Aromaty z vapelab.pl

Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Azgar » wt paź 15, 2019 6:33 pm

Polon pisze:Siemanko. Jakie aromaty z vapelab.pl polecicie mi na początek?
Generalnie spodobały mi się aromaty tytoniowe z nutami orzecha, karmelu, wanilii.



To na początek Revolute 4X, dawkowanie (moim zdaniem) 8-10%, czas leżakowania 1 tydzień CONAJMNIEJ. :smile:

A do tego, niedługo ponoć mają się pojawić aromaty tytoniowe od Flavour Monks, cała seria Tobacco Bastards.
Mi na widok samego opisu już kubki smakowe szaleją. :ok:
Awatar użytkownika
Janekbossko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: sob sie 10, 2019 5:34 am
Lokalizacja: Szczecin
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Janekbossko » wt paź 15, 2019 6:22 pm

Raz2trzy pisze:Tytoniówki to oczywiście Tribeca - a jak Ona Ci posmakuję to możesz się zastanawiać powoli nad Ryanem USA limited od A&L. Równie zacny.


A czym się różni wersja Limited od...nie limited?
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Raz2trzy » wt paź 15, 2019 6:14 pm

Polon pisze:Siemanko. Jakie aromaty z vapelab.pl polecicie mi na początek?
Generalnie spodobały mi się aromaty tytoniowe z nutami orzecha, karmelu, wanilii. Jest ich tyle że nie wiem które wybrać.
Deserowe typu ciasteczka przykładowo (apricot cake od vcp) tylko bez dużej ilości cukru którego nie trawie zbytnio.


Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka



Alienor od 814 to twój must have, najlepsza deserówka jaką miałem zaszczyt wapczyć.

Jabłecznik od Flavorah, jeśli akceptujesz cynamon, a jabłecznikowe deserki u babci nie są Ci obce.

Mr Butter z Jagodami (zapomniałem jak to tam dokładnie szło) to najlepsza opcja Ciasta z owocem jagopodobnym, tylko jest mało wyrazisty, takie mam wrażenie.

Octopus ze stajni Potion Manique - jest to moje największe zaskoczenie, jakie do tej pory czychało na mnie w Piotrkowej zbrojowni - 7 dni po wymieszaniun bardziej owocówka niż deserówka, ale jaka, cholernie cudowna.

Tytoniówki to oczywiście Tribeca - a jak Ona Ci posmakuję to możesz się zastanawiać powoli nad Ryanem USA limited od A&L. Równie zacny.
Awatar użytkownika
eferzet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: pn sie 12, 2019 10:54 am
Lokalizacja: Kutno
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 146 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: eferzet » wt paź 15, 2019 5:56 pm

@
Awatar użytkownika
Polon
Przede wszystkim Halo Tribeca, Cabat X, Revolute 4X, Ryan USA (ale weź sampel, bo dostępna jest tylko wersja 30ml), od siebie polecam też spróbować Faramonda od 814 (chociaż to nie 4x).
Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Polon » wt paź 15, 2019 5:42 pm

Siemanko. Jakie aromaty z vapelab.pl polecicie mi na początek?
Generalnie spodobały mi się aromaty tytoniowe z nutami orzecha, karmelu, wanilii. Jest ich tyle że nie wiem które wybrać.
Deserowe typu ciasteczka, czekoladowe karmelowe i owocowe. przykładowo (Apricot Cake od VCP) tylko bez dużej ilości cukru którego nie trawie zbytnio.


Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: 8A5HUD4 » wt paź 15, 2019 2:47 pm

Tytoniówki czym dłużej leżakują, tym lepiej (w większości przypadków).
Ale 3 dni to za krótko, aby próbować RY4.

@VapeLab - mam nadzieję, że Dampfliony będą dostępne jeszcze, bo wręcz zakochałem się w smakach od tej firmy.
Chyba najwyższa pora odstawić na jakiś czas Heisenberga, który łechtał moje kubki smakowe przez ostatnie miesiące i dać wykazać się niemieckim aromatom :cool:

P.S. Nie śpieszno mi z Dampflionami, ale pod koniec roku zapewne będę robił ich spory zapas :lol:
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
SirKordian
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: pn paź 14, 2019 1:32 pm
Lokalizacja: Otwock
Podziękował: 54 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: SirKordian » wt paź 15, 2019 1:01 pm

A czy 3 dni leżakowania to nie za mało? Słyszałem, że tydzień minimum.
Awatar użytkownika
mario132
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: pt lut 01, 2019 7:54 am
Lokalizacja:
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: mario132 » wt paź 15, 2019 12:31 pm

Eliquid France - RY4 - Zrobiłem 100ml już z 5ml aromatu czyli 5%- Po 3 dniach nie czuje ani wanilii ani karmelu czy tytoniu, takie nijakie coś. Zrobić większe stężenie, jeszcze poczekać? Nie mam doświadczenia w tytoniówkach.
Zasilania: Paranormal Dna 250C,Istick Pico 75w
Parowniki: Kayfun 5, Skyline, Merlin, Asmodus C4
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » pn paź 14, 2019 12:25 am

@
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Kiedy pierwszy raz przyszedł do mnie liquid o nazwie Heisenberg a było to jakoś na początku 2015 roku, to po zalaniu go do wówczas chyba Atlantisa czy jakiegoś tam innego Subohma z prehistorii myślałem, że będę musiał płuca zbierać z ziemi a w najlepszym przypadku skorzystać z Ukrytych Terapii Pana Z. i przepłukiwać się lewatywą czy co on tam oferuje :twisted: I faktycznie, żeby osiągnąć ten sam stan rzeczy, trzeba lać i lać aromatu. Na szczęście (lub nie) płuca przywykły i mogę dodać tyle, że jest w tym dozowaniu jednak prawda :mrgreen: Kolega wyżej chyba sam zaczął od ich premixów a tam też nie ma zmiłuj więc pewnie i na śmiertelnym dla Ciebie dozowaniu, ze spokojem by ujechał :ok:
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: 8A5HUD4 » sob paź 12, 2019 10:51 pm

@VapeLab stężenie, które jest podane na Twojej stronie podejrzewam, że sprawiłoby iż "rzygałbym tęczą" :lol:
Przy bazie 50PG/50VG 5% się robi dla mnie powoli za słodkie, a co dopiero 10% :-P
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości