Aromaty z vapelab.pl

wertjacek
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: wertjacek » czw paź 17, 2019 11:57 am

Pytam się grzecznie, kiedy rozlejesz Decadent Vapours w sample. Stoję w boksie startowym od tygodnia.

Vimtage Pop
Mandrake
aplle strudel
jack black
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » czw paź 17, 2019 10:42 am

Moi Drodzy,
jestem totalnie chory i nie ogarniam rzeczywistości, powoli czołgając się do weekendu :)
Tak więc, tak tylko na szybko odniosę się do winogrona powyżej!
Najlepsze jakie jest robi Flavorah. Kiedyś miałem sporo liquidów z JuSej właśnie z ich winogronem.
Kolega, ten co miał ściągać te Flavorahy, zamówił je, ale stwierdził, że będzie teraz królem premixów :ble:
Tak więc jak już mu wiatr wywieje głupoty z głowy to je wezmę na stan a jak nie będzie chciał dać, to niech się pocałuje
i sam zamówię do siebie. Na prawdę jest fantastyczne, sam tydzień temu je sprawdzałem i smakuje dokładnie jak nasze
polskie czarne winogorno, co każdy na działce sobie hoduje :mrgreen:
I to tyle z mądrości na teraz, z uszanowaniem :bry:
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: salto » śr paź 16, 2019 5:34 pm

Ja dorzucę,
Obrazek Obrazek

https://flavourart.com/en/store/flavors/sweet/grape-white-flavor/
https://flavourart.com/en/store/flavors/sweet/grape-concord-flavor/

Bardzo dobra winorośl!

Raz2trzy pisze:@salto daj znać jak ta Aregonda się sprawuję jak uznasz za stosowne ja Ciebie proszę :D

Jeszcze nie rozrobiłem. Niebawem to zrobie. Na razie próbuję dwa mixtape-y zrobić. Sun Tan Mango Clone & Fresh Mirinda na odpowiednio Go Go Mango & Cyberfresh oraz Flavorah-ach..

Edit: Mango siadło! Mirinda tak o. Aregundę kapnąłem w dripper - wszystko to, co na obrazkach jest :) & zmieszałem, dam Jej dobę i jutro napiszę coś więcej...



:whisky:
Obrazek
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7872 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: bulit73 » śr paź 16, 2019 3:00 pm

ADINI pisze:A możecie jakieś słodkie winogrono polecić solo albo jakieś złożone kompozycje z dominacją tegoż owocu...?

Niestety u Piotra nie ma. Asap Grape - Nasty Juice. Tu masz dawkowanie i krótkie recenzje https://przepisy-na-liquid.pl/temat-asap-grape
W PL dostępny tu https://www.ismoking.pl/aromaty-liquid- ... asty+Juice
Obrazek
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Raz2trzy » śr paź 16, 2019 1:55 pm

@
Awatar użytkownika
salto
daj znać jak ta Aregonda się sprawuję jak uznasz za stosowne ja Ciebie proszę :D
ADINI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: pt lut 08, 2019 3:41 pm
Lokalizacja: Chorzów
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: ADINI » śr paź 16, 2019 1:27 pm

A możecie jakieś słodkie winogrono polecić solo albo jakieś złożone kompozycje z dominacją tegoż owocu...?
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: lesstro » śr paź 16, 2019 12:06 pm

Obrazek
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: salto » wt paź 15, 2019 11:36 pm

VapeLab pisze:Aregonde od 814 jest już w dziale sample

... i u mnie w paczkomacie :beer:

https://www.youtube.com/watch?v=QZXc39hT8t4

:whisky:
Obrazek
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » wt paź 15, 2019 11:04 pm

No i jestem rozwiązywać dramaty ludzkie niczym psycholog bez uprawnień, za to posiadający kozetkę z niemieckiej wystawki na tle książek, które dodają powagę każdej sytuacji :)
Już się trochę pogubiłem co i jak tutaj się dzieje, tak więc bez formalności i ładu oraz składu piszę:
- Dampfliony, czy tam "wapujące lewy" (l.mn. od lwa jakby co), to chyba dla @
Awatar użytkownika
8A5HUD4
:lol: Kryzys związany z pustkami związany jest z tym, że następne ich przybycie ma się odbyć z dodatkowymi posiłkami, czyli klasyczną serią 20-mililitrową, tak więc tymczasowo się wstrzymuję, bo jestem dogadany na przyszły tydzień za wysyłkę Tobacco Bastardów!
- Revolute - 4X - w przyszłym tygodniu się pojawią, przepraszam za brak, ale tutaj zawsze jest problem nierównomiernego rozchodzenia się aromatów i planowania jak to posklejać do całości. Stety lub niestety 4X lubi czasem chwilę poleżeć a jak nagle rozpoczyna się kampania, to w ciągu jednego dnia nie ma, więc tutaj chyba tylko polowanie wchodzi w grę *shock*
- gdzieś tam przewinął się temat różnicy w Ryan USA - ogólnie jeżeli kopcimy świeżaka - nie ma. Ale jeśli już odłożymy na półkę i będziemy odliczać czas, pielęgnować i puszczać muzykę klasyczną, to Limited przede wszystkim zyskuje charakter deserowy. Faktycznie jest bardziej słodki, zostaje posmak karmelu i wanilii w większej ilości niż ma to klasyk.
- EliquidFrance - Ry4 - każdy by przy tym aromacie się spodziewał tego samego co wyżej :) Tutaj sytuacja jest trochę inna. Dawkowanie 5% jest jak najbardziej ok, przy czym faktyczny smak jego określiłbym jako bardzo neutralny, bardzo wysuszony liść Virginii z lekkimi niuansami acetylopirazynistyczno-gruntowymi. A wiem co mówię, bo akurat mam go zalanego i mogę komentować na bieżąco :ok:
- kwestia deserów: oj, tutaj jest rozstrzał i myślę, że jedna strona będzie polecać surowy klimat 814 a druga słodkie Mr Buttery etc. Jeśli są zasamplowane, to raczej bym skorzystał z tej opcji. Właśnie dzisiaj rozpocząłem uzupełnianie działu sample na nowo. Musiałem trochę odpuścić ze względu na epidemię w domu i względy higieniczne, ale (jeśli znów coś mnie nie będzie chciało zabić) to powinno dość sprawnie pójść z "restockiem" [a tak przy okazji, Aregonde od 814 jest już w dziale sample jakby ktoś miał wątpliwości co do niego],
- Atmos Laby zamówione, powinny dotrzeć do piątku / poniedziałku chyba, że DHL znów zgubi paczkę (jedna dość spora powinna być w zeszły czwartek a jak na razie ich interwencja jest warta tyle co nic i jestem lekko mówiąc wk... zirytowany) PS. Trochę osób mnie męczyło i ostatnio jest jakiś dziwny sezon jabłkowy, to dojdzie jeszcze Red Apple.

I to na razie tyle co wyduszę z siebie. Jeżeli coś pominąłem to przepraszam, ale znów zacząłem spać po 3 godziny i mój system postrzegania świata jest lekko zaburzony :)
Pozdrawiam i spokojnej nocki Salonowicze!
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Raz2trzy » wt paź 15, 2019 6:55 pm

Janekbossko pisze:
Raz2trzy pisze:Tytoniówki to oczywiście Tribeca - a jak Ona Ci posmakuję to możesz się zastanawiać powoli nad Ryanem USA limited od A&L. Równie zacny.


A czym się różni wersja Limited od...nie limited?


Jest bardziej nabity karmelem i wanilią.

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Claude [Bot] i 6 gości