Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Postautor: 666mAh » czw cze 15, 2023 5:02 am

Z Aromy jest bardzo dobry Crazy Lama. Pisałem o tym w jakimś innym dziale, kopia liquidu Six66 Clown którego już nie da się kupić. Butelka poszła w 2 doby (miałem akurat nocki, a na nockach się chmurzy cały dzień i całą noc). Polecam też Nosorożca. Antyvirus dobry ale już mi się znudził. Miałem też okazję spróbować Dark Line Rainbow, super premix, ale longfilli z akcyzą nie kupuję z zasady.
awkstevie
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: śr cze 01, 2022 3:43 pm
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 46 razy
Płeć: Mężczyzna

Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Postautor: awkstevie » czw cze 15, 2023 4:59 am

666mAh pisze:Po prostu smaczny mix róznych owoców i gumy balonowej. Jak byś zamawiał Hanyska to ten Frosty Dragon też jest bardzo dobry. Takie moje dwa podstawowe smaki które zawsze zamawiam i się nie nudzą :), ale to moje subiektywne odczucia, każdy ma inny gust.

K45


Ja od siebie dorzucę:
Aroma:
Anti-Virus. Niecodzienny smak bez przesadnej słodyczy. Nie muli, dobry na lato.
Kwaśny Jeż - jeśli ktoś lubi kwasek cytrynowy w dymie(?) a sam dym(?) o smaku Kiwi. Pigwa mało wyczuwalna według mnie,
oraz Żelki Colowe. Bardzo, ale to bardzo przypomina żelki o smaku Coli od Haribo. Słodycz powiedziałbym, że dość niska.

Z ciekawszych do których wracam
do pod-a/sól nikotynowa. Dużo smaku/słodkie:
Całe portfolio od Pod Salt. Mój TOP1 to blackcurrant z mentholem i cola z limonką. Liquidy od nich bardziej te "słodsze" z duuuża ilością walorów smakowych, ale nadają się do długiego wapowania. Smak z czasem się nie nudzi - wręcz przeciwnie, chcemy coraz więcej. Według większości moich znajomych ze świata waperskiego jest to firma top1 w UK. Perfekcyjne do Podów - jak sama nazwa firmy wskazuje.
Just Juice - Mango Passion. Mango z marakują. Dosłownie jak nazwa wskazuje. Smaki się mieszają. Nie byłem w stanie odczuć, który wychodzi na przód. W moim przypadku i przetyraniu 3 butelek pod rząd już mi się przejadł na jakiś czas. Warte spróbowania.

Uniwersalne
Duo - Earl Gray z cytryną. Jeśli chcemy się odmulić z nadmiernej słodyczy. Smak dokładnie taki jak nazwa wskazuje. Czujemy herbatę, potem domieszek delikatnie słodkiej cytryny. Tutaj zaleciłbym słabego poda lub atomizer MTL.
Duo - Truskawka Jabłko. Koniecznie w premixie 6/60ml. 10ml niezbyt im wyszło. Truskawka z kwaśnym(!) jabłkiem. Jabłko na pierwszym planie.
Dark Line - Strawberry Milk. Jak ogólnie liquidy od darka są średnie, to ten jest naprawdę dobry. Cały premix 10ml "wychlałem" w jeden 2 godzinny wieczór przed serialem. Smak bardzo przypomina szejka truskawkowego z McDonalda, który dość szybko się nie znudzi.
Chilled Vape - Chill Grape. Winogrono na tle coolera. Cooler nie tak mocny jak w przypadku np. mentolove, ale czuć mrożenie. Winogrono bardzo dobrze wyważone, delikatnie słodkie.
The Mask - Merlin. Lubi ktoś lukrecję? Odnajdziesz się. Menthol słabo wyczuwalny, bardziej do podbicia smaku. Anyż trochę czuć, ale moim zdaniem przykryty jest lukrecją.
Colins'S - Tytoń Wiśnia. Dość lekki tytoń na tle wiśni. Wiśnia bardzo smaczna - przypominająca Owoc. Lekki, nie mulący tytoń na pierwszym planie. Zalecam MTL.
Fantos - Orange. Fanta pomarańczowa, ktoś coś? Nie tak słodka jak napój.
Panda - Citrus Mix. Jak nazwa wskazuje, mieszanka cytrusów. Najlepiej na CloudChasing-owym Sub-Ohm. Mocne zamrożenie w gardle gwarantowane.
Większość liquidów od Geometric. Moim zdaniem TOP1 arbuz. Pachnie i smakuje jak arbuz, czyli delikatnie słodki i "wodnisty" - jeśli można tak nazwać liquid.
Jeśli gdzieś do dostania macie w lokalnym - AlienFog (Alienstore) - Bounty Bay. No kurde 1:1 baton bounty. Z naturalności smaku, może szybko zmulić - ale wart spróbowania.


Wyjdę naprzód i dorzucę trochę co ja odradzam dla osób, które mają problemy ze smakiem:
Liquidy od "E" - bardzo, ale to bardzo mało smaku - w dodatku sztucznego.
Virtus - chyba nie muszę komentować. Sztuczne dno.
Liquider - overprice, mało smaku - w większości na pograniczu sztuczności.
Snowman i Vampire Vape. Zbyt duże mieszanki okropnie słodkich smaków. Ciężko się odnaleźć jak mamy "język wapera". Snowman ma tendencję do zanikania smaku po czasie u większości osób, które znam.

Ostatnio też testuję "Premixy z Sosnowca" - ale większość ich aromatów ma dużo suklarozy (na RTA aż bawełna brązowieje przy cieplejszej chmurze), ale dzięki temu osoby z problemami smakowym się na chwilę odnajdą. Na Sub-Ohm brązowienie nie występuje. Mi przypadł do gustu "ślimak" czyli arbuz, jagoda, limonka i cooler. Aczkolwiek coolera kompletnie nie czuć.
Mają mieszanki różnych niecodziennych smaków, warto spróbować bo nie są drogie i w E-Dymie jest czasami promocja 2+1. Sub-ohm.


No i pamiętajcie - jeśli chcecie odczuwać smaki to je często zmieniajcie. Powodzenia!
DTL : Fat Rabbit Sub-OHM v2 / DTL : Yachtvape x Mike Vapes - Eclipse Dual RTA / MTL : Hellvape Dead Rabbit MTL RTA
QP Design Fatality
Freemax Maxus Solo Kit
Wenax Q
Oxva Xlim Pro
Oxva Oneo
Rako
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 22, 2021 6:50 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Postautor: Rako » śr cze 14, 2023 8:53 pm

Miał ktoś z was styczność z Arctic Mint od Los Aromatos?
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Postautor: Selene » śr cze 14, 2023 5:17 pm

@
Awatar użytkownika
Rako
nie wiem, ciężko powiedzieć. Nie zamawiałam z tej strony. Mają jakieś dziwne te mięty...
Ten https://e-liq.pl/Minted-5-60ml-Mocna-Mieta-p6804
i ten https://e-liq.pl/Aromat-4FUN-Mrozna-Mieta-10ml-p4103, wyglądają na takie jakbyś chciał... Ale ja osobiście bym wzięła zwykłą miętę, skoro nie ma ostrej i dała jej trochę więcej... https://e-liq.pl/INAWERA-Mieta-10ml-p3522.
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Rako
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 22, 2021 6:50 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Postautor: Rako » śr cze 14, 2023 1:48 pm

@
Awatar użytkownika
Selene
Niestety jest niedostępny na E-liqu, a stamtąd będę zamawiał, masz coś do polecenia z ich oferty(wymagania takie co wcześniej)?
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Postautor: Selene » wt cze 13, 2023 10:46 pm

@
Awatar użytkownika
Rako
, aromat SHISHA PEPPEREMINT - Inawera, najbardziej ostra z mięt... Oj zmrozi zmrozi, zapewniam. ;)
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Rako
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 22, 2021 6:50 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Postautor: Rako » wt cze 13, 2023 10:13 pm

Witajcie, potrzebuję koncentrat/aromat (na 100 ml już gotowego płynu, bo robię dla znajomego, a sam bym go nie wykorzystał w przypadku butelki np. 30 ml) mięty, który zmrozi gardło oraz zatoki.
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Postautor: ErNOL » ndz cze 12, 2022 12:05 pm

Full Moon Sunet.

Stężenie znacznie mniejsze niż zaleca producent . Wyszło mi około 8 % (120 ml gotowego płynu).
Producent nie wspomniał o chłodziku (celowo szukałem, żeby go nie było). Okazało się jednak, że znikoma jego ilość jest, ale nie przeszkadza on jakoś bardzo.
Pierwsze wrażenia? Ogólnie jest OK, delikatna mieszanka, dla mnie odskocznia od G-Point. Moim zdaniem jednak owe 8 %, dla mnie w każdym razie, to trochę za dużo. Kolejne rozrobienie będzie miało 6-7,5 % i zobaczymy. Odczuwalna jest trochę chemia, ale jakoś w tym konkretnym przypadku nie przeszkadza ona jakoś mega mocno.
Próbowane na Vapor Giant V6 M 2020 - luźny RDTL.
Czas leżakowania - chyba 4 dni (może 5).

Miłego dnia i smacznej chmurki. ;) :chmurka:
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Postautor: Tommy Black » śr cze 08, 2022 8:16 am

666mAh pisze:Jak byś zamawiał Hanyska to ten Frosty Dragon też jest bardzo dobry.


Z przyjemnością potwierdzę to co nabazgrał był @
Awatar użytkownika
666mAh
. To całkiem fajne płyny. Nawiasem mówiąc tworząc "nasze salonowe aromaty" zastanawialiśmy się nad kilkoma składnikami z firmy Aroma, bo faktycznie robią dobre rzeczy.
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

Wasze niezawodne smaki, pewniaki dla kubków smakowych

Postautor: 666mAh » śr cze 08, 2022 8:05 am

Po prostu smaczny mix róznych owoców i gumy balonowej. Jak byś zamawiał Hanyska to ten Frosty Dragon też jest bardzo dobry. Takie moje dwa podstawowe smaki które zawsze zamawiam i się nie nudzą :), ale to moje subiektywne odczucia, każdy ma inny gust.

K45

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości