Aromaty z vapelab.pl

Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » wt paź 15, 2019 11:04 pm

No i jestem rozwiązywać dramaty ludzkie niczym psycholog bez uprawnień, za to posiadający kozetkę z niemieckiej wystawki na tle książek, które dodają powagę każdej sytuacji :)
Już się trochę pogubiłem co i jak tutaj się dzieje, tak więc bez formalności i ładu oraz składu piszę:
- Dampfliony, czy tam "wapujące lewy" (l.mn. od lwa jakby co), to chyba dla @
Awatar użytkownika
8A5HUD4
:lol: Kryzys związany z pustkami związany jest z tym, że następne ich przybycie ma się odbyć z dodatkowymi posiłkami, czyli klasyczną serią 20-mililitrową, tak więc tymczasowo się wstrzymuję, bo jestem dogadany na przyszły tydzień za wysyłkę Tobacco Bastardów!
- Revolute - 4X - w przyszłym tygodniu się pojawią, przepraszam za brak, ale tutaj zawsze jest problem nierównomiernego rozchodzenia się aromatów i planowania jak to posklejać do całości. Stety lub niestety 4X lubi czasem chwilę poleżeć a jak nagle rozpoczyna się kampania, to w ciągu jednego dnia nie ma, więc tutaj chyba tylko polowanie wchodzi w grę *shock*
- gdzieś tam przewinął się temat różnicy w Ryan USA - ogólnie jeżeli kopcimy świeżaka - nie ma. Ale jeśli już odłożymy na półkę i będziemy odliczać czas, pielęgnować i puszczać muzykę klasyczną, to Limited przede wszystkim zyskuje charakter deserowy. Faktycznie jest bardziej słodki, zostaje posmak karmelu i wanilii w większej ilości niż ma to klasyk.
- EliquidFrance - Ry4 - każdy by przy tym aromacie się spodziewał tego samego co wyżej :) Tutaj sytuacja jest trochę inna. Dawkowanie 5% jest jak najbardziej ok, przy czym faktyczny smak jego określiłbym jako bardzo neutralny, bardzo wysuszony liść Virginii z lekkimi niuansami acetylopirazynistyczno-gruntowymi. A wiem co mówię, bo akurat mam go zalanego i mogę komentować na bieżąco :ok:
- kwestia deserów: oj, tutaj jest rozstrzał i myślę, że jedna strona będzie polecać surowy klimat 814 a druga słodkie Mr Buttery etc. Jeśli są zasamplowane, to raczej bym skorzystał z tej opcji. Właśnie dzisiaj rozpocząłem uzupełnianie działu sample na nowo. Musiałem trochę odpuścić ze względu na epidemię w domu i względy higieniczne, ale (jeśli znów coś mnie nie będzie chciało zabić) to powinno dość sprawnie pójść z "restockiem" [a tak przy okazji, Aregonde od 814 jest już w dziale sample jakby ktoś miał wątpliwości co do niego],
- Atmos Laby zamówione, powinny dotrzeć do piątku / poniedziałku chyba, że DHL znów zgubi paczkę (jedna dość spora powinna być w zeszły czwartek a jak na razie ich interwencja jest warta tyle co nic i jestem lekko mówiąc wk... zirytowany) PS. Trochę osób mnie męczyło i ostatnio jest jakiś dziwny sezon jabłkowy, to dojdzie jeszcze Red Apple.

I to na razie tyle co wyduszę z siebie. Jeżeli coś pominąłem to przepraszam, ale znów zacząłem spać po 3 godziny i mój system postrzegania świata jest lekko zaburzony :)
Pozdrawiam i spokojnej nocki Salonowicze!
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Raz2trzy » wt paź 15, 2019 6:55 pm

Janekbossko pisze:
Raz2trzy pisze:Tytoniówki to oczywiście Tribeca - a jak Ona Ci posmakuję to możesz się zastanawiać powoli nad Ryanem USA limited od A&L. Równie zacny.


A czym się różni wersja Limited od...nie limited?


Jest bardziej nabity karmelem i wanilią.
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Azgar » wt paź 15, 2019 6:39 pm

Spokojnie, kliknij newsletter, pewnie pojawi się za jakiś czas.
Z tego co widzę to szybko znika.
Sam załapałem się za trzecim podejściem bo za późno chciałem zamówić. :lol:
Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Polon » wt paź 15, 2019 6:36 pm

Właśnie napaliłem się na tego Revolute a tu d*pa, bo go w magazynie nie ma. :(

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Azgar » wt paź 15, 2019 6:33 pm

Polon pisze:Siemanko. Jakie aromaty z vapelab.pl polecicie mi na początek?
Generalnie spodobały mi się aromaty tytoniowe z nutami orzecha, karmelu, wanilii.



To na początek Revolute 4X, dawkowanie (moim zdaniem) 8-10%, czas leżakowania 1 tydzień CONAJMNIEJ. :smile:

A do tego, niedługo ponoć mają się pojawić aromaty tytoniowe od Flavour Monks, cała seria Tobacco Bastards.
Mi na widok samego opisu już kubki smakowe szaleją. :ok:
Awatar użytkownika
Janekbossko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: sob sie 10, 2019 5:34 am
Lokalizacja: Szczecin
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Janekbossko » wt paź 15, 2019 6:22 pm

Raz2trzy pisze:Tytoniówki to oczywiście Tribeca - a jak Ona Ci posmakuję to możesz się zastanawiać powoli nad Ryanem USA limited od A&L. Równie zacny.


A czym się różni wersja Limited od...nie limited?
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Raz2trzy » wt paź 15, 2019 6:14 pm

Polon pisze:Siemanko. Jakie aromaty z vapelab.pl polecicie mi na początek?
Generalnie spodobały mi się aromaty tytoniowe z nutami orzecha, karmelu, wanilii. Jest ich tyle że nie wiem które wybrać.
Deserowe typu ciasteczka przykładowo (apricot cake od vcp) tylko bez dużej ilości cukru którego nie trawie zbytnio.


Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka



Alienor od 814 to twój must have, najlepsza deserówka jaką miałem zaszczyt wapczyć.

Jabłecznik od Flavorah, jeśli akceptujesz cynamon, a jabłecznikowe deserki u babci nie są Ci obce.

Mr Butter z Jagodami (zapomniałem jak to tam dokładnie szło) to najlepsza opcja Ciasta z owocem jagopodobnym, tylko jest mało wyrazisty, takie mam wrażenie.

Octopus ze stajni Potion Manique - jest to moje największe zaskoczenie, jakie do tej pory czychało na mnie w Piotrkowej zbrojowni - 7 dni po wymieszaniun bardziej owocówka niż deserówka, ale jaka, cholernie cudowna.

Tytoniówki to oczywiście Tribeca - a jak Ona Ci posmakuję to możesz się zastanawiać powoli nad Ryanem USA limited od A&L. Równie zacny.
Awatar użytkownika
eferzet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: pn sie 12, 2019 10:54 am
Lokalizacja: Kutno
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 146 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: eferzet » wt paź 15, 2019 5:56 pm

@
Awatar użytkownika
Polon
Przede wszystkim Halo Tribeca, Cabat X, Revolute 4X, Ryan USA (ale weź sampel, bo dostępna jest tylko wersja 30ml), od siebie polecam też spróbować Faramonda od 814 (chociaż to nie 4x).
Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Polon » wt paź 15, 2019 5:42 pm

Siemanko. Jakie aromaty z vapelab.pl polecicie mi na początek?
Generalnie spodobały mi się aromaty tytoniowe z nutami orzecha, karmelu, wanilii. Jest ich tyle że nie wiem które wybrać.
Deserowe typu ciasteczka, czekoladowe karmelowe i owocowe. przykładowo (Apricot Cake od VCP) tylko bez dużej ilości cukru którego nie trawie zbytnio.


Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: 8A5HUD4 » wt paź 15, 2019 2:47 pm

Tytoniówki czym dłużej leżakują, tym lepiej (w większości przypadków).
Ale 3 dni to za krótko, aby próbować RY4.

@VapeLab - mam nadzieję, że Dampfliony będą dostępne jeszcze, bo wręcz zakochałem się w smakach od tej firmy.
Chyba najwyższa pora odstawić na jakiś czas Heisenberga, który łechtał moje kubki smakowe przez ostatnie miesiące i dać wykazać się niemieckim aromatom :cool:

P.S. Nie śpieszno mi z Dampflionami, ale pod koniec roku zapewne będę robił ich spory zapas :lol:
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości