NETy od La Tabaccheria

Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

NETy od La Tabaccheria

Postautor: Haze » pn cze 17, 2019 8:34 pm

Jak dla mnie bez większego znaczenia: trzy dni albo trzy miesiące, są tak samo ... hmmm ... specyficzne :mrgreen: .
Obrazek
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

NETy od La Tabaccheria

Postautor: salto » pn cze 17, 2019 7:46 pm

@
Awatar użytkownika
Haze
ile czasu przegryzały Ci się te NET-y?
Obrazek
Kajtek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 55
Rejestracja: czw sty 03, 2019 10:18 pm
Lokalizacja: Wrocław
Otrzymał podzięk.: 61 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: NETy od La Tabaccheria

Postautor: Kajtek » sob lut 16, 2019 3:10 pm

Tabakiery nie próbowałem. Jedyny nie słodki aromat tytoniowy z jakim miałem styczność to Periqe Flavor Art. Dzięki za namiary sprawdzę Vape Lab

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

NETy od La Tabaccheria

Postautor: Haze » sob lut 16, 2019 3:01 pm

Kajtek pisze:Masz jakieś doświadczenia z Kentucky 100%?

Fajki nie miałem nigdy w paszczy. Tytonie od MA są dość specyficzne, nie każdemu podchodzą te korzenne posmaki. Próbowałeś ich, nomen-omen, Tabakierę? Dużo można o niej powiedzieć ale na pewno nie, że jest za słodka :smile: Poza tym warto spróbować Virginie od Nova (dostępna w vapelab), no i oczywiście opisywanej tutaj Virginii - w porównaniu do "cywilizowanych" aromatów to jest hardkor :mrgreen:
Obrazek
Kajtek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 55
Rejestracja: czw sty 03, 2019 10:18 pm
Lokalizacja: Wrocław
Otrzymał podzięk.: 61 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: NETy od La Tabaccheria

Postautor: Kajtek » sob lut 16, 2019 2:49 pm

Swego czasu paliłem fajkę i moim ulubionym smakiem była mieszanka Virginia z Kentucky. Masz jakieś doświadczenia z Kentucky 100%?Próbowałem tytoniówek MA ale to nie dla mnie. Za słodkie dla mnie.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

NETy od La Tabaccheria

Postautor: Haze » sob lut 16, 2019 1:46 pm

Swego czasu wynalazł je @
Awatar użytkownika
bertoVapes
:beer: , a ostatnio zauważyłem je przy okazji zakupów u naszych południowych sąsiadów więc wziąłem:

Obrazek

W sumie bez większego entuzjazmu bo jak parę lat temu kupiłem odpowiednią dawkę z US :mrgreen::

Obrazek

... to okazało się, że całe to stado można podzielić w zasadzie jedynie na ... TRZY główne bukiety :facepalm: , a reszta to niuanse smakowe.

Są to tzw. NETy (naturally extracted tobacco) czyli, teoretycznie, najbliżej tytoniu jak to możliwe. I tak: Virginia jest DOSKONAŁA. A właściwie powinienem powiedzieć, że jest doskonałym przedstawicielem NETów - nie ma żadnych "upiększaczy" smaku, żadnych słodkości (które można spotkać w mniej ortodoksyjnych aromatach, jak np. Nova), żadnej pyrazyny, itp. Szczątkowa, majacząca gdzieś w tle, słodycz jest prawdopodobnie naturalna, ale i tak jest ona ZDOMINOWANA przez specyficzną, tytoniową, i lekko wręcz podduszającą szorstkość, niebezpiecznie ocierającą się o smród charakterystyczny dla ... tak tak - dla analogów. Mam wrażenie, że gdyby z analogów usunąć całą chemię, którą łaskawie dodają tam koncerny to tak właśnie smakowałby CZYSTY tytoń. MOCNA RZECZ, ale na pewno nie do wapowania non-stop. Wskazane używanie w towarzystwie mocnych trunków :mrgreen:

Co do Mixture N.1 to obowiązuje wszystko powyższe z taką "drobną" zmianą, że jest to ekstrakt z LATAKII. I dla mnie temat się tu kończy - Latakie robi się z wędzonych liści tytoniu i tutaj czuć to doskonale, po prostu wędzonka, aromat jak po wrzuceniu w ognisko specyficznego kawałka drewna (nie pytajcie jakiego). Aczkolwiek są fajkowi maniacy, którzy się nim zachwycają.

PS. Aromaty kupiłem TUTAJ. Wysyłka do PL 3 EUR, paczka idzie 3-5 dni. Strona nie ma wersji angielskiej :mrgreen:
Obrazek

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Prezes91 i 12 gości