Aromaty z vapelab.pl

jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 80
Otrzymał podzięk.: 62 razy

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: jaaano » 01 maja 2019, 22:52

I przyszedł czas by ocenić propozycję Piotra czyli Empire State od Nova - oj dobre to, dobre !
To jest to co misie lubią najbardziej tytoniówka z czymś słodkim, najbliżej mi to przypomina tą słodycz z piw miodowych ;) ale na czym pszczółki zbierały pyłek na ten miodzik to nie mam pojęcia. Dopisuję do stałego repertuaru.
Szczerze polecam :ok:

Awatar użytkownika
VapeLab
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1365
Podziękował: 323 razy
Otrzymał podzięk.: 671 razy

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: VapeLab » 09 maja 2019, 01:59

Psss poszukiwacze 814 i pojemności 50 ml, wpadnijcie tutaj na dyskusję -> 814 - dyskusja :cool:
jeffrey
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 78
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: jeffrey » 11 maja 2019, 22:15

Hej tu znowu ja, ale kto pyta ten nie błądzi :smile: . Zamówiłem parę aromatów z VapeLab, ale wiadomo że sporo aromatów ma zawyżone dawkowanie i chciałem Was prosić o pomoc, jak dawkować poszczególne aromaty przy gotowym już liquidzie VG50PG50 lub VG60Pg40. Nie ukrywam że jak widzę dawkowanie 15% to mi trochę smutno :( .

Aroma Sense - King Tobacco
814 - Brunehaut
Bubble Island - Peach Lychee
Nuages des Iles - Warp Zone
Nuages des Iles - Fruit Blast
Nova Liquides - Boba's sugerując się recenzją Haze to dawkował będę jakoś 11-12%
Revolute - 4X tu jestem w miare spokojny, podane dawkowanie na stronie to 18-20 kropel czyli wyjdzie coś koło 3-3,5% jak się nie mylę. Z góry wszystkim dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Obrazek
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 80
Otrzymał podzięk.: 62 razy

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: jaaano » 11 maja 2019, 22:17

Aroma Sense - King Tobacco i Revolute - 4X dawałem i daje na 10% i jest super :ok:
lukiboss
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 38
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 33 razy

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: lukiboss » 11 maja 2019, 22:47

Lepiej dać za mało niż za dużo, ja tam zawsze daję 10% max i jestem zadowolony. Jak raz na 100 razy będzie smak za słaby to dolewam troszeczkę na oko i jest ok.
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 479
Otrzymał podzięk.: 242 razy

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Raz2trzy » 11 maja 2019, 23:12

Witam, jakie owocowe aromaty stąd polecacie? Niekoniecznie owocowe, może być też coś w stylu gumy balonowej, no ogólnie takie słodkie tematy. Wiecie-obszerny wybór a kieszeń ograniczona.
lukiboss
Użytkownik
Użytkownik

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: lukiboss » 11 maja 2019, 23:28

Raz2trzy pisze:Witam, jakie owocowe aromaty stąd polecacie? Niekoniecznie owocowe, może być też coś w stylu gumy balonowej, no ogólnie takie słodkie tematy. Wiecie-obszerny wybór a kieszeń ograniczona.

Są testery czyli sample, najlepiej samemu sprawdzić jak dany aromat smakuje.
Każdemu co innego smakuje, ale z takich pewniaków to np. Pinkman, White King (ale tu sporo chłodzika), Swag Juice CO - Black Note (słodki w chu, ale zajebisty), 814 - Bathilde
(dla fanów jabłka - ale nie solo), a w sumie to ciężko mi powiedzieć, bo wybór na prawdę spory i sporo rzeczy mi smakowało.
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 479
Otrzymał podzięk.: 242 razy

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Raz2trzy » 11 maja 2019, 23:41

Wapuję wedle dywizy - jak coś jest słodkie, odwzorowywane są smaki dobrych rzeczy i ktoś dobrze o tym mówi, to tego nie da się sp... . Bardzo lubię wszelkie wariacje w tym temacie, a i tylko taki gatunek płynów akceptuje moja waperska tożsamość, więc jestem gotów zaufać cudzym kubkom smakowym. Jedyne co mnie odrzuca to wszelkie chłodziki i mięty.
lukiboss
Użytkownik
Użytkownik

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: lukiboss » 12 maja 2019, 00:03

Raz2trzy pisze:Wapuję wedle dywizy- jak coś jest słodkie, odwzorowywane są smaki dobrych rzeczy i ktoś dobrze o tym mówi, to tego nie da sie sp... . Bardzo lubię wszelkie wariacje w tym temacie, a i tylko taki gatunek płynów akceptuje moja waperska tożsamość, więc jestem gotów zaufać cudzym kubkom smakowym. Jedyne co mnie odrzuca to wszelkie chłodziki i mięty.

Właściciel Vapelaba to naprawdę spoko gościu. Jeśli sprecyzujesz swoje wymagania to pomoże Ci w wyborze, ja wiele razy prosiłem go o pomoc i na prawdę zawsze starał się doradzić jak tylko może. Moim zdaniem powinieneś zacząć od sampli i wtedy bardziej się ukierunkujesz.
Awatar użytkownika
mario132
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 8
Otrzymał podzięk.: 10 razy

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: mario132 » 12 maja 2019, 20:25

814-Brunehaut- Absynt,kiwi i ananas. Czytalem, że smak przypomina czarne cukierki kopalnioki albo czarne żelki. Kto z Was jadł w młodości czarne żelki? Przecież je się wyrzucało :lol: Na szczęście można już nabyć sample bo nigdy bym się nie odważył kupić tego smaku. Cztero sekundowe zaciągnięcie z duszą na ramieniu, wydech i mój uporządkowany świat się zawalił. To jest dobre. Czuć kopalnioki ale wcale nie to nie przeszkadza. Aromat jest przyjmie słodki z lekko kwaskowym finiszem. Miało być kiwi- robię bucha jest, miał być ananas robię bucha no gdzieś tam jest. Po tym się poznaje premium produkt.
Zasilania: Paranormal Dna 250C,Istick Pico 75w
Parowniki: Kayfun 5, Skyline, Merlin, Asmodus C4

Wróć do „Aromaty i dodatki”