Po prostu Dinner Lady......

Awatar użytkownika
Lazarus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: wt cze 11, 2019 7:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Po prostu Dinner Lady......

Postautor: Lazarus » śr paź 30, 2019 10:25 am

Okej vapuję Lemon Tart od wczoraj, raczej nie nadaje się na dłużej chyba że ktoś kocha deserówki. Premix smaczny, dość słodki ale nie za bardzo. Wyraźnie czuć cytrynę oraz ciasto tak więc balans zachowany moim zdaniem i nie ma wyraźnej przewagi jednego nad drugim. Jak dla mnie premix dobry jako odskocznia i dosłownie jako coś na deser :ok:
Aegis Legend + Kylin M
Vandy Vape Swell + Kylin M
DOVPO Blotto RTA
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Po prostu Dinner Lady......

Postautor: 666mAh » wt paź 29, 2019 7:53 pm

Lemon Tart również dla mnie to niebo w gębie i jest to premix warty swojej ceny ale jak już kiedyś pisałem musi odstać swoje bo po zalaniu świeżo wymieszanego z shotem no cóż poczułem się trochę oszukany :D a tydzień czy dwa później przy drugim podejściu butla poszła w expresowym tempie. ALE co chciałem napisać - jeśli ktoś lubi Lemon Tart Dinnersa polecam naprawdę Pan Chmurka Zitron (wafel cytrynowy) u mnie w rankingu deserówek obydwa na 1 miejscu :)
Szymon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 25, 2019 7:25 am
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Po prostu Dinner Lady......

Postautor: Szymon » wt paź 29, 2019 7:34 pm

Ja podziękuję. Dwa razy dałem im szansę i kupiłem deserówkę. Grzałka zasyfiona po jednym dniu, a smak fajny, ale nie powalający. Aby nie zasyfić do reszty grzałki zacząłem vapować na moim mesh-u, a tam podbiło jeszcze słodzik...
Awatar użytkownika
Lazarus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: wt cze 11, 2019 7:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Po prostu Dinner Lady......

Postautor: Lazarus » wt paź 29, 2019 6:43 pm

Właśnie dziś spróbowałem Lemon Tart, jak na razie tylko parę kropel na grzałkę (nie mogłem się powstrzymać) w Kylinie M zalanym Lemonade Fantos bo muszę opróżnić baniak ale zapowiada się świetnie. Później podzielę się opinią jak zamontuję nową i zaleję.
Aegis Legend + Kylin M
Vandy Vape Swell + Kylin M
DOVPO Blotto RTA
Suchy84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: śr sie 07, 2019 7:10 am
Lokalizacja:
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 19 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Po prostu Dinner Lady......

Postautor: Suchy84 » ndz paź 20, 2019 1:26 pm

Jako że tarty nie było zakupiłem Sun tun mango...I jak szybko zalalem swój parownik tak szybko pożałowałem zakupu. Jak dla mnie smak beznadziejny, już mango z Inawery mi smakowało bardziej. Za taką cenę spodziewałem się zupełnie czego innego.
Awatar użytkownika
jaro1959
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: czw maja 18, 2017 5:56 am
Lokalizacja:
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 800 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Po prostu Dinner Lady......

Postautor: jaro1959 » wt sie 20, 2019 7:01 am

Jak dla mnie smak niezły, ale dwa baniaki i grzałka zasyfiona.
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Po prostu Dinner Lady......

Postautor: Raz2trzy » pn sie 19, 2019 9:43 pm

Po obadaniu smaczków Lady na meshu w ramach zacnej akcji PSP, byłem wręcz zszokowany nadmiarem słodzika... Tak mi zlepiało gębę po chwili wapowania, że aż postanowiłem zakończyć przygodę z premixami.Takie piętno moi drodzy.
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1882
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Po prostu Dinner Lady......

Postautor: DooshPastesh » pn sie 19, 2019 8:14 pm

Ja wapuję wszystko. Od najtańszych premixów po te droższe, kończąc na własnych produktach. Trzeba mieć rozeznanie :D Czasami można coś znaleźć fajnego w tych tanioszkach, czasami trzeba sięgnąć po droższe, zawsze jednak najlepiej wychodzą własne mikstury. Może dlatego, że zapracowanie na własny liquid daje większą satysfakcję i siłą rzeczy smakuje lepiej (poza tym, wiem co mam w środku, na pewno nie słodzik).
Co do Dinnerów, ich cena jest nieadekwatna do smaku. Owszem, smakują całkiem całkiem, ale ilość użytego cukru niestety straszliwie obniża moją ocenę. Aromaty mają naprawdę niezłe, tylko po jaki czort tyle cukru? To już wolę #Tag czy Virtusa...
P.S: Moim zdaniem najlepszy to Watermelon Slices.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Po prostu Dinner Lady......

Postautor: Metall » pn sie 19, 2019 8:02 pm

Poczytałem Wasze posty i zdecydowana większość tak zachwala te Lady, że aż mam ochotę zainwestować i samemu spróbować tych wynalazków. A naprawdę jestem wprost genetycznym przeciwnikiem premiksów... Przyznać się, kto tu uprawia marketing szeptany albo ma jakąś prowizję od sprzedaży? *konik*
:-P
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Po prostu Dinner Lady......

Postautor: 8A5HUD4 » pn sie 19, 2019 7:35 pm

@
Awatar użytkownika
snerta
, @
Awatar użytkownika
Azgar
nie tylko wam to tak smakuje.
Według informacji zaciągniętych na zagranicznych forach (włoskie, hiszpańskie etc.) smak się zmienił. Co było powodem? Niewiadomo. Podobno ktoś się kontaktował z producentem, ale ten zapiera się, że nic nie zmienili, lecz twierdzi również, że stale udoskonalają swe receptury. Czyli takie masło maślane.

Natomiast na kilku forach w tym temacie da się także znaleźć jeden, dość często powtarzający się przepis na Sun Tan Mango przy użyciu dość łatwo dostępnych aromatów (w większości Capella, TPA), tak jakby ktoś chciał odtworzyć to cuś -> Sun Tan Mango
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość