'sem daje super efekt -tandeta znika pozostaje kawa właściwa z cukrem i dodatkami.
Cohiba No.13 - ciut ciężkie z takimi wytrawnymi naleciałościami ale nie ma się do czego przyczepić, na pewno znajdzie swojego amatora.
Light No.33 - sugerując się nazwą wcale nie jest lekki, bardzo poprawna, dobra tytoniówka, bezpretensjonalna, bez naleciałości, taki stały filar wielbiciela tytoniówek.
Original No.37 - hmm ? smakowo chyba całkiem ok ale do tego stopnia odczuwałem mdłości że musiałem odsączyć z baniaka.
Mint No.21 - fajna miętówka bo nie agresywna, coś jak gumy Wrigley's spearmint , delikatna, przyjemna mięta jednak dało się ją odczuć w płucach.
Oczywiście poszczególne stężenia wymagają dopracowania ale od 10% można śmiało zaczynać z każdym draniem.
Мистер вампир - dziękuję w imieniu własnym i społeczności za możliwość poszerzenia horyzontów, polecam się na przyszłość :bry:

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 4 gości