Sensation

Iczi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: pn mar 05, 2018 12:44 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 21 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Sensation

Postautor: Iczi » śr mar 21, 2018 8:31 pm

Przed chwilą wywapowałem ostatni baniaczek Bubble Gum zrobionego właśnie przy pomocy tego aromatu.
Ogólnie bardzo fajny, przypomina orbitki dla dzieci.
Jednaaaaaakże mnie troche irytuje, bo na Blitzenie smakuje super, a na Trollu RTA nie tak dobrze, nie wiem czym to jest spowodowane, no ale cóż.
Blueberry Cool Mint i Strawberry Raspberry Cool Mint też dają radę. :D
:papa:
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

Re: Sensation

Postautor: lijden » śr mar 21, 2018 7:52 pm

Nie wiem czy wiecie ale Sensation jest też producentem premixów Hippz i Hippz Girl. Zanabyłam drogą kupna Hippz Muchachos - Kaktusowy oraz drogą rozdawajki na dzień kobiet Hippz Girl Ice Bonbon - niestety smak cukierków lodowych :C Jako że to ta sama firma smak kaktusowy nie różni się od tego z aromatu. Ice bonnon jeszcze nie miałam odwagi spróbować, częściowo też z lenistwa bo pewnie będę musiała po dwóch zaciągnięciach wymieniać watę :P

Co do aromatów - są całkiem smaczne jednak ze względów ekonomicznych - wymagają dość sporego dozowanie - raczej więcej nie kupię. Na jakiejś promocji czy rabatem można spróbować.

Jagoda - smaczna, nie czuć tego "posmaku" kocich sików jak w przypadku niektórych firm, często porzeczka ma ten posmak
Truskawka - smaczna dość słodka
Mentol - dość moccny gryzący w gardło mentol
Cytryna limonka pomarańcza - smakuje jak pomarańczowe tictac
Truskawka malina limonka mięta - smakuje trochę jak skittelsy ale po jakimś czasie czuć lekko nużący chemiczny posmak
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

Re: Sensation

Postautor: lijden » czw lut 22, 2018 6:38 pm

Tak, znowu promocje zrobili. Ja dzisiaj troche powapowalam smaki ktore mam rozmieszane. Jest niezle ale dupy nie urywa.

- Raspberry Strawberry Lime Mint - calkiem fajny owockowy smak, mi kojarzy sie bardzo ze skittelsami, po jakims czasie taki lekko chemiczny posmak byl. Ok 10 % aromatu to minimum.

- Blueberry - calkiem niezła jagoda lepsza niz niektore ktore próbowałam, nie ma tego takiego dziwnego posmaku ktory często gości w jagodowych aromatach, znów ok 10 % mniej dla mnie niewyczuwalne

-Strawberry - truskawka jak truskawka. Nie mam porównania z innymi. Dupy nie urywa, znow te 10 % zeby cokolwiek poczuć.

- Kaktus - kaktus jest niezły, zbliżony w smaku do MA ale znow wychodzi nieekonomicznosc.

- Mentol - mentol jak mentol. Znow bez zachwytów.

Cytrusowego jeszcze nie probowalam.

Generalnie aromaty nie sa złe. Ale bez jakichs zachwytow. Noe przemawia do mnie również zalecane stężenie to ze bez promocji kosztuja 10 zl - tu pewnie cenę podbija buteleczka z kolorowa etykietka i strunowe opakowania. Chyba wole wydać 10 zl na miętę capelli a owocki kupic MA. Premixy tej firmy czyli Hippz to tez wariacje na temat tych aromatow ktore można kupic tutaj. Nie skusiłam sie. Mysle ze aromatow tez ponownie nie kupie.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Sensation

Postautor: basika » czw lut 22, 2018 5:04 pm

Dzisiaj trafiłam na FB. Może kogoś zainteresuje ta oferta. Dotyczy tylko sklepów stacjonarnych. Mam nadzieję, że uda się przeczytać bo musiałam zmniejszyć screen. ;)

E-dym.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
slop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:08 am
Lokalizacja: Wwa
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podzięk.: 39 razy
Płeć: Mężczyzna

Sensation

Postautor: slop » wt lut 20, 2018 9:15 pm

lijden pisze:Szkoda bo całkiem smaczne są ale na dłuższą metę wolę takie bardziej ekonomiczne :P


Jakbyś chciała któreś smaki odsprzedać, albo któreś wymienić z tych Sensation lub innych to ja chętnie potestuję i wymienię na inne z tych co posiadam ;] a że mieszkam całkiem niedaleko to będzie odrobinę prościej
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Sensation

Postautor: Selene » wt lut 20, 2018 8:31 pm

Iceberg pisze:
Madzia pisze:MA mają przepyszne Mojito ;) też uwielbiam...


Magda, wyglada na to ze MA jest nie do dostania u mnie a szkoda bo z checia bym sprobowal innych producentow...

Może jednak się to udać, spójrz..
MA pisze: Oficjalnie nie wysyłamy, ale zawsze możemy zrobić wyjątek ;) Unikamy jednak wysyłki do Niemiec, gdyż tak dość często przesyłki ulegały dematerializacji przed dotarciem do adresata ;/

Skontaktuj się z @MA jeśli będziesz chciał zamówić ;)
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Iceberg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: sob sty 20, 2018 7:05 pm
Lokalizacja: Francja
Podziękował: 134 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

Sensation

Postautor: Iceberg » wt lut 20, 2018 8:09 pm

MA mają przepyszne Mojito ;) też uwielbiam...[/quote]

Magda, wyglada na to ze MA jest nie do dostania u mnie a szkoda bo z checia bym sprobowal innych producentow...
When people agree with me I always feel that I must be wrong...
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Sensation

Postautor: basika » wt lut 20, 2018 8:00 pm

Iceberg pisze:
Basiu, wszystko tylko nie anyz, za dawnych czasow strulem sie popularnym tu "Ricard'em" i do tej pory jak czuje anyz to uciekam...
Ale z checia poslucham innych sugesti, wiem ze na razie moje dwa faworyty to mieta i mojito...

W takim razie spróbuj miętę z truskawką. W proporcji 1 : 3. truskawka daje słodycz, a mięta wiatr w gębie :lol:
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Sensation

Postautor: Selene » wt lut 20, 2018 7:54 pm

Iceberg pisze:... moje dwa faworyty to mieta i mojito...

MA mają przepyszne Mojito ;) też uwielbiam...
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Iceberg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: sob sty 20, 2018 7:05 pm
Lokalizacja: Francja
Podziękował: 134 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

Sensation

Postautor: Iceberg » wt lut 20, 2018 7:48 pm

[/quote]
@
Awatar użytkownika
Iceberg
a lubisz anyż ? [/quote]


Basiu, wszystko tylko nie anyz, za dawnych czasow strulem sie popularnym tu "Ricard'em" i do tej pory jak czuje anyz to uciekam...
Ale z checia poslucham innych sugesti, wiem ze na razie moje dwa faworyty to mieta i mojito...
When people agree with me I always feel that I must be wrong...

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pytel94 i 12 gości