Aromaty z vapelab.pl

Awatar użytkownika
VapeLab
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 13
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 94 razy

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: VapeLab » 23 kwie 2019, 02:28

Drodzy Koledzy, zacznę od kwestii greckiej - odpowiedź z ich strony trochę potrwa, Atmos Lab zrobił sobie na przykład 2 tygodniowy urlop świąteczny a Hellasi nie mogą być bierni w swojej narodowej tradycji więc zapewne zrobili sobie 3 tygodnie wolnego, za resztą zapłaci Unia :lol:

W kwestii historii powiem szczerze, że nigdy się nie spodziewałem, że mi się przyda praktycznie :mrgreen: A niby skąd pojawiły się tak szybko najnowsze wypociny od Halo w styczniu? Godziny rozmów z ówczesnym przedstawicielem handlowym z Rumunii i bynajmniej nie o aromatach ale o dyktaturze Ceaușescu, stosunku do Mołdawii i takie tam a przy okazji załatwiło się preorder :cool: Właściwie niewiele jest firm, z którymi nie poruszam tych kwestii, tu się o coś człowiek zaczepi, to coś innego i jakoś tak przyjemniej się gada :lol: Jedynie 814 nie ucieszyło się na polecenie z mojej strony zrobienia nowej serii Ius Primae Noctis, gdyż tyle pamiętam z historii wczesnośredniowiecznej Francji (czy tam państwa Franków) :-P Tak więc lata spędzone na studiowaniu nie poszły na marne :ed:

A jeśli chodzi o moje pozaziemskie powiązania to jest ich sporo. Osobiście pochodzę z czarnej dziury, przy czym inaczej to wygląda w rzeczywistości niż na ostatnich zdjęciach opublikowanych tu i tam (zdjęcie przedstawia jedynie wejście od zaplecza a że ciemno i brudno? Gomorra i jej neapolitański system wywozu śmieci dotarł również i do nas) :twisted:
Niestety na chwilę obecną jednak system mi się zawiesił i mam wirusa, tak więc najbliższe dni spędzę na leczeniu się przy pomocy strukturyzatora wody, odwiedzeniu kółka scjentologicznego żeby sprawdzić jak tam moje thetany oraz wysłuchiwaniu żony jaki jestem nieprzydatny w tej chwili a to tylko walka o życie :lol: A gdyby potrzebny był Wam algorytm życia to szybko coś machniemy w html'u, wszak to on odpowiedzialny jest za funkcjonowanie każdej żywej istoty na ziemi. No to zaczynamy: <p align="center" ... (ach te podstawówki lat 90-tych, gdy komputery były na pokaz a informatyka polegała na pisaniu w zeszycie formułek)...

No to podsumowując: Święta, Święta i po Świętach :mrgreen: Dobrej nocki zatem, lecę przyjąć morfinę, potajemnie ukraść coś z lodówki, poczytać i do spania 0:-)

Awatar użytkownika
VapeLab
Użytkownik
Użytkownik

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: VapeLab » 24 kwie 2019, 13:40

@salto @Haze No i mam odpowiedź od Hellasa :) Nie wiem czy wyczerpuje temat ale mam nadzieję, że w jakiś stopniu tak:
Hello Piotr,

We have received your request for the flavor Lacky Straike.
According to the CLP Regulation this mixture classified with the following hazard statements:
Η225 Highly flammable liquid and vapour( ghs02 flame)
Η302 Harmful if swallowed,(ghs07 exlamation mark)
Η310 Fatal in contact with skin.( ghs06 skull and crossbones)
Η412 Harmful to aquatic life with long lasting effects.( no pictogram)

The mixture is classified as fatal for skin by Fats and Glyceridicoils, tobacco seed (5,91%)( CAS 8037-19-2) and not from smoke ketone.
For this reason the pictogram skull and crossbones is obligatory.
You can find the attached safety data sheet with the content of all ingredients.

Should you have any question, do not hesitate to contact us
Thank you.

Klimentia Kordonouri
Lab eCig Hellas

Tutaj raz jeszcze SDS, który mi podesłali, może zrobili jakąś aktualizację? Hmmm...
SDS - Lacky Strike - eCig Hellas

Pozdrawiam i byle do weekendu :bender:
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 138
Otrzymał podzięk.: 69 razy

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: salto » 24 kwie 2019, 16:59

Wyczerpuje dobitnie, dzięki (!) @VapeLab :beer:. Tym samym Lacky Straike został moją ulubioną tytoniówką.

Oraz zacząłem rozglądać się za innymi tzw. NET-ami, poczynając od innych Heliasów. To chyba nawet formalnie jest hybrydą NET-a (absolutu) i "normalnego" liquidu, innymi słowy absolutem po tunningu.

PS Nowy SDS, z odnośnikami numerycznymi do bazy Chemical Abstracts Service, jest bardzo czytelny.
Awatar użytkownika
VapeLab
Użytkownik
Użytkownik

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: VapeLab » 25 kwie 2019, 00:27

@salto No jedyny minus jest taki, że latem się nie wysmarujesz nim zamiast płynu do opalania :)
Też odnoszę przy okazji takie wrażenie, że jest to właśnie taka swoista hybryda, przy czym mi właśnie odpowiada coś takiego. Same NETy jednak dla mnie osobiście są za ciężkie, stąd Hellas fajnie łagodzi te wszystkie niuanse. Jeśli chodzi o NETy to może kiedyś uda się wziąć te na mały stock -> La Tabaccheria. Ale to ze spokojem, w tym temacie poproś Haze co by polecił, gdyż krąży legenda, że w jego piwnicy znajdują się beczki z NETami :twisted:
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Punkty reputacji: 4840
Podziękował: 1877 razy
Otrzymał podzięk.: 2728 razy

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Haze » 25 kwie 2019, 01:09

Panowie, NETy to jest HARDKOR :mrgreen: o Tabakowni pisałem mi. TUTAJ, i dodam tylko, że nawet powszechnie znany tytoniowy MANIAK ;) Berto uznał, że mu "nie podeszły" (TUTAJ).
Powiedzmy sobie szczerze: na dzień dzisiejszy JEDYNĄ marką, która robi liquidy zbliżone do prawdziwego, aromatyzowanego tytoniu jest Absolute Toro, ich Cigarillos potrafi zwalić z nóg :D Tylko kto u nas kupi liquid po 25zł za 10ml??
Awatar użytkownika
VapeLab
Użytkownik
Użytkownik

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: VapeLab » 25 kwie 2019, 13:44

@Haze - Oddaje Ci hołd i masz tutaj rację :) El Toro to jednak klasa sama w sobie, niemniej jednak kiedyś, daaawno daaawno temu, kupowało się liquidy za 20 zł za 10 ml i do dziś są takie miejsca, gdzie można takie spotkać :lol: Ale przy aktualnej przepustowości naszych parowników, jest to chyba tylko dodatek co by popufać sobie przy kominku podczas jakieś doniosłej okazji raz na rok. Jeśli chodzi natomiast o Berto, to jest wybredny, czasami jak księżniczka, w sumie niech się poobraża - @bertoVapes :lol:

Dzisiaj rano dzwonili do mnie z Hellasa i tak się zastanawiali, czemu mam tak niską cenę na nie. Na szczęście sytuacja opanowana, powiedziałem, że to tylko kwestia dopasowania ceny do rynku i statystycznie (bla bla bla)... Czasami nie lubię jak traktują nas jako część Europy, bo wtedy myślą, że u nas są szklane domy już a każdy ma willę z basenem :lol:
Awatar użytkownika
Tenmen
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 117
Podziękował: 508 razy
Otrzymał podzięk.: 389 razy

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Tenmen » 25 kwie 2019, 14:00

Mogłeś tak odpowiedzieć Grekom, minimalny zarobek u nich wynosi ok. 680 euro brutto miesięcznie.....
Awatar użytkownika
bertoVapes
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 62
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podzięk.: 31 razy

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: bertoVapes » 25 kwie 2019, 20:32

@Haze
Tylko dwa z nich próbowałem i to była kiszka ale Cigarillos i Puros mi smakowały z tego co pamiętam. :)

@VapeLab
Ci dam księżniczka dziadu jeden! :lol:
2x Teslacigs WYE 85W 2x GeekVape Ammit 25
Obrazek
Awatar użytkownika
VapeLab
Użytkownik
Użytkownik

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: VapeLab » 25 kwie 2019, 23:37

@Tenmen - póki nie zaleźli mi za skórę trzymam język między zębami :lol: Ale nie ukrywam, że zdarzyło mi się użyć gdzieś tam na zachodzie argumentu, że u nas jeszcze po ulicach biegają łosie a z nowości to wprowadzają elektryfikację. O dziwo pomogło ale jednak zachowam dla siebie kogo tak urobiłem :ed:

@bertoVapes Dziękuję za słowa uznania :ok:
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 138
Otrzymał podzięk.: 69 razy

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: salto » 26 kwie 2019, 19:09

Które z Hellasów, oprócz Lacky Straike, mają w składzie absolut? Na stronie @VapeLab oraz e-cig.gr są SDSy starego typu. Albo - sam nie wierzę, że to piszę - które mają czaszkę?
Awatar użytkownika
VapeLab
Użytkownik
Użytkownik

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: VapeLab » 27 kwie 2019, 23:33

@salto - Jak opanuję domową epidemię (bo ja to wiadomo, że już od ponad tygodnia się kuruję ale w gratisie doszła jeszcze córka i żona...) to obadam co tam widnieje na opakowaniach :) Postaram się jutro wieczorem dać znać, bo z moimi zatokami teraz to nawet się schylić nie mogę :(
Awatar użytkownika
VapeLab
Użytkownik
Użytkownik

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: VapeLab » 29 kwie 2019, 00:52

salto pisze:Które z Hellasów, oprócz Lacky Straike, mają w składzie absolut? Na stronie @VapeLab oraz e-cig.gr są SDSy starego typu. Albo - sam nie wierzę, że to piszę - które mają czaszkę?

Nie ma to jak szukać czaszek po nocach :brawo:
@salto - specjalnie dla Ciebie:
- New Harbor
- Old Harbor
- Platinum Virginia
- USA Mix
- Red Sancho
- Lacky Strike
- Ace No.1
- Winzton

Brakuje mi na stanie: Virginia, Latakia, Kentuky, tak więc tutaj nie wiem, ale mi się zdaje, że z tych 3 tylko Virginia miała.
W maju będę domawiał to na pewno poproszę ich o nowe SDSy, bo czaszka czaszce nierówna i przy okazji wezmę poszukiwany Desert od Joyetecha
(czyli coś dla fanów Desert Shipa od Casablanci / Dillingera ze starych dziejów, bo też się skończył szybciej niż pojawił).

A tymczasem spokojnej nocki, ja jeszcze popracuję i idę spać kolejny dzień na podłodze, bo to jedyne miejsce, które mi zostało wolne podczas domowej pandemii :twisted:

Wróć do „Aromaty i dodatki”