Aromaty z vapelab.pl

arturbig
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pt mar 17, 2017 9:01 pm
Lokalizacja: Chrzanow
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: arturbig » śr wrz 25, 2019 3:37 pm

@VapeLab
VapeLab pisze:W razie czego niebawem będę robił zamówienie z Decadenta (żeby zdążyć przed kolejnym brexitem, że tak sobie zażartuję)

To ja przypominam nieśmiało o sobie.
Awatar użytkownika
Janekbossko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: sob sie 10, 2019 5:34 am
Lokalizacja: Szczecin
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Janekbossko » pn wrz 23, 2019 5:23 am

Aromat Earl Grey Tea od Decadent Vapours zmieszalem w stężeniu 10% i dla mnie jest za mocny na dłuższe wapowanie. Pyszny ale męczący.
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » ndz wrz 22, 2019 8:30 pm

Tak więc na sam początek wypadało by się przywitać po mojej nieobecności :mrgreen:
Mimo komplikacji udało mi się wyjechać i ogólnie... ledwo żyję, ale nie utonąłem i nie trzeba się obawiać o swoje zamówienia :lol:

@
Awatar użytkownika
Maciejko
Bardzo dziękuję za info, właśnie cała sprawa w herbatach tyczy się o bergamotkę właśnie. Zgadzam się z tym, że niektóre herbaty są mordowane nią i super,
że czuć tu jednak herbatę. Sam chyba się pokuszę w końcu o wymieszanie tego, choć już nie mam gdzie tego wszystkiego trzymać ;)
W razie czego niebawem będę robił zamówienie z Decadenta (żeby zdążyć przed kolejnym brexitem, że tak sobie zażartuję) i jeśli będzie potrzeba wziąć
w pojemności 50 czy 100 ml, to nie ma problemu, wystarczy dać mi znać :smile:

Ufff a tymczasem idę się naprawiać i dobrej nocki życzę przed poniedziałkiem!
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Maciejko » czw wrz 19, 2019 7:17 pm

Panie Piotrze @VapeLab jestem winien kilka słów. Miałem mało czasu, a dużo zajęć, no i dopiero niedawno przyszedł moment na próbowanie.

Aromat Earl Grey Tea od Decadent Vapours. Rozrobiłem go w bazie 50/50, stężenie 16,7%. Postał długo, bo zrobiłem go dokładnie 27.08. Zalany do Hastura Mini, bawełna Cotton Bacon V2, grzałka - zwykły Kanthal D, 1,12 oma.

Produkt Decadent Vapours mnie mocno zaskoczył. Aromat bergamotki, stosowany w przemyśle spożywczym, jest bardzo intensywny, często nawet smak herbaty jest przez niego zabijany.
Gotowy liquid miał bardzo przyjemny zapach, jednak główna nuta bergamotki, była bardzo mocno wyczuwalna, więc to jej dominacji spodziewałem się w smaku.
Natomiast nie, jest zupełnie inaczej. Motywem przewodnim jest czarna herbata, mocna, niesłodzona, taka wręcz dymna. Bergamotka przebija się w tle, bardzo subtelnie, nienachalnie. Stanowi idealną równowagę, dla mocnej herbaty. Jak dla mnie - strzał w dziesiątkę. Nie jest to najbardziej skomplikowany smak, z jakim miałem do czynienia, ale w tym tkwi jego siła.

Nie wyszła mi z tego jakaś rozbudowana recenzja, ale nie jestem niestety kiperem, żeby wyczuwać każdy drobny niuans w smaku. Natomiast dla mnie jest to mój drugi must have, zaraz po Heisenberg'u. Praktycznie zero słodyczy, nie męczy, powiedziałbym, że jest raczej wytrawny. Zostanie ze mną na długo, bo to nie tylko doskonały Earl Grey, ale i doskonały smak herbaty, którego bardzo mi brakowało.
W przyszłości pokuszę się prawdopodobnie o dodanie do niego odrobiny jakiejś przyzwoitej cytryny, bo myślę, że mógłby na tym sporo zyskać. :)
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » czw wrz 19, 2019 11:39 am

@
Awatar użytkownika
jaaano
FlavorAH :) Flavour Art to makaroniarze a "ahy" to jankesi :lol: Ale widzę, że Forest Fruit został podrzucony, haha, sam pełno tego wykopciłem a swego czasu był dostępny w liquidzie jak Liqua Ritchy "Berry Mix", ale to lata świetlne temu :) W ogólnie Liqua pierwotnie powstawała na aromatach FA, mieli nawet logo z boku, ale kiedy się pokłócili, to została
tylko włoska flaga pod logiem. Ta seria co jest dostępna w sklepach i -dym też ją miał, to już z tego co kojarzę, pędzona jest na Atmos Labie, ale ręki nie dam sobie uciąć, natomiast klasyczna seria wywędrowała do Chin. Ale to tyle z takich historii, które nic nie wnoszą do życia. Jest jeden bardzo podobny aromat do Foresta właśnie i robi go Decadent, o ile mnie pamięć nie myli to jest nim właśnie Berry Crush, przy czym ostatnio miałem go zalanego na urlopie w sierpniu, ale pamięć potrafi szwankować *shock*
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: jaaano » czw wrz 19, 2019 9:32 am

Flavour-art ? O swego czasu w premix'ie Maxboro i Forest Fruit to były same najlepsze wrażenia - tylko że dostępność słaba, cena iście Bebeca'owa i dorwać to w formie aromatu graniczyło z cudem.
Pamiętacie jak w pewniej komedii Pani powiedziała "Marian tu jest jakby luksusowo" :wtf: no to ja mam tak z vapelab'em - nie wybieram się gdzie indziej i nie rozglądam na boki, jedynie trutkę dokupuję w miejscowym dym-shop'ie.
Także do następnych zakupów pozostaje stworzyć listę sampli, śledzić temat i do dzieła.
Panie Piotrze *yes2*
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Wampir z Pniew » czw wrz 19, 2019 9:03 am

A no widzicie, zapomniałem o tym Flavorahu, ale tak to jest jak trzeba na szybko kurować się przed wyjazdem :mrgreen: A zdrowie trzeba mieć, bo spanie na karimacie przy ognisku to raczej nie hotel ;)

Ja jestem też ciekaw co to za tytonie będą od Hellasa i jutro mają być :evil:
Chyba je po prostu odpalę w nocy dzisiaj przed udaniem się na spoczynek, że tak to archaicznie nazwę, co by sobie żyły swoim życiem podczas mojej nieobecności :ok:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Tommy Black » czw wrz 19, 2019 7:01 am

lesstro pisze:
jaaano pisze:z listy ulubionych odpadły... ...wszelakie Virginie

A spróbuj Waść Virginię od Flavourah'a. Moim zdaniem, brak cukru, bynajmniej w smaku. Zalecane i przetestowane osobiście stężenie 2,5%. Smacznego :smile:


Tak, tam nie ma naprawdę żadnego cukru nawet jeśli, jak u mnie, to nie 2,5% a 5% w proporcjach. Pyszna ta Virginia o dziwo i bardzo delikatna, no ale taki jest prawdziwy tytoń Virginia. :)
Awatar użytkownika
lesstro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 655
Rejestracja: śr gru 14, 2016 10:10 am
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował: 435 razy
Otrzymał podzięk.: 727 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: lesstro » czw wrz 19, 2019 6:55 am

jaaano pisze:z listy ulubionych odpadły... ...wszelakie Virginie

A spróbuj Waść Virginię od Flavourah'a. Moim zdaniem, brak cukru, bynajmniej w smaku. Zalecane i przetestowane osobiście stężenie 2,5%. Smacznego :smile:
Obrazek
jaaano
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: śr lis 07, 2018 5:57 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: jaaano » śr wrz 18, 2019 9:52 pm

Dziękuję :ok:

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości