CANELA ATMOS LAB

Awatar użytkownika
Buła
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 31, 2018 7:31 am
Lokalizacja: Trzy Wieże
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

CANELA ATMOS LAB

Postautor: Buła » pn kwie 09, 2018 6:03 pm

Canela to specyficzny aromat, pasuje mi w małych dawkach. Cinnamon Danish używam do Bobasa, ale żeby spowodować tzw. (kopa) efekt nikotynowy i tak muszę dodać atmosa. Problem polega na tym, że Canela mi się skończyła i nie widzę jej w PL. Kiedyś kolega polecił mi Brzoskwinię Inawery, owszem drapie (ale chemią), jeszcze muszę spróbować polecanego przez Ciebie MA. Cynamony dobrze komponują się z tytoniówkami, dlatego idę w tym kierunku.Tabakiera również będzie zamówiona z Tytoniem Mocnym, tylko to będą samogony 1mg. Nawiązując do Mocnego, bardzo polecam dodanie 1% 555Gold(Inawera), GC clear(TPA})0,5%,EM 0,5%,AP 0,2% i jak ktoś posiada VBlack max 0,3%(EF), Coffe Pipe parę kropel(EF) lub dobrej kawy espresso (tylko nie TPA). Jest to mój jeden z najbliższych samogonów przypominających stare 555.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

CANELA ATMOS LAB

Postautor: Haze » pn kwie 09, 2018 7:27 am

Buła pisze:charakterystyczne drapanie w gardło...

Skoro tak odbierasz cynamon to może się go trzymaj? TUTAJ masz go od MA, a TUTAJ trochę posłodzony od TPA. Będąc u MA warto też spróbować tabakiery, ona może nie "drapie" jakoś specjalnie gardła ale wrażenia smakowe pozostawia NIEZAPOMNIANE :mrgreen: .
Obrazek
Awatar użytkownika
Buła
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 31, 2018 7:31 am
Lokalizacja: Trzy Wieże
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

CANELA ATMOS LAB

Postautor: Buła » ndz kwie 08, 2018 8:45 pm

Może zna ktoś lekko drapiący aromat,tak jak to czyni Canela AL.Dzięki temu aromatowi udało mi się zejść z wapowaniem do 1mg,a wystarczyło go dodać tylko 0,5%.Może to być aromat niecynamonowy,każdy który powoduje charakterystyczne drapanie w gardło.Mam w planach przejście na 0mg,ale muszę się na początku trochę oszukać.

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości