Aromaty z vapelab.pl

jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: jaaano » czw paź 03, 2019 5:15 pm

VapeLab pisze:FLAVORMONKS - seria Tobacco Bastards
https://flavormonks.be/collections/toba ... rds-aromas

:olaboga:
Jesteś Pan bez serca Panie Piotrze .
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: salto » czw paź 03, 2019 4:59 pm

VapeLab pisze:Łypnijcie moi Drodzy zatem gałką oczną na to:
https://antimatter-flavour.de

Ja wyłypałem obiecujący >>otwieracz "Liq key"<<
Jakiś aromat od nich spróbuję. Jest nadzieja, że to fizycy, więc ogarną sprzet laboratoryjny i może obliczą smak, zamiast go robić na pałę/wyczucie. Ale też Niemcy są niebezpiecznie blisko Polski i może im coś strzelić do łbów, aby zakupić u nas komponenty... a tu grasuje Inawera.

Przy okazji, mam trzy mikrorecki typu shake&vape:
(i) Lemoniada Bubble Island jest słodka, ale jest dobra; ma świetnie cytrynę zbudowaną, która przy okazji przełamuje słodycz.
(ii) Go Go Mango od Nova Liquides, super mango, słodkie, ale mango w końcu konkretne. Następnym razem dobiorę Supervape Cyber Fresh i coś czuje, że wmieszam się blisko Sun Tan Mango. Mam przy tym wrażenie, że już miałem ten liquid wcześniej.
(iii) Sun Tea Citron Ananas, Potion Magique. Im dłużej stoi, tym lepiej wchodzi. Nie smakuje co prawda herbatą, przynajmniej w moim rozumieniu herbaty, ale jest całkiem dobre. Muszę się bliżej przyjrzeć innym aromatom od PM.

Edit #2: (iii) zostawiam na kilka dni do przegryzienia, bo nabiera jednak herbacianego smaku i tym samym może być petarda jak wjedzie jeszcze herbata na scenę... co w zasadzie nazwa sugeruje :)

:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: lesstro » czw paź 03, 2019 12:37 pm

VapeLab pisze:Nie będę wskazywał palcem, kto znów mnie naciąga

Tym razem, jako ten 0:-) , a nie ten :ed: . Próbowałem No. 37 - wybornie aksamitny. To będzie hicior.
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » czw paź 03, 2019 12:03 pm

@
Awatar użytkownika
Haze
Nie dziwi mnie Twoje pytanie :lol: Właśnie planuję zamówienia na ten miesiąc. Ogarnę płatności do worka bez dna (czyt. podatki) i zabieram się za zamawianie. Mam nadzieję, że w pierwszej połowie tego miesiąca już wróci na stan :ok:
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Haze » czw paź 03, 2019 11:59 am

Ja tak monotematycznie :smile: : kiedy można się spodziewać Bebeki?
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » czw paź 03, 2019 11:43 am

Obywatele i Obywatelki,
przed szanownym gronem składam propozycję na kolejne nowości :smile:
Plan zakłada realizację tego w tym roku:

FLAVORMONKS - seria Tobacco Bastards
Nie będę wskazywał palcem, kto znów mnie naciąga, bo przecież wiadomo, że to nie @
Awatar użytkownika
lesstro
:lol:
Ale jedno muszę przyznać, że sam zaczynam się moczyć ze szczęścia jak na nie patrzę, więc no cóż, sami zobaczcie:
https://flavormonks.be/collections/tobacco-bastards-aromas

ANTIMATTER
Bardzo świeża propozycja i wygląda na prawdę obiecująco. W ramach zachowania równowagi w przyrodzie i zaspakajaniu potrzeb tytoniarzy oraz owocarzy, tym
razem Ci drudzy zyskają coś dla siebie :ok:
Łypnijcie moi Drodzy zatem gałką oczną na to:
https://antimatter-flavour.de

DAMPFLION
Wapujący lew (lub w zapisie fonetycznym: lef) wrzucił w eter jakieś info o jakimś tam limitowanym nowym aromacie (taaa, tak samo Heisenberg miał być limitowany i od 5 lat jest na rynku :lol: ). Prócz tego chciałbym poszerzyć serię o ich klasyczną 20 ml, gdyż nie ukrywam, ale DL przyjęły się niesamowicie dobrze, więc czemu by nie?

Jeżeli chodzi o Hellasy, które krążą gdzieś teraz, to na pewno chciałbym mieć tę ich śliwkę, która jest kurde genialna i w sumie bardzo dobrze by się z jakąś tytoniówką połączyła (to ta, co smakuje jak suszone słodkie figi) i Pina Coladę, gdyż jest tym, czego szukam od dawna. Ma smak Muellermilka o tym samym smaku.

I to chyba na tyle co na razie by się wyczarowało na ostatni kwartał tego roku. Zresztą wszystko jest płynne, jak pojęcie płci w tych czasach, więc kto wie co się wydarzy.
Proszę o nie rzucanie pomidorami, zachowanie spokoju i ewentualne komentowanie (tylko pozytywne reakcje, za wyrazy niezadowolenia ustawodawca przewidział 10 lat inhalacji czystej bazy 100PG) :ed:
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: jaaano » pn wrz 30, 2019 10:03 pm

Taka tam informacja w sprawie obiegówki P.Piotra.
Odebrałem paczuszkę - dziękuję :bry:
Pobrałem w ramach akcji po 1ml z każdego prócz paru które z zasady mi nie podejdą ;)
Myślę że to właściwe podejście uwzględniając cel akcji czyli trafienie do jak najszerszego grona. Zapewne część i tak po czasie leżakowania i próby w moim wypadku trafi do działu "Zamiany i wymiany" także nie zginie.
W ramach zobowiązania jutro paczuszka leci do arturbig'a - na PW dostaniesz nr. przesyłki byś był gotów ze strzykawkami :D
Aha żeby nie było niedomówień - nie ja pierwszy próbowałem tych aromatów :>:
Panie Piotrze w imieniu własnym i innych uczestników - dziękuję :bender:
Awatar użytkownika
Insane
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 670
Rejestracja: wt maja 15, 2018 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1061 razy
Otrzymał podzięk.: 626 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Insane » pn wrz 30, 2019 1:23 pm

Testował ktoś Decadent Vapours - Red Zip albo może polecić inny aromat podchodzący pod energy drinka oprócz Toro Rojo i koniecznie żeby był pozbawiony chłodzików, srodzików, coolady, Creme de mente itp.
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » pn wrz 30, 2019 11:24 am

@
Awatar użytkownika
666mAh
No jutro powinno dotrzeć na miejsce, tylko jeszcze kurier musi się zjawić ;) Chyba całe swoje call center w postaci siebie przeniosę do Indii, jak prawdziwa korporacja :mrgreen: Timber to tak jakby Tribeca tylko w innym wydaniu tak więc akurat przy nim nie będzie rozczarowania. W sumie z tytoni z białej serii jest najlepszy. Teoretycznie biała seria miała zniknąć na amen ale ostatecznie wycofali 30tki i zostawili 10tki na Europę Wschodnią więc chociaż tyle dobrego. A 30tki były w super cenie 20 pln :(( Ja też już nie kombinuję przed urlopami, bo sobie tak 3 urlopy z rzędu zepsułem nietrafionymi nowościami i teraz wolę zapobiegawczo brać sprawdzone rzeczy.
Jeśli chodzi natomiast o bazę, to osobiście robię Halo na 70/30 i wszystko działa. Większej różnicy między bazą VPG a 70VG nie zauważyłem a w takiej i takiej wersji mieszałem w zależności od tego jaką akurat miałem. No i w sumie zawsze trzymam się standardu 50 ml bazy i aromat (16,7%) :ok:
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: 666mAh » pn wrz 30, 2019 6:01 am

VapeLab pisze:@
Awatar użytkownika
666mAh
A to Twoje to tytonie! Są już spakowane jakby co. Aha, Royal Seven to tak jak mówią koledzy, ciut biedniejsza wersja, choć mi ona bardzo podchodzi. Nie jest to to samo co znamy z tradycyjnego Halo, bardziej takie ich kombinacje na podstawie tego co mają z białej i niebieskiej serii. Ale co klasyczne to klasyczne, przyjdzie czas to można sprawdzić to co przygotowali.
A co do polecanego Kinga - gdzieś w październiku wróci, bo dopiero mi się skończył a niestety muszę im najpierw zlecić wyprodukowanie go itp. itd. a to jednak chwilę trwa...


Tak moje :) Tradycyjne Halo to pewniaki a muszę szybko coś namieszać na urlop dlatego zdecydowałem nie eksperymentować z inną firmą, tylko właśnie wziąłem na próbę jeszcze Timbera. Wcześniej mieszałem z bazą taką na jakiej są gotowce czyli 50/50. Na 70/30 może być coś lepiej lub gorzej w przypadku Halo? Zastanawiam się jaką bazę kupić tym razem.

Widzę że firma pod względem szybkości realizacji zamówień oraz komunikacji pierwsza klasa :)

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości