Aromaty z vapelab.pl

arturbig
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0
Podziękował: 2 razy

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: arturbig » 08 sie 2019, 19:59

VapeLab pisze:@arturbig Jestem leń, więc wrzucam cytat odnośnie Cherry Cheroot:
Yes, we still have Cherry Cheroot, lovely tobacco :smile:

Tak więc przy następnym zamówieniu biorę :ok:

Są realne szanse na ten aromat?

spidy
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 234
Otrzymał podzięk.: 96 razy

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: spidy » 08 sie 2019, 21:03

:bry:
Kto zamówił wieczorem aromaty no ja,kto zapłacił też ja :)
A teraz akcja:

7 Sie 2019, 22:57 Przygotowana przez Nadawcę.

To ja się pytam czy ten człowiek nie śpi,może cierpi na bezsenność hmmm, podejrzewam że Pan Piotr czatuje przy kompie z czerwonymi oczami i wyłapuje każde zamówienie ;)
A tak na poważnie dzięki za expresową wysyłkę i życzę dużo zdrowia i sił do prowadzenie własnego biznesu .
Awatar użytkownika
OneOfDragons
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 34
Otrzymał podzięk.: 24 razy

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: OneOfDragons » 08 sie 2019, 22:11

Dobry sprzedawca. W jeden dzień. W niecałe 24h z drugiego końca prawie Polski doszła przesyłka. Byle tak dalej!
Pozdrawiam, OneOfDragons
Awatar użytkownika
VapeLab
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1750
Podziękował: 404 razy
Otrzymał podzięk.: 862 razy

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: VapeLab » 08 sie 2019, 23:18

@
Awatar użytkownika
lesstro
- Właśnie te stężenia ratują sytuację :) I nie są przekłamane jak na przykład w A&L, bo tam to dawkuję dwa razy więcej a tutaj nie było takiej potrzebny, ba! Nawet wystarczająco wgniata w fotel te 5% :smile:

A co do reszty - ja jestem stety czy niestety uzależniony od pracy a przy okazji życie nocne mi zawsze odpowiadało :smile: Dwa dni temu nawet o 4 rano polecałem komuś kawę w aromacie :lol: Podsumowując - na prawdę dawno nie szedłem spać kiedy na dworze była noc... :mrgreen: A od rana mam karny rower, bo samochód mi padł, więc i nawet jakiś sport się znajdzie *konik*

A tak przy okazji w artykule na wp bodajże czytałem dzisiaj (dotyczącym tego, że kurier Geis wypada z rynku), iż przewiduje się, że w ciągu najbliższych 5 lat paczki będą dostarczane tego samego dnia a w ciągu 10 lat w ciągu 2 godzin *shock* Mam nadzieję, że do tego czasu nasze inhalatory nadal będą tworzyć parę a nie staną się tylko obrazkiem w książce do historii :(
I w sumie mogli by wprowadzić paczki 18+ i nasze (idiotyczne) prawo dopuszczało by sprzedaż wyrobów dla dorosłych przez internet i nie mówie tu tylko i nikotynie ale i o jakiś innych wybrykach :whisky: :evil:

No nic, wracam zatem na plac boju... a i jeszcze jedno - @
Awatar użytkownika
arturbig
- Cherry Cherryroot - sytuacja się pokomplikowała, gdyż DV od środy mają nowe coś tam (brazylijski serial jednym słowem) i nie wiem czy naprodukowali tego na ten miesiąc (oni mają linie produkcyjne i plany, więc to jest koszmar trochę załatwiać cokolwiek). Jutro dam Ci znać, czy znajdzie się choć jedna sztuka dla Ciebie, gdyż czekam na odpowiedź. Jeśli tak, to we wtorek czy środę była by u mnie :)
yerzu
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 29
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 23 razy

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: yerzu » 09 sie 2019, 02:56

Ten od kawy o 4 to ja :)

Jak już wiele osób pisało - rewelacyjna obsługa i kontakt. Smaku aromatów na razie nie ocenię bo się gryzą ;) *friends*

Wielkie dzięki.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
arturbig
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0
Podziękował: 2 razy

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: arturbig » 09 sie 2019, 13:34

VapeLab pisze:No nic, wracam zatem na plac boju... a i jeszcze jedno - @
Awatar użytkownika
arturbig
- Cherry Cherryroot - sytuacja się pokomplikowała, gdyż DV od środy mają nowe coś tam (brazylijski serial jednym słowem) i nie wiem czy naprodukowali tego na ten miesiąc (oni mają linie produkcyjne i plany, więc to jest koszmar trochę załatwiać cokolwiek). Jutro dam Ci znać, czy znajdzie się choć jedna sztuka dla Ciebie, gdyż czekam na odpowiedź. Jeśli tak, to we wtorek czy środę była by u mnie :)

Czekam z niecierpliwością. :beer:
Awatar użytkownika
VapeLab
Super Użytkownik
Super Użytkownik

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: VapeLab » 10 sie 2019, 02:01

@
Awatar użytkownika
yerzu
Ty to chyba też cierpisz na bezsenność :lol: Ale jeśli do teraz się gryzą to widzę, że jednak wytrwały jesteś w postanowieniach :ok:
Suchy84
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 3
Otrzymał podzięk.: 13 razy

Re: Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Suchy84 » 10 sie 2019, 09:57

No to ja zamówienie składałem w czwartek wieczorem i właśnie dostałem smsa że paczka do odbioru w paczkomacie :D już się nie mogę doczekać aż ich spróbuję,a to tyyyyyle czasu czekać będzie trzeba :(
ps. i jak tam z samochodem,udało się załatwić mechanika ;)?
Awatar użytkownika
VapeLab
Super Użytkownik
Super Użytkownik

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: VapeLab » 12 sie 2019, 02:39

@
Awatar użytkownika
Suchy84
No to jest ten właśnie plus paczkomatów w dzisiejszych czasach (nie mówię o tym co było 10 lat temu), że w soboty często paczki dochodzą :mrgreen:
A mechanik to dzisiaj na 8 rano, ale tak czy siak przez najbliższe 2 tygodnie raczej będę uwięziony na miejscu, nawet dętka od roweru postanowiła umrzeć więc pozostają mi nogi :lol:
Suchy84
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 3
Otrzymał podzięk.: 13 razy

Aromaty z vapelab.pl

Postautor: Suchy84 » 21 sie 2019, 17:50

:smile: Solub Arome - Gorilla jakieś opinie na jego temat? Ktoś używał może? Jakoś tak jak go zauważylem to stwierdziłem że to może być ciekawe połączenie smaków. Ewentualnie coś godnego uwagi co bym mógł dorzucić do koszyka ? Ostatnio zamówiłem Heisenberga ( gdyby nie ten posmak anyżu byłby super dla mnie), Pinkmana ( nie jest zły ale nie porwał mnie), oraz Clodomira i Merovee z 814, czego jeszcze z owocówek lub mięt powinienem spróbować :) ?

Wróć do „Aromaty i dodatki”