Aromaty z vapelab.pl

Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: salto » pt lis 22, 2019 10:53 pm

Które herbaty są warte zaparzenia w rozpylaczu?

Miałem próbke Black Queen od Dampflion, trochę słodka, ale wydała mi się - na te kilka kropelek - całkiem przyjemna, jak herbata stołowa z PRL. Zrobię jej recke jak sobię jej wiecej zamówię.


:whisky:
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » pt lis 22, 2019 10:19 pm

@
Awatar użytkownika
Insane
A będzie w przyszłym tygodniu! Szczerze mówiąc BM biorę z trzech źródeł i ciężko jest kontrolować prędkość ich pojawiania się i znikania. Od producenta idą raz 3 dni a raz 2 tygodnie, z innych miejsc też różnie bywa. Największym problemem jest nierównomierne rozchodzenie się aromatów mając na głowie tylu producentów. Po prostu jest to walka z sensownym planowaniem, bo trzeba pamiętać, że koszta wysyłki są też dość sporą barierą. Z takich ciekawostek, najwyższy koszt ze względu na wagę, przypada bazom Extra Pure. Sam koszty wysyłki to 1/3 wartości zamówienia :co:

Ale dość stękania, Jungle Mango będzie jakoś w połowie przyszłego tygodnia. Osobiście jakimś wielkim fanem BM nie jestem, więc z mojej strony polecam jak zawsze Decadenta.
Będzie też w przyszłym tygodniu bo dzisiaj poszło spoooore zamówienie na nie! Dzisiaj w nocy odpalę na pewno Mango od Flavoraha:
Propagandowe i sponsorowane opinie na temat Mango na stronie Flavoraha :)
Dość specyficzne jest też mango od PURE. Tak jak nie poszaleli z tymi aromatami to mango mają na prawdę fajne :) Mi one najbardziej odpowiadało w Atomic Salts - Mango Mint, gdyż jest to to samo mango.

@
Awatar użytkownika
kriss83
A dziękuję, zapewne po jakimś czasie moje smsy będą irytujące, ale zawsze będzie wiadomo co się dzieje z paczką, nawet jak kurier nie przyjedzie, bo coś tam to też daję znać :)
Bathilde na szczęście nie jest słodzone, tak więc nie będziesz miał spazmów z codzienną wymianą waty. Dla wielu osób jest to właściwie aromat na co dzień, więc cóż ja mogę dodać i ująć?
A jeśli chodzi o 4X i Twoje doświadczenie sprzed lat, to jest to zupełnie inna jazda. Wszystko całkowicie się zmieniło jeśli chodzi o tytonie. Mam nadzieję, że podejdzie, bo właściwie o dziwo jest to najczęściej znikająca tytoniówka w sklepie mimo, że niczym nie przykuwa uwagi :czajniczek:

No nic, my tu gadu gadu, a Flavorahy same się nie zrobią. Znikam zatem w czeluściach pieczary i działam. Może do 2 się wyrobię z odpaleniem ich w sklepie :brawo:
Awatar użytkownika
kriss83
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: pn paź 14, 2019 6:53 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: kriss83 » pt lis 22, 2019 9:21 pm

A ja tak tylko od siebie po pierwszych doświadczeniach z zakupami w Vapelab. Świetny kontakt i bardzo indywidualne podejście do klienta co w dzisiejszych czasach było bardzo dużym zaskoczeniem.
Bathilde od 814 wymiata !!! :brawo: Zastanawiam się czy to nie najlepsza owocówka z jaką się spotkałem. Nie jest słodki , no może troszkę tylko ale po złych doświadczeniach z premixami różnego typu to nie jest w zasadzie słodki aromat.
Clodomir też fajny , ale przez nieuwagę wziąłem wersję "fresh" mimo to nie mrozi za bardzo.
Czekam aż się jeszcze wyleży tytoniówka Revolute - 4X, tutaj mam obawy , bo styczność z tytoniowymi aromatami miałem jeszcze za czasów pierwszych podrygów e-palenia w PL. Mimo to, na "niucha" myślę, że mogę dać radę a potrzebuje czegoś jako odskoczni od owoców.
Podsumowując fajny człowiek z fajnymi asortymentem :ok:
Awatar użytkownika
Insane
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 670
Rejestracja: wt maja 15, 2018 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1061 razy
Otrzymał podzięk.: 626 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Insane » pt lis 22, 2019 5:22 pm

Panie Wampir @Vapelab czy będą uzupełniane BigMouthy? A mianowicie Jungle Mango, albo może polecił byś jakieś inne mango bez dodatków w stylu "fresh" ?
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » pt lis 22, 2019 1:52 am

A dobry wieczór,
taka mała niespodzianka mi się przytrafiła ale o tym za chwilę :)
Najpierw tradycyjna przypominajka, co by temat nie zaginął w gąszczu wszystkiego:
Nie zapominajcie o dopisywaniu do zamówienia w komentarzu groźby pozbawienia mnie resztek zębów, jeśli nie wrzucę do paczki próbki ściery Evanmore!

A teraz czas na niespodziankę :brawo:
Niechętnie i z nieszczęściem wymalowanym na gębie wsiadłem o 23 do samochodu i ruszyłem w kierunku południowym, co by po kilkudziesięciu kilometrach dojechać do celu.
Zadanie było proste - wyrwać zębami koledze aromaty Flavoraha, które postanowił wykorzystać do swoich premixów zamiast ładnie przygotować je dla mnie.
Przy pomocy siły i kilkudniowego jęczenia przez telefon cel został osiągnięty. Karton pełen aromatów załadowałem do swojej zawodnej Skody Fabii i oddaliłem się czym prędzej zostawiając za sobą wszelkie troski. O godzinie 1:15 mogłem, ku radości całej rodziny, wejść do domu i narobić hałasu. Tak więc siedzę teraz i rozpaczam, gdyż muszę jeszcze etykiety przygotować a informatyk od dwóch tygodni nie może się łaskawie ogarnąć i naprawić problemów z obrazkami. Jako człek leniwy chyba dam sobie na dzisiaj spokój i jutro w nocy wrzucę nowe aromaty na stan. Co by nie trzymać Was w niepewności, poniżej jest lista tego, co ze sobą przywiozłem:
- Peach Gummy,
- Pineapple,
- Kiwi,
- Lychee,
- Blackcurrant,
- Grape,
- Pear,
- Berry Cheesecake,
- Mango,
- Sweet Coconut,
- Black Tea.

Dziękuję za uwagę i dobranoc :bry:
Pozdrowił Was Wampir z Pniew :vampire:
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » czw lis 21, 2019 1:11 pm

@
Awatar użytkownika
mnichal
Może tak być, ten system jest idiotyczny i nie pokazuje tego co jest dostępne. Chyba czas rozdzielić 10 ml od 30 ml, żeby było to wszystko czytelne :fool:
mnichal
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pt paź 18, 2019 9:16 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 4 razy
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: mnichal » czw lis 21, 2019 10:45 am

Pewnie tak jak ja nie wszedł w więcej o aromacie. Bo podglądając wszystkie nadal pokazuje mi się jako niedostępna.
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » śr lis 20, 2019 11:50 pm

@
Awatar użytkownika
D0M1N
Nie wiem czy już byłeś na szoppingu czy też nie, ale jest od rana :)
D0M1N
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: ndz mar 24, 2019 4:48 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: D0M1N » śr lis 20, 2019 7:16 pm

Czołem, ja z jednym pytankiem. Kiedy dojdzie Blood Sukka? Pozdrowiam

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » wt lis 19, 2019 11:04 am

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
Ja zacytuję Gintrowskiego, bo to jednak nie Maciejko może być odpowiedzialny za tę katastrofę tylko...
Gnom zły i złośliwy, świat widzę ponuro, Bom czarno ubrany, wzrost - pożal się Boże! Ja czytać nie muszę - ja czuję to skórą, Co dziś źle się toczy - potoczy się gorzej!

Oczywiście ja również bardzo chętnie wcisnę sobie kawałek Evana, co by zobaczyć na własne oczy te cuda, niczym niewierny Tomasz :-D


EDIT:
Evanmore jest już w moich łapach :brawo:
Oczywiście jak podjechałem do paczkomatu była informacja, że "paczkomat tymczasowo nieczynny", ale dzięki moim zdolnością wciskania wszystkiego co popadnie, udało się odwiesić maszynę i zdobyłem pakunek. Misja wykonana :bor:

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości