Nowe aromaty z Inawery

Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 21
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 10 razy

Re: Nowe aromaty z Inawery

Postautor: Polon » 18 paź 2019, 22:39

Tommy Black pisze:
Polon pisze:A jaką dawkę byś zalecił dla purple blush na 60vg/40pg. Bo osobiście dałem 4procent i od soboty sobie leżakuje. Dziś go trochę spróbowałem i smak już się pojawia.. Nie wiem czy dorzucić tam jeszcze parę kropel czy poczekać do pełnego tygodnia i dopiero coś z nim działać.

Spokojnie możesz dorzucić 2% i teraz odczekać ze 3 dni.
Dorzuciłem te dwa procent tak jak napisałeś, i jestem pozytywnie zaskoczony. ;) Bardzo przyjemny lekki smak który praktycznie mnie nie dusi i który powoli zmienia moje przekonania na temat owocowych liquidów. Jutro na spokojnie zużyje resztę aromatu. Dzięki ;)

Awatar użytkownika
eSCe
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 328
Otrzymał podzięk.: 132 razy

Nowe aromaty z Inawery

Postautor: eSCe » 19 lis 2019, 19:15

ADINI pisze:
Janekbossko pisze:WUNDER WAFFLE
Próbował już ktoś? Ja uwielbiam Luftwaffel od Go Bears stąd moje pytanie.
Wafla tam aż tak dużo nie ma,ale jest. Jest tez słodka czekolada taka jak w w wafelkach czekoladowych. Co najmniej tydzień musi się przegryzać a najlepiej dłużej. Dość intensywny aromat przy 8 proc. musiałem jeszcze rozcieńczyć a lubie intensywne smaki.

Ja Wunder Waffle mieszam tak:
Pojemność: 120ml
Baza VPG 70%/30%: 96,4ml
Baza VPG 50%/50%: 20ml
Nikotyna 3mg/ml
Aromat: 3,3ml

Smak jest dość intensywny i jak dla mnie wystarczający. Jeżeli chodzi o aromat to według mnie dobry. Polecam

Wróć do „Aromaty i dodatki”