Nowe aromaty z Inawery

Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nowe aromaty z Inawery

Postautor: Vlad » ndz mar 28, 2021 1:30 am

Ja za to wspominam Waffle Belgian z TPA, ale jakoś 4 liter nie urywał mimo wszystko, być może ten będzie lepszy.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Art80
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: ndz mar 14, 2021 2:36 pm
Lokalizacja: Genève
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nowe aromaty z Inawery

Postautor: Art80 » sob mar 27, 2021 11:24 am

Kurcze, żeby ten Wunder Waffle był tak dobry jak kultowy od Go Bears to - Panie Biere W Ciemno.
vaping or life-simple choices are best


Kilogramy, różnej maści żelastwa
dobrej i mniej dobrej jakości
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe aromaty z Inawery

Postautor: Vlad » sob mar 27, 2021 10:51 am

Na próbę wziąłem Red Fruit & Mint. Dałem 8%, 30PG/70VG i jest bardzo przyjemnie. Mięta jest delikatnie wyczuwalna, nie nachalna, bo tego się obawiałem, nie przepadam za miętami, chłodzikami itp. Ale tu nawet fajnie podbija smak owoców. Natomiast samych owoców nie da się tu jakoś wyszczególnić, ale ogólnie jako gotowy miks na codzienne wapowanie jest bardzo ok, pomimo tego że Mesh raczej uwydatnił mocno słodkość tego aromatu. 8.5/10.

P.S.

Nie wiem czy ten aromat jest z nowej linii Inawery, bo nie jestem na bieżąco.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1881
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Nowe aromaty z Inawery

Postautor: DooshPastesh » sob mar 27, 2021 6:15 am

Sam w sobie smakuje bardzo naturalnie, jeżeli doda się go odpowiednio mało. Do tego jest to smak arbuza całkowicie pozbawiony słodyczy. Trzeba go lekko dosłodzić jeżeli ma być samotnym aromatem, albo stosować jako dodatek do innych, jako drugorzędowy dopełniacz smaku. Wtedy smakuje naprawdę świetnie i naturalnie.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe aromaty z Inawery

Postautor: iron64 » sob mar 27, 2021 4:41 am

Żona mówi, że słodkości w zasadzie nie ma, a smak bardziej zbliżony do ogórka jest niż arbuza. Smak mało wyraźny, ani słodki, ani kwaśny, bardziej ogórkowy właśnie.
Obrazek
eSCe
Płeć: nieokreślona

Re: Nowe aromaty z Inawery

Postautor: eSCe » sob mar 27, 2021 12:00 am

Odświeżę trochę wątek, trafiłem dzisiaj na WATERMELON od Inawery, możecie coś napisać przed rozrobieniem, warto, bo po zapachu i smaku samego aromatu nie mam przekonania. Czuć chemię arbuza bardzo mało.
Awatar użytkownika
jeffrey
Patronauta
Patronauta
Posty: 303
Rejestracja: czw lip 12, 2018 6:20 am
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękował: 410 razy
Otrzymał podzięk.: 233 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe aromaty z Inawery

Postautor: jeffrey » czw kwie 30, 2020 11:37 am

Zachęcony dobrymi opiniami nowych aromatów od Inawery, skusiłem się na zakup Cultcumber, Wunder Waffle oraz Lemon Kick. Wszystkie aromaty rozrobiłem w stężeniu 4% VPG 60/40, leje na oko, ale tak jakoś wychodzi. Nie będę się rozpisywał co do nut smakowych, jak to wiele osób na forum robi i przyjemnie się to czyta, bo po prostu tak nie umiem :).

Wunde Waffle: już niestety nie mam, ale pierwsze 125ml wychmurzyłem lekko w ponad tydzień i bardzo mi smakowało, dodam tylko że mieszanka krótko się przegryzała bo zacząłem wapować już po 2 dniach. Po rozrobieniu następnych 125ml postanowiłem pozostawić w szufladzie na dłuższe przegryzanie, lecz moim zdaniem ten liquid lepiej smakuje bez dłuższego dojrzewania, dlatego oddałem go bratu, jemu smakuje.

Cultcumber: nazwa oraz etykieta tego aromatu może odstraszać, lecz po spróbowaniu bardzo miło się zaskoczyłem, bardzo dobry ogórek i też pierwsze 125ml skończyłem w około tydzień. Ten aromat na pewno jeszcze kiedyś kupię.

Lemon kick: po tym aromacie akurat spodziewałem się że będzie najlepszy, i bardzo się pomyliłem, smak cytryny owszem jest, ale bardziej takiej skórki co by mi nie przeszkadzało gdyby nie bardzo mocny smak oraz zapach jak by cukru waniliowego, dokładnie tak jak by mi ktoś posłodził liquid cukrem waniliowym.
Nie wiem co jest grane, czy to jakaś nieudana seria czy co bo i kolor tego liquidu jest bardzo ciemny. Dorzucam fotkę tego liquidu po 3 miesięcznym przegryzaniu, chociaż taki kolor był już po paru dniach.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
eSCe
Płeć: nieokreślona

Nowe aromaty z Inawery

Postautor: eSCe » wt lis 19, 2019 6:15 pm

ADINI pisze:
Janekbossko pisze:WUNDER WAFFLE
Próbował już ktoś? Ja uwielbiam Luftwaffel od Go Bears stąd moje pytanie.
Wafla tam aż tak dużo nie ma,ale jest. Jest tez słodka czekolada taka jak w w wafelkach czekoladowych. Co najmniej tydzień musi się przegryzać a najlepiej dłużej. Dość intensywny aromat przy 8 proc. musiałem jeszcze rozcieńczyć a lubie intensywne smaki.


Ja Wunder Waffle mieszam tak:
Pojemność: 120ml
Baza VPG 70%/30%: 96,4ml
Baza VPG 50%/50%: 20ml
Nikotyna 3mg/ml
Aromat: 3,3ml

Smak jest dość intensywny i jak dla mnie wystarczający. Jeżeli chodzi o aromat to według mnie dobry. Polecam
Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nowe aromaty z Inawery

Postautor: Polon » pt paź 18, 2019 8:39 pm

Tommy Black pisze:
Polon pisze:A jaką dawkę byś zalecił dla purple blush na 60vg/40pg. Bo osobiście dałem 4procent i od soboty sobie leżakuje. Dziś go trochę spróbowałem i smak już się pojawia.. Nie wiem czy dorzucić tam jeszcze parę kropel czy poczekać do pełnego tygodnia i dopiero coś z nim działać.


Spokojnie możesz dorzucić 2% i teraz odczekać ze 3 dni.
Dorzuciłem te dwa procent tak jak napisałeś, i jestem pozytywnie zaskoczony. ;) Bardzo przyjemny lekki smak który praktycznie mnie nie dusi i który powoli zmienia moje przekonania na temat owocowych liquidów. Jutro na spokojnie zużyje resztę aromatu. Dzięki ;)
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
Awatar użytkownika
Insane
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 670
Rejestracja: wt maja 15, 2018 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1061 razy
Otrzymał podzięk.: 626 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe aromaty z Inawery

Postautor: Insane » śr paź 16, 2019 7:47 pm

555 jest specyficzny, dla jednego to skarpety a dla drugiego ambrozja. To taki smak który albo pokochasz albo wylejesz do kibla.

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 1 gość