Aromaty NOVA

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty NOVA

Postautor: Tommy Black » wt kwie 24, 2018 5:37 pm

Haze pisze:PS. Oczywiście próbka poleciała do głównego sommeliera Salonu, ciekawe jak @
Awatar użytkownika
Tommy Black
ją oceni?


Wielki ciężar zrzucasz Adam, na moje wątłe barki. Kubki smakowe mam chyba lepiej wyćwiczone niż bicepsy dlatego też z przeogromną ciekawością posmakuję spécialités françaises... ;)
Dotarły do mnie dziś i to aż trzy smaki.
Haz1.jpg

Na czym można spróbować absolutnie nieznanego francuskiego aromatu jak nie na Pyro. Świeże, czyściutkie Pyro zapakowałem dwiema grzałkami CHSR o rezystancji 0,25 oma. I tu już obyło się bez żadnych niespodzianek jakie miały miejsce z grzalkami Demon Killera. Mialo być 0,25 oma i po uformowaniu i wygrzaniu jest 0,25 oma. Zapakowalem tam dwie porcje bekonu, czyli Bacon Cotton. Pół testowego baniaka Pyro z mieszanką Virginie, ustawienie air hole, ustawienie mocy, różne dlugości zaciągania się. Po tych czynnościach, kiedy już zbiornik był prawie pusty ale chmurzyło się tak, że wszystko mogło zostać spokojnie, napelniłem Pyro na full i teraz sobie chmurzę niczym marquis français près de la cheminée... :-P
Grzałki to Alien x 2 CHSR 0,25 oma, zasilanie Evaya66, atomizer Pyro, moc 36 W, moc mieszanki z Virginie 3 mg.
W czasie tego testowego rozruchu, przypominalem sobie wszystkie Virginie jakie chmurzyłem, te solo, znaczy tylko z bazą i te w różnych, nie zawsze tytoniowych, mieszankach.
Nie wiem czy to jest na pewno czysta Virginie z bazą, bo Adam mi nie powiedział, ale tak sądzę.I to jest taka Virginia którą trzeba zakupić w dużych ilościach, zakopać i o innych zapomnieć.Co też niezwłocznie uczynię. I niezwłocznie dziękuję również @
Awatar użytkownika
Haze
mu za przepyszną niespodziankę i odkrycie fantastycznego aromatu.
Pozostałe dwa smaki ocenię za kilka dni, bowiem po wpakowaniu do nich nosa uważam że potrzebują jeszcze kilku dni maceracji.
PS
Ja nie wiem jak Francuzi to zrobili ale chmurząc tę Virginie widzi się te suche liście tytoniu tuż przed pocięciem i czuje się zapach ciętego tytoniu i widać obłoki kurzu...

PS
O grzalkach CHSR jest mój temat o Demona też.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty NOVA

Postautor: Haze » pn kwie 23, 2018 7:26 pm

Jedziemy dalej na fali reminiscencji, tym razem za sprawą:

Obrazek

Czyli aromatu Virginie, wprost nawiązującego do ojca (albo matki) wszystkich tytoniówek! Jeśli ktoś pamięta czasy firmy Vaping Zone i ich sztandarowy aromat Virginia Flue Cured to to jest WŁAŚNIE TO!!! Znowu oddany w 100%, wytrawny, wysuszony na słońcu (ale nie przesuszony) markowy tytoń, z minimalną słodyczą na końcu. O ile można sobie wyobrazić przełożenie ZAPACHU świeżo otwartej paczki dobrych analogów (z czasów kiedy było w nich jeszcze trochę dobrego tytoniu) na smak aromatu to taka właśnie jest Virginia. Efekt jest DOSKONAŁY, głównie za sprawą swojej surowości, w jak najlepszym tego słowa znaczeniu - brak zbędnych ozdobników robi robotę większą niż pierdyliard dodatków smakowych. ŚWIETNY solo, ale jednocześnie nie wyobrażam sobie lepszej podstawy do kombinowania z własnymi dodatkami!

PS. Oczywiście próbka poleciała do głównego sommeliera Salonu, ciekawe jak @
Awatar użytkownika
Tommy Black
ją oceni?
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty NOVA

Postautor: Tommy Black » czw kwie 19, 2018 6:24 pm

Haze pisze:atomiast nie jest to ostatnie słowo Francuzów w temacie RY4 - poniżej aromat, który może zdetronizować Revoluta:
W każdym razie tak się zapowiada po dwóch dniach...


Wystarczy mu, nie ma na co czekać, jeśli jest dobry dziś to będzie już zawsze...odlej trochę... :-P
Jeden Francuz kiedyś aaaaa...nie, to Szkot był, przeleżakował liquid i musial dać Anglikom, to nie whisky...
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty NOVA

Postautor: Haze » czw kwie 19, 2018 5:15 pm

Tommy Black pisze:Bardzo jestem ciekawy jak wypadła kolejna francuska mutacja RY4 ?

Na razie gryzie się dopiero drugi dzień, ale zapowiada się obiecująco.
Natomiast nie jest to ostatnie słowo Francuzów w temacie RY4 - poniżej aromat, który może zdetronizować Revoluta:

Obrazek

W każdym razie tak się zapowiada po dwóch dniach...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty NOVA

Postautor: Tommy Black » czw kwie 19, 2018 8:15 am

A mnie bardzo zaintrygował Nova Liquides - Empire State

Obrazek

Bardzo jestem ciekawy jak wypadła kolejna francuska mutacja RY4 ?
Awatar użytkownika
gemino
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 367
Rejestracja: śr lut 03, 2016 2:48 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 2535 razy
Otrzymał podzięk.: 530 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty NOVA

Postautor: gemino » śr kwie 18, 2018 11:55 pm

Do końca nie wiedziałem, czy na Vapelab mają aromaty, czy premixy. 12% to dość duże stężenie (10 ml aromatu nie starcza nawet na 100ml produktu), ale na spróbowanie może się skuszę.

Wysłane z fona [emoji482]
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty NOVA

Postautor: Haze » śr kwie 18, 2018 8:42 pm

gemino pisze:Tak z ciekawości @
Awatar użytkownika
Haze
jakie stężenie dałeś tego Bobasa, jeśli wziąłeś aromat, a nie premixa?

12%. A jeśli znasz jakiś premix Bobasa to może się pochwal bo nie słyszałem ...
Obrazek
Awatar użytkownika
gemino
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 367
Rejestracja: śr lut 03, 2016 2:48 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 2535 razy
Otrzymał podzięk.: 530 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty NOVA

Postautor: gemino » śr kwie 18, 2018 8:10 pm

Tak z ciekawości @
Awatar użytkownika
Haze
jakie stężenie dałeś tego Bobasa, jeśli wziąłeś aromat, a nie premixa?
Obrazek
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Aromaty NOVA

Postautor: slaviop » śr kwie 18, 2018 7:22 pm

Adam smaka mi narobiłeś...

Pisane mobilnie...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Aromaty NOVA

Postautor: Haze » śr kwie 18, 2018 6:59 pm

Czyli Graala poszukiwań ciąg dalszy :mrgreen: Poszukiwań możliwych dzięki VAPELAB.pl, który znowu ściągnął porcję nowości z Francji:

Obrazek

Pierwsze 3 tytoniówki jeszcze się gryzą, ale od spróbowania Bobasa nie mogłem się powstrzymać, z wiadomego powodu - jawnego nawiązania do KULTOWEGO parę lat temu gotowca od Alien Visions czyli Boba's Bounty:

Obrazek

Liquid spełniał wtedy wszystkie wymogi "kultowości" :smile: , głównie dlatego że krążyły legendy o jego smaku ale tak właściwie to mało kto go spróbował w oryginale :mrgreen: (przesyłka z US, limitowanie edycji, itp.). I może to i dobrze bo, hmmm, powszechnie znany przepis na klona był w sumie ... LEPSZY *shock* A zwłaszcza w wykonaniu ś.p. Prymusa, który naprawdę go dopieścił. Ja dorwałem w końcu oryginał od jakiegoś, nomen-omen, Francuza, na jakimś zagranicznym forum i wprawdzie nie powiem że mnie zawiódł, ale lekko rozczarował, właśnie przez porównanie do klona Prymusa. Tak czy inaczej był to kawał porządnego deserowego smaku z akcentami tytoniowymi, zwłaszcza jak na tamte czasy...

Z tym większą więc niecierpliwością zalałem Berserkera rozrobionym aromatem Boba's, i .................................................

.....................................................

.....................................................

... jak za dotknięciem magicznej różdżki wróciły czasy ViVi Nova, pierwszego Spheroida, drewniaków Daria, mesha na GkmF-ie, dna20, itp. itd. - TEN AROMAT ODDAJE SMAK DAWNEGO ORYGINALNEGO BOBASA W STOPNIU IDENTYCZNYM!!! :wow: :wow: Cały czas jestem w lekkim szoku, już dawno żaden aromat nie sprawił mi TAKIEJ FRAJDY - PIĘKNA RZECZ!!!

Ciekawe jak będzie z resztą smaków ...

PS. Ciekawe również czy @
Awatar użytkownika
Iceberg
zna tę markę?
Obrazek

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości