Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Postautor: Krasnal45 » wt sie 01, 2023 4:51 pm

Niestety szanowny @
Awatar użytkownika
Martin Eden
, chcesz dobrze i smacznie, to jesteś skazany na robienie płynów samemu z bazy i aromatów. Premiksy, longfile, to wynalazki tworzone pod.... No nie dla nas, starych waperów, a co do gotowców wzorowanych na niegdysiejszych liquidach... zapomnij.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Martin Eden
Patronauta
Patronauta
Posty: 197
Rejestracja: wt sie 01, 2023 12:01 pm
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 230 razy
Otrzymał podzięk.: 308 razy
Płeć: Mężczyzna

Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Postautor: Martin Eden » wt sie 01, 2023 4:26 pm

Przeczytałem cały temat. Wapuję od ponad 10 lat, od kilku lat nie interesowałem się tym, co się dzieje w temacie sprzętu i płynów. Widzę, że teraz królują owoce, jakieś premixy, shoty itp. Może pomożecie i wskażecie jakieś płyny:
- tytoniowe
- kawowe
- orzechowe, które nawiązują do liquidów sprzed kilku lat, teraz ciężko w tym się połapać, a nie chcę szukać metodą prób i błędów. Interesują mnie gotowce, nie chce mi się samemu mieszać, bo różnie to wychodzi.
Awatar użytkownika
obione
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 7:07 am
Lokalizacja: Gargantua
Podziękował: 644 razy
Otrzymał podzięk.: 63 razy
Płeć: Mężczyzna

Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Postautor: obione » wt sie 01, 2023 7:40 am

Blood Suuka od WV to mój pewniak.
Ostatnio nabyłem pierwszy koncentrat od A&L Ragnarock Primal sweet, troszkę się zawiodłem, nie jest tragiczny, ale stwierdziłem, że nie lubię chodzika w koncentratach.
Odstawiłem Ragnarocka do dalszego leżakowania, kto wie, może się coś zmieni.

PS.
Dziś mam wenę do stawiania kropek...
:ganja: ***** *** :ganja:
LiQson
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 30, 2023 8:59 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Postautor: LiQson » ndz lip 16, 2023 6:56 am

Ragnarok jest u mnie pewniakiem, biorąc pod uwagę smak, cenę i możliwość wapowania go cały czas. Trochę kosztuje, ale ilość pozyskanego liquidu z jednej buteleczki jest imponująca (500ml na stosowanym przeze mnie stężeniu). Nie odczuwam w nim słodkości za bardzo mimo, iż używam go w wersji ze słodzikiem, ale dzięki temu nie mdli mnie od cukru i grzałki dużo go odparują, zanim się zużyją. Ogólnie świetnie smakujący aromat, ekonomiczny w uzasadnionej cenie. To tylko moja opinia, ale znacznie lepiej mi smakował od Red Astire.
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Postautor: 666mAh » śr lip 05, 2023 10:07 pm

Pierwszy raz postanowiłem poszukać sławnego Ragnaroka od A&L, i muszę przyznać, że aromat z opisu wygląda na ciekawy, poza tym szata graficzna etykiet Ragnaroka jak i innych jest urzekająca, za co brawa dla producenta. Ale okienko, które mi wyskoczyło z informacjami o nowych produktach... Nie wiem co tam za fachowiec jest od marketingu, ale gratuluję i zakładam, że ta nowość to uzależniająco smaczny produkt ;) .

Obrazek
Awatar użytkownika
CCSA
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: wt wrz 20, 2022 7:35 pm
Lokalizacja: Zamość
Podziękował: 205 razy
Otrzymał podzięk.: 222 razy
Płeć: Mężczyzna

Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Postautor: CCSA » śr lip 05, 2023 8:59 pm

Smaków można wymieniać mnóstwo, jednak wiadomo że każdy ma inne kubki smakowe, ja już korzystam tylko z aromatów.

Inawera:
1. Poziomka
2. Kaktus

Artvap:
1. Galaretka Agrestowa
2. Szarlotka

MA:
1. Tiramisu
2. Dragon’s Lemon
3. Sernik Truskawkowy
4. Sernik Cytrynowy
5. Sernik Limonkowy
6. Sernik Mandarynkowy
7. Fresh Berry

A&L:
1. Ragnarok

Aktualnie przegryzają mi się aromaty z Aromatyczny.pl. Już pierwsze zalania poszły i naprawdę świetne smaczki.
Obrazek
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Postautor: 666mAh » śr lip 05, 2023 8:43 pm

No widzisz, dla Ciebie Aroma to syf, za to ja wylałem do kibla 200 ml liquidu na wszechobecnie chwalonym aromacie z MA, za to ze smakiem wychmurzyłem inne, które tutaj mają różne opinie. Nie chcąc wywołać gównoburzy nie napiszę o jakie aromaty mi chodzi. Z Aromy z zamówionych wielu nie smakowały mi może trzy. To jest właśnie polecanie lub odradzanie komuś zakupu jakiegoś liquidu.
Awatar użytkownika
Podpalaczka
Patronauta
Patronauta
Posty: 290
Rejestracja: sob maja 13, 2023 7:07 am
Lokalizacja: Krakow
Podziękował: 475 razy
Otrzymał podzięk.: 342 razy
Płeć: Kobieta

Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Postautor: Podpalaczka » śr lip 05, 2023 4:06 pm

Tak, celuję w gotowce i zdaję sobie sprawę, że na koniec i tak każdy lubi co innego. Poszukam swojego smaku, ale już nie całkiem na ślepo - dzięki Twojemu wpisowi. :good:
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Postautor: 666mAh » wt lip 04, 2023 10:03 pm

Myślę, że jest kompletnie niemożliwe polecenie komuś czegoś na zasadzie informacji o zakupionym sprzęcie i zawartości nikotyny, której używasz. Moja żona też używa e-p, obydwoje zamawiamy z tego samego sklepu liquidy tylko owocowe (ja już etap tytoniówek mam za sobą, chyba że mnie kiedyś najdzie smak) i każdy ma swoje ulubione, nie jest tak, że bierzemy byle który z pudełka. Przy zakupie sugeruj się opisami, które wrzucają użytkownicy, ewentualnie napisz więcej, czy lubisz tytoń czy owoce, jak owoce, to same czy z kooladą, albo z miętą itd. Na stronie Aromy masz bardzo fajnie opisane aromaty do kominków zapachowych, razem z proporcjami smaków użytych przy danym płynie. Oczywiście te olejki służą wyłącznie do kominków i aromatyzowania płynów dezynfekcyjnych oraz tytoniu, ale mogę Ci napisać które zwykle zamawiam:

- Afryka
- Antyvirus
- Crazy Lama
- Hanysek
- Kałamarnica
- Nosorożec
- Mango - Czarna porzeczka
- Fresh!
- Owoce skandynawskie
- Owoce lasu
- Cztery pory roku
- Cukierek Lodowy

Uważam, że one są dobre, pierwsze 6 zawsze biorę dla siebie, drugie sześć dla żony, ale czy są dobre dla Ciebie, to już tego nie wiem. Z Select są też dobre aromaty do liquidów własnej produkcji (właśnie nalewam 4 dzisiaj baniak Dr Pill), ale wydaje mi się, że raczej celujesz w gotowce. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Podpalaczka
Patronauta
Patronauta
Posty: 290
Rejestracja: sob maja 13, 2023 7:07 am
Lokalizacja: Krakow
Podziękował: 475 razy
Otrzymał podzięk.: 342 razy
Płeć: Kobieta

Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Postautor: Podpalaczka » wt lip 04, 2023 5:49 pm

Stałam się ostatnio szczęśliwą posiadaczką Vaporesso Target 100, wcześniej tylko pody. Próbowałam do tej pory tylko sól nikotynową 20 i nikotynę 18 i 6. Tak po prostu sobie wymyśliłam, jako nałogowa palaczka. I dalej niestety stosuję hybrydowo. Jestem gotowa do spróbowania innych smaków, na tym nowym cacku. Nie chcę eksperymentować w wieczność (przynajmniej na początku, kiedy jest naprawdę ciężko), skoro tyle jest tu osób doświadczonych i mogłabym, dzięki Waszej uprzejmości, skorzystać z pewnych tipów/podpowiedzi. Polecicie jakieś liquidy dla opisanego profilu użytkownika?

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Magiel i 15 gości